Strona główna > Polska > Studio eMisja: o sprawie Basi Poleszuk i historii Lwowa

Studio eMisja: o sprawie Basi Poleszuk i historii Lwowa

Ilu polityków Platformy Obywatelskiej PiS wsadził do więzienia? Pytanie oczywiście retoryczne. Jednego natomiast możemy być pewni, że gdy prezydent naszego kraju zachowuje się jakby był prezydentem Izraela i odmawia wzięcia udziału w patriotycznym Marszu Niepodległości …

Preżydent „Polin”, jak zwykł sam nazywać Polskę, chętnie za to uczestniczy w holokaustycznych imprezach żydowskich. Na zdjęciu „marsz żywych” w Oświęcimiu.

kiedy rząd lekką ręką daje 100 mln złotych „biednym żydom” z kieszeni Polaków na remont żydowskiego cmentarza w Warszawie, a mówimy o kraju gdzie na pomoc polskim dzieciom chorym na raka co najwyżej organizuje się akcje zbierania plastikowych nakrętek (link), to możemy być pewni, że władza naszego kraju reprezentuje obce interesy i wsadzanie przez tę władzę polskich patriotek/patriotów do więzienia do cel z kryminalistami jest wręcz fizyczną walką z ciemiężonym narodem.

Basia Poleszuk przebywa w tym samym więzieniu w którym został zamordowany metodą katyńską kpt. „Bury”, por. „Rekin”, por. „Mścisław” i wielu, wielu innych Polskich Bohaterów.

Wspomóżmy ją i pokażmy że nie jest sama, a totalitarnym władzom wystawmy środkowy palec. Zaprotestujmy razem.

Zbieramy się 16 listopada o godzinie 15:00 pod sądem rejonowym w Hajnówce.

Od ok. 10 minuty przemówienie Basi Poleszuk:

Obejrzyj także:

Sprawa Basi Poleszuk, samorząd i Marek Jakubiak odchodzi z Kukiz 15

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *