Strona główna > NWO > Super państwo NWO: Kościół, ONZ i ludzie na ziemi muszą dostosować się do ewolucji państwa z populacją 1.3 miliarda ludzi…

Super państwo NWO: Kościół, ONZ i ludzie na ziemi muszą dostosować się do ewolucji państwa z populacją 1.3 miliarda ludzi…

„Chiny najlepiej wprowadzają naukę społeczną Kościoła”   – twierdzi biskup Sorondo

– Niektóre grupy nie chcą zrozumieć, że Kościół, ONZ i ludzie na ziemi muszą dostosować się do ewolucji państwa z populacją 1.3 miliarda ludzi, w tym 31 milionów chrześcijan, które staje się jednym z głównych protagonistów w nowym scenariuszu  przejścia z cywilizacji antlantyckiej do pacyficznej – argumentował hierarcha.

Biskup Marcelo Sanchez Sorondo pozytywnie wypowiedział się na temat nowej chińskiej polityki dotyczącej transplantacji organów. Ponadto krytyków   zbliżenia   na   linii  Watykan – Pekin nazwał „krótkowzrocznymi” – pisze brytyjski portal „Catholic Herald”.

Wypowiedź biskupa Sorondo, członka Papieskiej Akademii Nauk dotyczyła wprowadzenia przez Chiny nowej polityki związanej z transplantacją organów.

W odpowiedzi na list jej krytyków, napisał że oskarżenia takie cechują się krótkowzrocznością.

Zaznaczył też, że Chiny  —  „z powodzeniem zakończyły reformę systemu donacji organów do transplantacji”.

– Niektóre grupy nie chcą zrozumieć, że Kościół, ONZ i ludzie na ziemi muszą dostosować się do ewolucji państwa z populacją 1.3 miliarda ludzi, w tym 31 milionów chrześcijan, które staje się jednym z głównych protagonistów w nowym scenariuszu  przejścia z cywilizacji antlantyckiej do pacyficznej

– argumentował hierarcha.

Krytycy w oficjalnym liście adresowanym do Papieskiej Akademii Nauk poddali w wątpliwość dane przekazane Watykanowi przez chiński rząd.

Nie są to pierwsze słowa krytykujące stosunek Watykanu do chińskiej polityki.

W zeszłym miesiącu biskup Sorondo wypowiedział słowa, że  — „Chiny najlepiej wprowadzają naukę społeczną Kościoła”   — za które spłynęła na niego fala krytyki.

Hierarcha nie ukrywa swojej sympatii do polityki chińskiego rządu.

Zupełnie innego zdania są członkowie tzw. „kościoła podziemnego”, wobec których wzmożono prześladowania na skutek porozumienia na linii Watykan – Pekin, na mocy którego oficjalnie zatwierdzono biskupów wybranych przez chińskie władze.

Źródło: catholicherald.com

PR

Za: http://www.pch24.pl/ci-ktorzy-krytykuja-pojednanie-chin-z-watykanem-sa-krotkowzroczni—twierdzi-biskup-sorondo,59370,i.html#ixzz5Btm2Oi8N

Data publikacji: 5.04.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.