Strona główna > Zdrowie > Świat jest inny odc.76 – Konie trojańskie czyli depopulacja

Świat jest inny odc.76 – Konie trojańskie czyli depopulacja


Doktor Jerzy Jaśkowski: Świat jest inny odc.76 – Konie trojańskie. Depopulacja za pomocą szczepienia młodziutkich dziewcząt zbrodniczymi szczepionkami powodującymi bezpłodność i prowadzącymi do zachorowań na nowotwory szyjki macicy i śmierci. Depopulacja świata za pomocą rozpylania toksycznych środków chemiczno-biologicznych czyli zjawisko chemtrails. Dr Jerzy Jaśkowski przytacza również inne, wyrafinowane i zbrodnicze metody uśmiercania ludzi, które są częścią programu depopulacji świata.

Opublikowano: 9.07.2018


13 thoughts on “Świat jest inny odc.76 – Konie trojańskie czyli depopulacja

 1. Zaprzeczanie więzi przyczynowo-skutkowych pomiędzy paleniem fajki lub cygar a nowotworami kasuje jednak faceta.
  Oszołom.
  Wypowiada się też na inne tematy, o których pojęcia nie ma i to bez względu na to czy chemtraile są faktem czy wymysłem teorii spiskowych.

  1. Ślepy jesteś, że nie widzisz chemtrails? Jeżeli tak, to gratuluję, pora na okulary. Nie ma czegoś takiego jak teorie spiskowe, są fakty spiskowe, których wprowadzanie widać w wielu dziedzinach życia, lecz jeżeli ktoś jest ślepy i głuchy to i tak nic go nie przekona, jest po prostu zombi.

  2. Ty za to jestes takim intelektualnym dewiantem , posiadajacym wiedze wszechswiata, ze przyciemniasz na tej planecie kazda mysl, idee powstajaca nawet w najmniejszych komorkach mozgu. Idioto nie stac cie na prywatne badania, by je przeprowadzic na tytoniu fajkowym, czy cygarowym, to przynajmniej zaplac 20 tys dolarow firmie, ktora te badania przeprowadzila, a ona ci je udostepni, wtedy zas bedziesz mogl sie na ten temat wypowiadac. Jedyny dym,ktory widziales, to wyszedl z pewnoscia z twego tylka z nadmiaru metanu, ale o cygarach i fajkach nie masz pojecia, tym bardziej nie masz pojecia jak sie to pali. Liscie tytoniowe sa zwijane i powstaja cygara, sa krojone i jest tyton do fajek, sa drobno lamane, szatkowane i traktowane chemikaliami i powstaje goowno do papierosow, ktorymi sie zaciagaja i tylko nimi , gleboko do pluc palacze. Baranie, przeczytaj , juz nie wynik badan naukowych na temat raka pluc, krtani, tylko statystyke umieralnosci na te choroby- palaczy cygar, palaczy fajek, palaczy papierosow, niepalacych, ateistow niezrzeszonych, komunistow, pederastow ,itd. Jak narazie to na oszoloma wyszles ty, goowno wiesz, stanales tylko bez namyslu po przeciwnej stronie, a z pewnoscia z medycyny jestes przyslowiowym cieciem, ktorego jedyna wiedza opiera sie na przeczytanej ulotce z lekarstw, ktora jeszcze zapieprzyles swojej babci.

  3. Moja 82 letnia matka pali i żyje, niedomaga jej tarczyca i dwunastnica. Jej matka dożyła tylko 56 lat nigdy nie paliła, nie piła -rak woreczka żółciowego. Siostra babki ; piła, paliła, jadła tłusto – żyła 76 lat a zmarła na to samo co siostra. Badania naukowe twierdzą to co chce zatwierdzić sponsor. Np. kawa dobra i kawa zła, szkodliwa…

  1. @Aleksander K.
   No przecież nie piszę, że to nikotyna powoduje raka.
   Dym tytoniowy, zawierający kilka tysięcy związków chemicznych, w tym N-nitrozodimetyloaminę, benzo[a]piren, dibenzoantracen, N-nitozonornikotynę lub lotne związki polonu i wiele innych cancerogenów powoduje raka, głównie raka pluc.
   Dowody są bezsprzeczne i osoby, które to kwestionują to oszołomy.

   No ale czytaj i się ucz:
   https://academic.oup.com/jnci/article/91/14/1194/2549271

 2. Lubię słuchać o historii opowiadanej przez dr. Jaśkowskiego, co do szczepień to się nie wypowiadam bo nie mam wykształcenia medycznego.
  Natomiast nie mogę słuchać tego jak mówi o tym, że depopulacja Polski następuje poprzez właśnie szczepienia. Być może pewna ilość kobiet nie może przez to rodzić dzieci, jednak w większości przypadków to młode małżeństwa same decydują i tym, że nie chcą ich mieć.

  1. Są szczepionki z przeciwciałami HCG.
   cyt: „HCG (human chorionic gonadotropin), czyli gonadotropina kosmówkowa, jest wytwarzana przez łożysko i przez zapłodnioną komórkę jajową, po implantacji w macicy. Jego funkcją jest, m.in. stymulowanie wytwarzania progesteronu przez ciałko żółte w jajniku. Stężenie HCG wzrasta w trakcie ciąży, a w moczu można go wykryć już po 7 dniach po zapłodnieniu. Zależność tę wykorzystują testy ciążowe. Nieprawidłowy poziom HCG u kobiety ciężarnej może pojawić się w takich przypadkach, jak ciąża pozamaciczna, ciąża bliźniacza, niepełne poronienie, niewydolność łożyska lub po śmierci płodu. U mężczyzn i nieciężarnych kobiet może wskazywać na istnienie zmian nowotworowych, które powodują wytwarzanie HCG z np. raka jajnika. HCG wykorzystywane jest jako marker nowotworowy.”
   Czyli co powodujemy gdy podajemy przeciwciała HCG kobiecie, która jeszcze nie wie że jest w ciąży?
   Zaproponuj alternatywę dla słowa depopulacja trafniej oddającą istotę sprawy.

  2. Jesli kraje zachdnie wstrzymaly szczepienia na szxjke maciczna, bo po szczepieniach tak mlodych dziewczat powstalo tyle inwalidek, ktore nie tylko, ze nie urodza nigdy dziecka, ale rowniez maja z tego powodu wiele dodatkowych chorob, chociazby narkolepsje, co wylancza je z zycia codziennego i musza byc pod stala opieka, to jak to nienazwac depopulacja. Przeciez to jest chemiczny srodek, ktory do tego doprowadzil, a takich dziewczat sa tysiace, a to oznacza, ze rowniez liczac przez tylko dwa pokolenia, nie urodza sie nigdy, nie dziesiatki, a setki tysiecy dzieci, a to jest depopulacja.

 3. Dla niedowiarkow szczepien… Poszukajcie w necie jak B.G. mowi co trzeba zrobic by zmniejszyc ludnosc na swieci?? Kto został pozwany przed sąd w Indiach za ludobojstwo?? To stworzył komary GMO i skad wzieła sie Zika i oczywiscie dlaczego w pewnym kraju setki kobiet rodziły dzieci z encefalopatią?

  1. @Fiona,
   Z mikrocefalią (małogłowie/microcephaly) – tą chorobę powoduje wirus Zika.
   Encephalopatie to zupełnie inne choroby, takie jak Creutzweldt-Jacob Disease albo choroba Alzenheimera.
   Nie uważam że Zika virus jest elementem działań depopulacyjnych.
   Za mała skuteczność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *