Strona główna > NWO > Apokalipsa > Superkomputer ” 666 ” czyli Wielki Brat obserwuje

Superkomputer ” 666 ” czyli Wielki Brat obserwuje

Teraz niezauważalne dokonanie przestępstwa w cyberprzestrzeni nie uda się. Cyberpolicja uruchamia superkomputer pod nazwą ” 666 „.

aaa

Zaawansowany superkomputer CYBERPOL, nazwany ” 666 „, będzie uruchomiony on-line w dniu 13 kwietnia 2016 roku, według poufnej informacji, donosi veteranstoday.com. Uważa się, że kiedy działania hakerów będą zarejestrowane w superkomputerze ” 666 ” to nie będzie można ich usunąć i wszystkie dane będą równocześnie przesyłane do wszystkich odpowiednich organów.

Nikt, tak naprawdę, nie wie gdzie będzie uruchomiony ten superkomputer. Niektórzy rozpuszczają pogłoski, że będzie on znajdował się gdzieś w obiekcie cyber-hostingu ministerstwa obrony USA na Antarktydzie. Ale informacja ze źródeł wiarygodnych nie pojawiła się na razie. Nasze pytanie dotyczące tego tematu nie uzyskało odpowiedzi.

Nazwa CYBERPOL (Cyberpolicja) bardzo szybko stała się znana poczynając od 2013 roku kiedy ta służba pojawiła się i była niezauważalna przez hakerów przez pierwsze lata. Uważa się, że strona CYBERPOL.org posiada około 500 tysięcy odwiedzin dziennie ale administracja żadnymi danymi się nie dzieli z organizacjami zewnętrznymi. Wydaje się, że ten nowy superkomputer będzie pracował jak „układ nerwowy” systemu, analogicznie do tego jak to przedstawiono w filmach fabularnych.

Uważa się, że kiedy działalność przestępców będzie zarejestrowana w superkomputerze ” 666 ” to nie będzie już możliwości usunięcia jej a wszystkie dane będą od razu przekazywane do wszystkich, odpowiednich organów. W rzeczywistości pozwoli to zapobiec jakimkolwiek cyber-przestępstwom w przyszłości i wnosi absolutnie nowy wymiar do integracji cybernetycznej z wykorzystaniem „układu nerwowego” przez organizacje policyjne związane ze ściganiem cyber-przestępczości.

Wielu ludzi już dawno uważało, że pewnego razu stanie się to rzeczywistością i że w jakimś stopniu zapotrzebowanie na coś podobnego już dawno dojrzało. Podobny superkomputer był wcześniej zainstalowany w Belgii i znany jest jako „The BEAST” (bestia). Ale jego moc jest nieporównywalna z superkomputerem ” 666 ” z CYBERPOL.

To oczywiste, że”Wielki Brat” obserwuje cię i jego wiadomość zabrzmiała głośno i jasno. NIE RÓBCIE niewłaściwych rzeczy w internecie – napisano na murach.

Za: http://www.sobor2008-narod.ru/2073-teper-nezametno-sovershit-prestuplenie-v-kibermire-ne-poluchitsya-kiberpoliciya-zapuskaet-superkompyuter-pod-nazvaniem-666.html

Data publikacji: 5.01.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *