Strona główna > NWO > Apokalipsa > Świat popada w obłęd !!!

Świat popada w obłęd !!!

Dnia 4-go lipca amerykański portal internetowy vigilantcitizen.com opublikował swoją kolejną kolekcję zatytułowaną „fotografie miesiąca”, kolekcję szokujących ilustracji z pewnym ukrytym przesłaniem, które znalazły się na stronach najważniejszych światowych czasopism w miesiącu lipcu. Na czele tychże fotografii znalazły się brzemienne osoby wyglądające na płeć męską i noszące T-shirty z charakterystycznymi napisami:

Czym jest tzw. „NEW WORLD BABY” wyjaśniają, oczywiście, poniższe obrazki:

Kiedy na fotografiach, zakrywając jedno oko, pozują różni wujkowie i ciocie, to można pomyśleć, że oni demonstrują swoją przynależność do tego lub innego tajnego stowarzyszenia.

Jednakże dzieci, które zakrywają jedno to już jest coś nieco innego.

Aktorka Jaime King była obecna na premierze filmu „The Incredibles 2”, wraz ze swoim 4,5 letnim synem w sukience. Oprócz tego, że prezentuje ona chłopczyka na drodze wyłożonej czerwonym dywanem, to jeszcze prezentuje i zamieszcza jego fotografie w sukienkach we wszystkich możliwych sieciach społecznościowych, chwaląc się jaką to jest „super mamą”. Zamiast tego aby żyć zdrowym, ustabilizowanym dzieciństwem, to dziecko to musi być sztandarową twarzą genderowego programu dla środków masowego przekazu.

Nie mniejszą apoteozą gloryfikacji dzieci Nowego Świata została Miss Hiszpanii 2018, która wcześniej była Mister’em:

Na tle tej hiszpańskiej piękności marnieje nawet kolekcja mody hiszpańskiej marki Palomo:

Dark Mo-Fo – jest to coroczny festiwal zimowy, który odbywa się w australijskim mieście Hobart. W tym roku organizatorzy zamontowali kilka jaskrawo świecących odwróconych krzyży na miejskim nabrzeżu. Na wypadek waszego braku wiedzy podajemy, że symbol odwróconego krzyża reprezentuje znak satanizmu okultystycznej elity.

Chyba takiej mody na ulicach jeszcze nie było. Niemniej jednak w ratingu vigilantcitizen.com marka Palomo zajęła prawie ostatnie miejsce. Pierwsze miejsce przyznano bardzo twórczemu koncertowi zaprezentowanemu na festiwalu sztuki Mo-Fo:

Prawdopodobnie stopniowo opinia publiczna przyzwyczajana jest do podobnych widowisk. Wystarczy jeszcze tylko trochę poczekać a na ulice wyjdą Chodzące Trupy.

Za: http://protivkart.org/main/12647-mir-shodit-s-uma.html

Data publikacji: 7.07.2018

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *