Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > „Strzeżcie się fałszywych proroków” czyli „Franciszkanie” dołączają do bluźnierczego Marszu Kobiet w Chicago

„Strzeżcie się fałszywych proroków” czyli „Franciszkanie” dołączają do bluźnierczego Marszu Kobiet w Chicago

„FRANCISZKANIE” dołączają do bluźnierczego Marszu Kobiet w Chicago.

„Kapłan” z Michigan głosi homilię, mając na swej łepetynie tzw. „pussy ha ” *uważany za „feministyczny, anty-Trumpowy symbol”.

a

Wiele ” katolickich” ,grup , w tym „księża  Franciszkanie”, połączyło się w solidarności z kobietami w marszu w dniu 21 stycznia, pomimo faktu, że większość uczestniczek  owego marszu promowało pro-aborcyjne i pro-LGBT kwestie społeczne, za pomocą rożnych transparentów i symboli, oraz mając na sobie anty-rodzinne stroje. Zaś w Lansing, Michigan,  „ociec” William R. Lugger wygłosił homilię mającą na swej główce, różowy pussy hat, symbolizujący feministyczne i anty-Trumpowe poglądy. Inny „ociec” , niejaki Daniel Horan z „Braci Franciszkanów” polazł na Twitter po to aby nazwać ten Marsz solidarności w Chicago „cudownym”, i dodał: „Jeśli uważasz, że katolicy  duchowni nie powinni wspierać Marszu Kobiet, to nie rozumiesz podstawowej Katolickiej nauki społecznej.”

„Ociec” Horan zapodał zdjęcie na Twitterze, gdzie można zobaczyć braci maszerujących z kobietami, które trzymają wulgarne znaki/transparenty. „Ociec” Horan dodał, że to niby jego podejście pro-life (za życiem) zawiodło go do udziału w tym marszu.

a

Pomimo tego, że organizacja  Black Lives Matter jest powiązana z agresywna działalnością, „ociec” Horan stwierdził że: „pro-life oznacza: Jestem  przeciw aborcji i przeciw karze śmierci, wspieram organizacje Black Lives Matter, opiekę zdrowotną,  sprawiedliwe płace dla wszystkich, i nie wspieram tortur.”. Innym uczestnikiem był „ociec”, James Martin, redaktor  America Magazine. „Ociec” Martin „zatłiotował”:  „Obserwuję ludzi na Twitterze, którzy próbują odmalować mnie jako zwolennika aborcji. To fałsz. Jestem pro-life i właśnie dlatego jestem za sprawiedliwością społeczna.”

„Ociec” Martin otrzymał nagrodę od środowiska LGBT, na początku tego roku, „w uznaniu jego ministerstwa komunikacji, które przyczyniło się do rozszerzenia dialogu w kwestiach LGBT w Kościele katolickim”.

Pro-gejowska agenda owego Marszu Kobiet była przedstawiona wyraźnie na ich stronie internetowej: „…Stanowczo oświadczamy, że prawa LGBTQIA są prawami człowieka, i że to jest naszym  obowiązkiem aby PODTRZYMYWAĆ, ROZSZERZAĆ  i CHRONIĆ prawa naszych gejów, lesbijek, bi, queer, trans lub tych jeszcze niezdecydowanych w sprawach płci braci, siostry i rodzeństwa.”

W Lansing, Michigan,”ociec” William R. Lugger z  Kościoła katolickiego Św. Kazimierza, przywdział różowy pussy hat  podczas gloszenia swej niedzielnej  homili promującej feministyczną agendę. Zapytany że wykazuje solidarność z ruchem pro-aborcyjnym, Lugger odparował: „To nie był pro-aborcyjny  marsz … to był to marsz przeciwko NIENAWIŚCI [sic] i przemocy wobec wszystkich ludzi [sic!]„. Jeden z komentatorów powiedział: „Ty masz urojenia, jeśli uważasz, że to NIE BYŁ  pro-aborcyjny marsz”.

Źródło: http://www.pagadiandiocese.org/tag/franciscans-join-profane-womens-march-in-chicago/

Tłum. Renata

Komentarz od tłumacza: * pussy po angieslku oznacza kotka, ale tez damską, intymną cześć. Ten kretyn, udający księdza,  noszący na swej głowie potępieńca  ów różowy „pussy hat”, udaje niby głupka, ale on dobrze wie co on głosi i dlaczego.

„Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a WEWNĄTRZ SĄ drapieżnymi wilkami. ..”

„…Znaleźli się jednak fałszywi prorocy wśród ludu tak samo, JAK WŚRÓD WAS będą fałszywi nauczyciele, którzy WPROWADZĄ wśród was zgubne herezje. Wyprą się oni Władcy, który ich nabył, a sprowadzą na siebie rychłą zgubę. A WIELU PÓJDZIE ZA ich rozpustą, przez nich zaś droga prawdy będzie obrzucona bluźnierstwami; dla zaspokojenia swej chciwości obłudnymi słowami was SPRZEDADZĄ ci, na których wyrok potępienia od dawna jest w mocy, a zguba ich nie śpi…”

2 List Świętego Piotra (2 P 2, 1-3).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *