Strona główna > Bez kategorii > Stu uczniów żydowskiej szkoły wyprosili z samolotu za hałaśliwość i awantury

Stu uczniów żydowskiej szkoły wyprosili z samolotu za hałaśliwość i awantury

Za: http://www.wicipolskie.org

Young Israeli settlers play with army guns 14 Apri

Grupa złożona z ok. 100 uczniów prywatnej szkoły dla ortodoksyjnych Żydów Yeshivah of Flatbush w Nowym Jorku została wyproszona z samolotu linii AirTran relacji Nowy Jork – Atlanta za zakłócanie spokoju, wszczynanie awantur i hałaśliwość.

Linie wydały oświadczenie, że kapitan i załoga zdecydowały się na podjęcie takiego kroku z powodów bezpieczeństwa. Młodzież nie stosowała się do poleceń personelu pokładowego – nie chciała zająć swoich miejsc i wyłączyć telefonów komórkowych. Lot został opóźniony ok. 45 minut.

Uczniowie wyjeżdżali na trzydniową wycieczkę obejmującą m.in. rafting. Linie zapewniły im dolot innymi samolotami, mimo tego, że rzecznik prasowy Southwest Airlines (AirTran to spółka-córka) powiedział, że “załoga podjęła słuszną decyzję”.

Rabin Seth Linfield z Yeshivah of Flatbush twierdzi, że jego podopieczni “nie zachowywali się tak źle” i “reakcja załogi była przesadzona”. Młodzież opublikowała w mediach społecznościowych dziesiątki zdjęć i filmików, nazywając sytuację na lotnisku LaGuardia “skandalem”.

Źródło: foxnews.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.