Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Świat jest utopiony w systemie satanistycznym, sesja zdjęciowa linii odzieżowej dla dzieci Caroline Bosmans przeraża i bulwersuje

Świat jest utopiony w systemie satanistycznym, sesja zdjęciowa linii odzieżowej dla dzieci Caroline Bosmans przeraża i bulwersuje

Strona internetowa i konto Instagram tej marki mody pełne są niepokojących obrazów nawiązujących do nadużyć i seksualizacji dzieci. Oto spojrzenie na niepokojący świat Caroline Bosmans.

Caroline Bosmans to luksusowa marka dla dzieci, która jest wysoko ceniona w rodzimej Belgii i w świecie mody. Popularna wśród dzieci bogatych i sławnych, marka jest opisywana przez środowisko modowe jako „radykalne i graficzne”. Rzeczywiście, chociaż Caroline Bosmans tworzy ubrania dla małych dzieci to wszystko polega na tym, by być zirytowanym i modnym.

Jest jednak problem. Świat mody jest chory i pokręcony. Dodawanie dzieci do miksu jest często receptą na stwierdzenie „co do diabła jest z nimi nie tak”. Doskonałym przykładem jest dziecięca marka NUNUNU, która, jest po prostu odrażająca, pełna jest odniesień do wykorzystywania, seksualizacji dzieci, a nawet wszechobecnego satanizmu.

Niemal wszystkie zdjęcia umieszczają dzieci w dziwacznych, uciążliwych i nieprzyjemnych kontekstach, w których dodaje się wiele wymownych symboli. Wszystkie dzieci na zdjęciach promocyjnych wydają się być smutne, zdenerwowane, zranione lub… martwe. Krótko mówiąc, marka jest odzwierciedleniem obrzydliwej subkultury okultystycznej.

Oto kilka przykładów.

Odwiedzający oficjalną stronę marki witani jesteśmy mnóstwem zdjęć podsumowujących markę: czyli mieszanie dzieci z dziwactwem świata mody.

Witamy w cudownym świecie Caroline Bosmans.

Jaki cel ma to zdjęcie, widok mężczyzny w slipach i dziecko na ramieniu.

Dzieciak trzymany przez mężczyznę ubranego w sukienkę. Nikt nie cieszy się tą chwilą.

Ulubioną rozrywką elity jest przebieranie dzieci za „seksowne”, w pełni dorosłe kobiety.

To nie wygląda na bezpieczne środowisko dla dziecka.

Duszenie dziecka….

Marka uwielbia fotki dzieci śpiących… znarkotyzowanych… lub martwych.

Kolejne zdjęcie dziecka, które wygląda jak martwe. Na koszulkach i spodniach dla dzieci znajdują się słowa „Eat People”. Elita jest opętana kanibalizmem.

Jeszcze jedno zdjęcie dziecka, które wygląda na martwe. Czy w tym kubku była trucizna? Koszule przedstawiają nagą lalkę Barbie, która zwrócona jest w dół do filiżanki. Wszystko tutaj nawiązuje do nadużyć i utraty niewinności.

Na stronie znajduje się sekcja „Artwork”, w której dzieci są używane jako rekwizyty w dziwnych konfiguracjach.

To po prostu nie wygląda dobrze.

To dziwne body posiada narządy wewnętrzne, to  jest niepokojące gdy patrzy się na to i prawdopodobnie jest niepokojące do noszenia.

Zakryta twarz (depersonalizacja i uprzedmiotowienie) i gigantyczna czaszka (symbol śmierci).

Cała głowa tego dziecka jest pokryta rękami. Elity uwielbiają wkładać ręce w dzieci.

To nie wygląda na zabawną sytuację dla dziecka.

Dzieciak po prawej nosi sukienkę z napisem „Jestem zdezorientowany”. Jest też oko (ulubiony symbol okultystycznych elit) z łzą. Chodzi o nadużycia.

Armia sklonowanych dzieci? Po co?

Konto na instagramie:

Przewijanie w dół konta na Instagramie Caroline Bosman prowadzi do coraz silniejszego uczucia strachu i obrzydzenia. Oto kilka przykładów.

Konto IG zawiera sesję modową dzieci w szpitalu. To jest złe na wielu poziomach.

Dzieci chodzą do szpitali, kiedy są chore lub cierpią. Nie chcą tam być. Ta marka wykorzystuje ten niepokojący kontekst do sprzedaży drogich ubrań.

Dlaczego ma to na sobie w szpitalu?

#Readytoafterparty? Jakiś dziwak napisał w komentarzach „Chciałbym do niej dołączyć;”. Co słychać za mrugającym dziwakiem? Następnie Caroline Bosman odpowiada: „Ale najpierw koktajle!” Huh?

Jest mnóstwo zdjęć dzieci w tej pozycji.

Niektórzy ludzie w komentarzach wydają się być bardzo podekscytowani tymi zdjęciami.

Za co ten dzieciak sie trzyma? Kto mu to powiedział? kto mu kazał? Dlaczego?

Nogi tego dziecka wydają się być posiniaczone. Jest też nalepka z logo marki. Dziwne.

Oczywiście, aby udowodnić, że to wszystko jest częścią elitarnego programu, jest tam kilka jednookich znaków.

Wszystkie dzieci wyglądają absolutnie na nieszczęśliwie na tych zdjęciach.

Caroline Bosmans to kolejna „luksusowa” marka odzieżowa dla dzieci, która łączy wysoką modę z niepokojącą subkulturą, która obraca się nad dziećmi z niewłaściwych powodów. Chodzi o żerowanie na dzieciach, umieszczanie ich w traumatycznych sytuacjach, nawiązywanie do ich nadużyć i ich seksualizowanie.

Jaki jest cel takich odrażających obrazów? Czy rzeczywiście pomaga sprzedawać produkty, czy też istnieje głębszy program? Jeśli połączy się obraz tej marki z tym, co zaobserwowano w NUNUNU , pojawia się wyraźny wzór. Nie chodzi o miłość do dzieci, ale o nienawiść. Chodzi o wykorzystanie i nadużywanie ich. Chodzi o zło.

W szerszej skali chodzi o okultystyczne elity uprowadzające dzieci, poddające je kontroli umysłu opartej na traumie i umieszczaniu ich w pierścieniach pedofilów. Symbolika tych marek jest świętowaniem tej chorej kultury. A gwiazdy są całkiem szczęśliwe rzucając w nie swoimi pieniędzmi.

_Sobrius_

Źródło: https://vigilantcitizen.com/latestnews/something-is-terribly-wrong-with-the-childrens-clothing-line-caroline-bosmans/

Polskie źródło: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/03/18/swiat-jest-utopiony-w-system-satanistycznym-sesja-zdjeciowa-linii-odziezowej-dla-dzieci-caroline-bosmans-przeraza-i-bulwersuje/

http://chomikuj.pl/Sobrius

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.