Strona główna > NWO > Świat w ogniu

Świat w ogniu

Czy to wygląda znajomo? To nie Syria, nie Libia, nawet nie Palestyna. To jest najnowszy horror na Ukrainie, zorganizowany przez US Inc. dla Izraela.

a

a

a

a

Jeśli nie zatrzyma się tej zbrodni wojennej, to wkrótce w płomieniach stanie cały świat. I czy Amerikans to się podoba, czy nie, dzieje się tak dlatego, że Amerikans nie zażądali kresu tego jawnego aktu rzezi. Porky [spasiony] używa zakazanej broni, takiej jak fosfor i bomby kasetowe, rzekomo przeciwko własnemu narodowi: jak na ironię on jest tylko oligarchą, „nie ma własnego narodu”, tylko akcjonariuszy!

Powodem obwiniania nas jest to, że Amerikans nie zażądali zakończenia tego za co płacimy, do ostatniej bomby i pocisku użytego w dokonywaniu tych horrorów. . . i cały świat o tym wie.

Ci sami głusi, ślepi i głusi „Amerikans” byliby zdumieni gdyby wiedzieli o tym, że reszta świata OBWINIA NAS za te tortury i zbrodnie, tylko dlatego że zażądał ich Izrael, a US Inc. zrobiła dokładnie to co Netanyahu ROZKAZAŁ nam (i im) zrobić.

Niszczymy zdrowy i pełen entuzjazmu naród, który nikogo nie skrzywdził: naród którego jedyną zbrodnią była wola życia w kraju który ukradł im Izrael i US Inc.: żeby utorować drogę do inwazji Rosji poprzez Krym i wzdłuż granicy Ukrainy z Rosją.

Jest jasne, że US Inc. zorganizowała to wszystko, od samego początku, kiedy US Inc. dozbroiła Ukrainę i rozkazała Kijowowi bombardowanie szpitali, żłobków, szkół, elektrowni i wodociągów, osiedli mieszkaniowych, ratuszy i każdego rodzaju przemysłu w regionie: praktycznie każda część miast i wiosek na wschodniej Ukrainie jest teraz atakowana przez wojsko – banitów udających prawowity rząd, kiedy żaden z tych najemników nie ma nic na poparcie oprócz opłaconych przez nas beczek karabinów i broni. Po to żeby zamordować jeszcze jeden kraj narodowy: to musi się skończyć!

Jeśli to się nie skończy, to stolica Kijów poddana zostanie takim samym brutalnym działaniom wojskowym jak 1 /3 ich kraju, którą chcą eksterminować!

Czy nie mamy już żadnego wstydu!

Rosja jest ostrożna, bo jej reakcja na tę rzeź może dość łatwo wywołać III wojnę światową. Ale te zbrodnie przeciwko ludzkości muszą być zatrzymane siłą, bo jeśli Rosja nie zrobi nic – to pozwoli tym samym najemnikom na bezpośredni atak na siebie, który przyniesie dokładnie taki sam rezultat.

Jedyna różnica jest taka, że jeśli Rosja nie zaatakuje ich teraz, to miliony ludzi pochodzenia rosyjskiego zginą niepotrzebnie, zanim rozpocznie się III wojna światowa, a nie kiedy będzie się toczyć.

Ten temat musi stać się częścią trwających rozmów czterech: Rosja, Niemcy, Francja i rzekomo Ukraina.

Po zakończeniu tych wysiłków znalezienia sposobu pokojowego zatrzymania tych walk, zaangażowane w te rozmowy potęgi globalne muszą postawić US Inc. i Izraelowi ultimatum zaprzestania tego niepotrzebnego rozlewu krwi, albo przygotowania się na bezpośrednie wyzwanie wobec ich gróźb nuklearnych dla reszty świata.

Wkrótce po powstaniu Izraela z jego pretensjami bycia państwem, cała planeta była szantażowana przez Izrael groźbą totalnego unicestwienia (patrz – opcja Samsona/a303), jeśli jakiś kraj ośmieli się wystąpić przeciwko bandyckiemu państwu w jakiś znaczący sposób. Jedynym sposobem zakończenia tego koszmaru jest zmierzenie się z realiami, i uderzenia w Izrael i dotąd aż zakończą się te globalne zbrodnie – zanim świat zostanie zmuszony do ohydnego szaleństwa kolejnego kroku. . .

To jest walka gangu ze znanym i tchórzliwym rozrabiaką. To nie może się skończyć kapitulacją wobec bestialskiego barbarzyństwa Izraela i US Inc. Nadszedł czas walki i nie może się skończyć dopóki nie położy się kresu Izraelowi i nie zostanie on całkowicie zniszczony.

Jeśli Rosja zdecyduje się jeszcze raz poprowadzić świat, te najtrudniejsze ze wszystkich okoliczności mogą okazać się być początkiem całego nowego świata, w którym „WOJNA” nie będzie jedyną rzeczą której ludzie będą musieli stawić czoła.

Ludzkość świata nie rozpoczęła tego koszmaru, ale musimy go zakończyć, i zakończyć przyszłość dla wszystkich tych, którzy odmawiają respektowania wszystkiego poza wiecznie kradzionymi zyskami, przystrajanymi gwałtami, rabunkiem i grabieżą na całym świecie. Zostało bardzo mało czasu ludziom z 225 krajów narodowych świata, którzy tracili zaufanie praktycznie od utworzenia ONZ i od przyjęcia Izraela do Wspólnoty Narodów.

Fiasko tego wysiłku nie jest opcją!

Kiedy gasną światła i przestawia się kamery, to zwykle jest to co pozostało z wcześniej z każdego rozwijającego się miasta. I to, wydaje się, Kijów zrobi sam sobie – jeśli nie zaprzestaną swojej polityki. To samo stanie się z Tel Awiwem, poza tym, że broń jakiej się domagają jest nuklearna – wtedy tam gdzie kiedyś był Tel Awiw, będzie tylko ogromna dymiąca dziura.

a

 Ty i ja patrzymy na końcowy efekt stosowanej przez US Inc i Izrael polityki dla całego świata – ale nie dla nich samych. I temu musi stawić czoła świat i w końcu to pokonać.

Proces tworzenia się tego trwał setki lat. Nadszedł czas, byśmy skończyli z tym światowym koszmarem, jak i z tymi którzy planowali to zrobić wszystkim na świecie.

W ubiegłym tygodniu świat dowidział się więcej o tym co zawsze stało za ISIS i o zbliżającej się wojnie między amerykańskimi wojskowymi i CIA Langleya, poprzez ich prywatne najemnicze wojsko, które ma angażować sprywatyzowane krajowe siły zbrojne, w walce na śmierć za tych, którzy nadal będą bezpośrednio wszczynać wszystkie wojny na tej planecie.

To daleko przekracza oryginalną definicję zdrady w Konstytucji jako całkowicie nieprzyzwoitą.

US Inc. ustanowiła absolutny ‚rząd cieni’, z własną prywatną służbą wywiadu i najemniczymi siłami zbrojnymi, by wywołać wojnę zarówno z amerykańskimi cywilami jak i z amerykańskimi wojskowymi – tylko to, według każdej definicji – jest całkowicie dziwaczne!

Obamanation zrobił to zupełnie otwarcie, a tym samym znowu popełnił akt zdrady stanu: tym razem siły cieni Langleya i CIA wykorzystał do przejęcia wojska, które wcześniej było amerykańskim wojskiem, zanim ukradł je Bush 43 w dniu 12 grudnia 2000 roku.

Jutro jest 4 lipca, który w tym roku będzie Czuwaniem, a nie celebracją. „Czuwaniem” za miliony poległych na świecie za nic, od kiedy kontrolę przejął Bush 43.

Miliony zniszczono, skrzywdzono, wielu poza punkt naprawy, nie wspominając nawet o wielu milionach zabitych z fałszywych rozkazów dokonania ataku na kraje które nie zrobiły US nic złego, a które jednak były bestialsko atakowane, torturowane i mordowane, rzekomo by wyzwolić narody z własnych krajów [rządów?].

Tych którzy odmawiali nazwano buntownikami albo wrogami w ich własnych krajach. Ich zbrodnią było to, że nie zaakceptowali nielegalnej inwazji swoich krajów, czy hurtowej rzezi własnego narodu, tylko po to by zadowolić US Inc. i Izrael.

Przemyśl to!

aW 2003 GromoBush rozpoczął kolejną bezprawną wojnę z Irakiem wyprzedzającym atakiem militarnym bez żadnego powodu. Ta wojna była kontynuacją 12-letniej wojny rozpoczętej w 1991. Od 2003 do 2011 toczono drugą wojnę z Irakiem, aż przegraliśmy i musieliśmy się wycofać. Potem kilka tygodni temu US Inc. wszczęła trzeci atak na Irak, tym razem angażując armię Langleya (ISIS), by od nowa rozpocząć cały koszmar w Iraku. Ale tym razem siły rządzące toczą wojnę z amerykańskimi wojskowymi, jak również z każdymi siłami jakie mogą napotkac na miejscu, albo w Iraku, albo w Syrii, albo na Ukrainie, która w tej chwili jest pod okupacją ISIS (faktycznie samej machiny wojennej US Inc.).

http://www.rense.com/general96/silencemss.html

Ameryka zostawiła krew milionów Amerykanów po naszych nielegalnych wojnach na całej planecie. Nie możemy pojąć tego, że na świecie są dziesiątki miliardów ludzi których bezprawnie torturowaliśmy, raniliśmy i mordowaliśmy. I każda z tych niedawnych wojen była bezprawna. Teraz ten kraj musi zmierzyć się z masowymi zdradami dokonanymi przeciwko każdemu w tym kraju, kto kiedykolwiek nosił amerykański mundur, jak również dokonanymi przez nas zbrodniami, bo nie śledziliśmy tego co nasze wojska faktycznie robiły światu. Amerykanie po prostu nie zwracali uwagi na wszystko co działo się poza naszym krajem. W tym przypadku fiasko dostrzegania stało się zbrodnią przeciwko milionom które przez to zginęły, niezależnie od narodowości.

4 lipca musimy policzyć ilu ludzi niepotrzebnie zmarnowaliśmy, zarówno naszych, jak i ogromnie niewspółmierne liczby tych których w tym procesie zamordowaliśmy.

Jest także ogromnie ważna kwestia powodów tych nierozliczonych zbrodni. Co będzie teraz, kiedy korporacja której własnością jesteśmy, postanowiła wypowiedzieć wojnę zarówno narodowi amerykańskiemu jak i wojskowym, których rzekomo oskarża się o to iż „nas” chronili?

Czy to oznacza, że dowódcy amerykańskich lotniskowców, grup piechoty, szwadronów bombowych, dowódcy łodzi podwodnych, helikopterów i załogi myśliwców, mogą się zbuntować i wysłać swoje samoloty i broń i wojska przeciwko siłom tego rządu ‚w cieniu’, które teraz atakują Irak, Syrię, i najprawdopodobniej Liban, Iran, Jordanię i Ukrainę?

Czy prawdziwe amerykańskie siły militarne na polu walki, dołączą do Rosji, Chin i krajów BRICS przeciwko Izraelowi i US Inc.? A co z fałszywymi siłami zbrojnymi ONZ i NATO, które nie reprezentują żadnego kraju, a tylko przemieszczają roboty militarne, które poprą każdego kto im zapłaci.

Technicznie powinni, bo nasze wojska zorganizowano po to by walczyły z wrogami Ameryki zarówno OBCYMI JAK I KRAJOWYMI. To było jedynym powodem posiadania stałej armii! Nigdy nie było żadnej klauzuli utworzenia żadnego alternatywnego wojska rządowego, bo w teorii, mieliśmy do obrony tylko jeden kraj.

Teraz dowiedzieliśmy się, że faktycznie opłacaliśmy dwie armie, jedną rzekomo dla naszej ochrony, a drugą do mordowania nas! Niezliczone pieniądze jakie poszły na te wojny przekraczają naszą wyobraźnię: i dlatego – czy te wojska, które noszą amerykańskie mundury, nie powinny walczyć z tymi absolutnymi barbarzyńcami, którzy przyszli by wymordować resztę świata?

Co stanie się w USA kiedy DHS rozpuści hordy niewyszkolonych najemników do walki z cywilami: czy reszta wojska USA przyjdzie nam z pomocą, czy zostawi swoich najbliższych i przyjaciół na łasce dzikusów? W tej chwili USA ma dwie armie: jedną rzekomo utworzoną dla naszej ochrony, i tę najnowszą utworzoną by nas eksterminować! Jaka będzie reakcja na tę starą a nierozwiązaną kwestię lojalności?

Naszą armię wyszkoliliśmy do walki z wrogami tego kraju. Teraz, kiedy już wiemy iż największym wrogiem tego narodu jest jego własny tzw. rząd – co zrobi oficjalne wojsko USA? Co stanie się z każdym złapanym między tymi dwu obozami, bo jest bardzo mało czasu zanim rozpocznie się ta konfrontacja.

Kto 4 lipca przemówi za wszystkich zmarłych we wszystkich wojnach, którzy zginęli w tak licznych wojnach, że trudno jest je zliczyć. Jedyny głos jaki zmarli będą mieć jutro, wyjdzie od ich żyjących bliskich, który przemówi za wszystkich tych którzy wcześniej poszli by zginąć, na dalekich lądach, za miejsce które stało się krajem zdrajców zasługujących na ogromne kary.

Takie są sprawy którym nie musiał stawić czoła wcześniej prawie żaden inny naród na świecie, przynajmniej nie publicznie. Ale pomimo to, musimy doprowadzić do odpowiedzialności za zbrodnie, na które pozwoliliśmy by wydarzyły się na świecie, bo jeśli nie, to Ameryka po prostu zniknie z planety.

Jedyną konstruktywną rzeczą jaka wyjdzie z tego rozlewu krwi może być to, że kiedy to się zrobi, to może świat odprzysięgnie nasze uzależnienie od wojny i bezprawnych zysków z tych wojen, by w końcu połączyć się jako jedna planeta, by rozpocząć gojenie się i naprawę tego śmiertelnie zranionego świata?

http://rense.com/general96/worldfire1.html

http://rense.com/general96/worldfire2.html

Jim Kirwan – 4.07.2014, tłum z j. ang. Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *