Strona główna > NWO > Apokalipsa > Strategia zniszczenia Kościoła i Państwa: bramy piekielne go nie przemogą…

Strategia zniszczenia Kościoła i Państwa: bramy piekielne go nie przemogą…

LIBERALIZACJA MSZY PN. SOCJALIZM
„Jako wyznawcy Mego Syna, Jezusa, ostrzeżcie tych w Jego Kościele którzy usnęli, biskupów i kardynałów. I ze zmutkiem mówię, Moje dzieci, że brzydka ręka komunizmu sięgnęła by zbezcześcić Ciało Mego Syna w Jego własnym Kościele. Musicie pamiętać, że kiedy człowiek chodzi po świecie wołając 'pokój, miłość i braterstwo', to ustanawia rządy liberalizujące masy, zwane socjalizmem. I to nie działa pod prawdziwym krzyżem Mego Syna, Jezusa, a wykorzystuje jako słup by zwabić jak pająk do swej sieci te niepodejrzewające dusze, które chcą pokoju – pokoju serca, pokoju ducha, którego nie mogą znaleźć w obecnym świecie, bo liderzy zasnęli”.

– Matka Boża, 25.11.1978

(objawienie z Bayside dla Veronica Lueken)

W IMIĘ SOCJALIZMU
„Wołacie pokój i bezpieczeństwo. I biegacie po ziemi w imię nowych sposobów socjalizmu, komunizmu, satanizmu i ateizmu, i wszystkie te 'izmy' sprowadzają się do jednego ważnego faktu: zostały wymyślone przez szatana i można je nazwać satanizmem”.

– Pan Jezus, 2.06.1979

PEŁNA PLAGA?
„Wołam jako wasza Matka, jako Pośredniczka Boga do ludzkości. Posłuchajcie Mnie, i działajcie zgodnie ze wskazówkami z Nieba. Ratujcie siebie i dzieci. Zostało mało czasu.

„Czy doznacie pełnej plagi komunizmu i niewolnictwa? Czy żywioły zostaną użyte przeciwko wam, by oczyścić wasz świat? Czy ludzkość poczuje wielkie ciepło i spaleniznę Kuli Odkupienia? Wy którzy się śmiejecie i gardzicie tym przesłaniem, nadejdzie dzień kiedy będzie dużo zgrzytania zębów i nieszczęście na ziemi.

„Jak było w czasach Noego, tak jest teraz, że człowiek nigdy nie uczy się z historii. Wielokrotnie powtarza swoje błędy”.                                                            – Matka Boża, 1.02.1977

 

Sign.org – 21.10.2020:

Ted Flynn

 

Naród amerykański nigdy świadomie nie przyjmie socjalizmu. Ale pod nazwą liberalizmu przyjmie każdy element socjalistycznego programu, aż pewnego dnia Ameryka stanie się ktajem socjalistycznym nie wiedząc jak do tego doszło.

– Norman Thomas, Partia Socjalistyczna i prezydencki kandydat w latach 1940

 

Jeśli historia nas czegoś nauczyła, to że słowa mają znaczenie. Słowa wtedy przekłada się na ruchy, które z czasem często stają się polityką krajów – czy dobrą czy złą. W poprzednich pokoleniach byłoby nie do  pomyślenia wyobrazić sobie narodowe debaty teraz toczone w Stanach Zjednoczonych. Rażące szaleństwo jest teraz na stole jako krajowe inicjatywy partii demokratycznej w Stanach Zjednoczonych. Teraz wykażemy, że to w żaden sposób nie jest demokratyczne, a programem pod inną nazwą.

 

Dzisiejsze dyskusje wśród Amerykanów z różnych środowisk byłyby w przeszłości scenariuszem ze Strefy mroku / The Twilight Zone. Opowiadany przez Roda Serlinga na przełomie lat 1950-1960, przez kilka lat był popularny w amerykańskiej TV i opowiadał o absurdzie i dziwactwie. Wiele z tego było opartych na prawdziwych historiach. Teraz żyjemy w Strefie mroku.

 

Od czasów Machiavelli i Antonio Gramsci, mało było tak skutecznych w kwestii zła w naszej współczesnej kulturze jak Saul Alinsky i George Soros. Machiavelli dał światu receptę na środki uświęcające cele w książce Książę / The Prince. Inaczej mówiąc, zdobywaj zwolenników, ale cały czas myśl o swoich celach. Filozofia jest taka: „mów i rób to co trzeba powiedzieć, bez względu na to z kim jesteś, by realizować swój program„. Lewica spenetrowała wszystkie religie w Ameryce stosując tę zasadę. Antonio Gramsci, współzałożyciel Włoskiej Partii Komunistycznej, po odwiedzeniu Moskwy w 1922 powiedział, że rewolucja bolszewicka upadnie z powodu zbytniej przemocy wobec rosyjskiej chrześcijańskiej duszy. Wymyślił inną ścieżkę dla socjalistycznej kontroli, co jasno napisał w swoich pracach – rosyjska rewolucja w końcu poniesie fiasko.

 

Wtedy Gramsci wymyślił inny plan po wrzuceniu go do więzienia przez Mussoliniego. Il Duce (Lider) obawiał się, że Gramsci mógłby stać się bardziej popularny od niego, i groźny dla jego dyktatury, dlatego uwięził go po powrocie z Moskwy. W swoich więziennych zeszytach Gramsci napisał plan dla socjalizmu skuteczniejszy niż rewolucyjny komunizm, i łatwy do realizacji, bo nie był tak pełen przemocy. Był przyjemniejszy dla obywateli, razem z radykalnymi rewolucjonistami pragnącymi zmian we Włoszech.

 

W planie Gramsciego była infiltracja miejsc władzy od środka, trzymanie programu w tajemnicy, i prześcignięcie systemu, nie informując nikogo poza współbraćmi o swoim zamiarze współpracy. Stopniowy inkrementalizm był jego odpowiedzią na przemoc na ulicy, i kluczem do przejęcia władzy.

To dlatego London School of Economics, wylęgarnia fabianizmu, przyjęła żółwia za swój symbol. Należy pamiętać, że żółw pokonał w biegu królika. Również w Surrey, Anglia, miejscu myśli intelektualnej fabianizmu jest witraż pokazujący wilka w owczej skórze. Dla wierzącego jest to nikczemna myśl, a dla rewolucjonisty godna podziwu i środek do osiągnięcia celu. Dla socjalisty/komunisty jest to bardzo chwalebny plan działania, i przez wiele pokoleń stosowany przez lewicę.

 

W tej chwili jest to bardzo skuteczna strategia anty-chrześcijańska w przejmowaniu akademii, rządu na wszystkich szczeblach, Kościoła, z całą kulturą zainfekowaną lewicowym myśleniem. Judeo-chrześcijański fundament naszego kraju stopniowo tonie z powodu zgnilizny instytucjonalnej, i walczy o życie. Zachodnia cywilizacja i samo chrześcijaństwo wiszą na włosku.

 

Kiedy kultura dojdzie do tej zdeprawowanej i haniebnej fazy, obecna era przeminie – i rozpocznie się nowa.Kiedy mężczyzna nazywa się kobietą i odwrotnie, i rząd faktycznie przyjmuje i popiera tę ideologię, i prześladuje tego kto nie ulegnie temu myśleniu, to dochodzimy do niskiego poziomu poczytalności. Taki był plan współczesnych bolszewików, i co znane jest jako partia demokratyczna. Ich plan został skodyfikowany, zorganizowany i dobrze finansowany przez radykalną lewicę. Ameryka szybko idzie w kierunku komunizmu, nie socjalizmu.

 

Abp Fulton J. Sheen tak napisał i powiedział o komunizmie: „Zawsze kiedy cywilizacja umiera moralnie i duchowo, zaczynają pojawiać się sępy. Komunizm jest padlinożercą rozkładającej się cywilizacji. Wchodzi do kraju i w kulturę tylko kiedy ta kultura zaczyna gnić od środka”. [podkreślenie tłumacza / pt]

 

Bella Dodd, Saul Alinsky & George Soros – kontynuacja zła

 

Na początku lat 1950 Bella Dodd była ważnym członkiem Komunistycznej Partii Ameryki (ACP), wychowana w katolicyzmie, i ponownie przyjęta do Kościoła przez abpa Fultona J. Sheena. W swojej autobiografii Szkoła ciemności / School of DarknessDodd obszernie opisuje swoje myślenie jako komunistka, i powrót do chrześcijaństwa.

 

Jako wtajemniczona w wewnętrzne myślenie i działania ACP, po latach depresji w Nowym Jorku, miała unikalne poglądy i znała program tej partii. W wypowiedzi przed Kongresem w latach 1950 poświadczyła jak CPA zinfiltrowała Kościół Rzymskokatolicki. Powiedziała: „W latach 1930 w seminariach umieściliśmy 1.100 mężczyzn w celu zniszczenia Kościoła od środka. W tej chwili oni zajmują najwyższe stanowiska w Kościele„. [pt]

 

W autobiografii napisała o wyrzuceniu jej z CPA. Za coś tak prostego jak czytanie książki nie aprobowanej przez partię, będzie się obserwowanym. Jeśli książka nie zgadzała się z ideologią partii, nie zezwoli się na jej czytanie, ani na miejsce na półkach nowojorskiej siedziby partii. Czy to brzmi znajomo, kiedy współcześni giganci technologiczni cenzurują chrześcijańskie książki we wszystkich formach mediów społecznych?

 

W wykładzie na Fordham University Dodd powiedziała: „W 1944 odbywał się krajowy zjazd CPA, na którym wybrano mnie do krajowego komitetu w Madison Square Garden. Na tym zjeździe było wielu ludzi z całych Stanów Zjednoczonych. Jednym z wydarzeń w którym uczestniczyłam była kolacja wydana przez Alexandra Trachtenberga, znanego socjalistę, absolwenta Yale, milionera… szefa wydawnictwa dla komunistów. Pod koniec wieczoru podniósł się Trachtenberg i wygłosił przemówienie. Powiedział: „kiedy będziemy gotowi przejąć Stany Zjednoczone, nie przejmiemy ich pod etykietą socjalizmu. Te etykiety są nieprzyjemne dla narodu amerykańskiego. Przejmiemy je pod etykietami które uczyniliśmy sympatycznymi. Zrobimy to w ramach liberalizmu, progresywizmu i demokracji. Ale to zrobimy”. 

   

Według Dodd, szczególnym celem komunistów było zniszczenie sen. Joe McCarthy’ego, z powodu jego badań działalności komunistów w USA. Wtedy Hollywood zawarł sojusz z Saulem Alinskym by dokonać na pełną skalę atak zniszczenia jego reputacji. Kilka lat po przesłuchaniach McCarthy’ego, rząd ujawnił Teczki Venona /Venona Files, które pokazały i zweryfikowały jako prawdziwe stanowisko McCarthy’ego. Wtedy Hollywood i Departament Stanu były najbardziej zinfiltrowane przez komunistów. McCarthy popadł w alkoholizm i zmarł przedwcześnie w wieku 48 lat.

 

Saul Alinsky (1909-1972), zatwardziały ateista, w Zasadach dla Radykałów / Rules for Radicals, kontynował to co zostawili Machiavelli, Gramsci i inni. Jego książka była podręcznikiem o wywoływaniu chaosu, i jak Zasady wojny / Rules for Warfare Sun Tzu, opiera się na oszustwie. Była precyzyjna w stosowanych metodach, co było jednym z powodów jej popularności. Programy społeczne Alinsky’ego bardzo finansowali katoliccy prałaci, którzy myśleli iż pomagają biednym, a faktycznie robili wręcz odwrotnie.

 

Katolicka Kampania na rzecz Rozwoju Ludzkości (Program USCCB) to ruch założony przez Alinsky’ego, który bardzo szybko przekształcił się w program sprawiedliwości społecznej pozbawiony chrześcijańskiej nauki. Było to podejście konia trojańskiego żeby zinfiltrować wyznania chrześcijańskie, szczególnie Kościół Rzymskokatolicki. Kościół Katolicki był zbytnio zorganizowany, zbyt duży i zbyt potężny by go jawnie skonfrontować, dlatego sięgnięto do masońskiego poradnika z rewolucji francuskiej. Infiltracja Kościoła od środka stała się metodą przemodelowania go zgodnie z ich wizją. Kościół Katolicki musiał zostać wyeliminowany żeby zrealizować swój dystopijny komunistyczny program, i dlatego wybrali żółwia na swój zwierzęcy symbol.

 

Architekci zaplanowali to wykorzystując hierarchię kościelną jako użytecznych idiotów Lenina. Było to poziome podejście do przekazu ewangelii człowieka do człowieka bez pionowego podejścia do Boga.

 

Pierwsze 3 przykazania stały się nieważne dla lewicy. Żeby kontrolować narrację, nie chcieli Boga w dyskusji. Programy sprawiedliwości społecznej, które tak są dzisiaj widoczne, są rezultatem tego jak skuteczni byli Alinsky i inni w ich podstępnym podejściu. Alinsky współpracował z bliskim przyjacielem i powiernikiem Msgr Johnem Eganem z Chicago. Przez 14 lat Notre Dame University był ich bazą operacyjną. Pojawiając się jako owce pomagające biednym w Kościele, jego celem było uspołecznienie Kościoła bez świadomości katolików, że zostali przejęci. Podawano im lek uspokajający na pewien czas, dopóki nie zasnęli.

 

W Wieśniaku z Garonny / The Peasant of Garonne (1966), Jacques Maritain, celebrowany katolicki filozof i teolog nazwał Alinsky’ego „prawdziwym rewolucjonistą i jednym z moich najbliższych przyjaciół… niezłomnym i przerażającym organizatorem organizacji ludowych i  antyrasistowskim liderem, którego metody są równie skuteczne, jak nieortodoksyjne”. Teraz jest ponad 800 programów rodzaju Alinsky’ego w samych Stanach, siejących spustoszenie w intelektualnym krajobrazie młodzieży o tym co oznacza bycie uczniem Chrystusa.

Grupę Alinsky’ego nazwano Otwartym Społeczeństwem / The Open Society. Kontynuatorem kolejnych wznawiań chaosu i stając się de facto standardowym nosicielem chaosu, zamieszania i zła, był / jest George Soros. Soros przyjął tę samą nazwę dla swojej patronackiej organizacji – The Open Society. Dzisiaj Soros ma kilkaset programów lewicowych, które finansuje pod niewinną nazwą – Sprawy medialne / Media Matters.  

 

Socjalizm i komunizm dobrze wyglądają na papierze dla studenta I roku filozofii, ale nie ma to ani jednej historii sukcesu w historii świata – nigdzie. Komunizm przynosi zniszczenie i ruinę wszędzie gdzie podniesie swoją brzydką głowę.

 

Żeby zmienić i zakończyć takie myślenie, ludzie muszą zrozumieć, że słowa mają znaczenie, i kiedy mówi się bzdury, ludzie muszą wypowiadać się przeciwko roztropnie i spokojnie. Ludzi zdobywa się miłością i pokorą. Walka jaka nas czeka jest między dobrem i złem, i musimy to uznać, i posługiwać się danymi nam przez Niebo narzędziami żeby pokonać zło.

 

JEZU UFAM TOBIE

 

ONI JAWNIE DZIAŁAJĄ POD NAZWAMI SOCJALIZM I KOMUNIZM

„Potajemnie działają żeby zniszczyć wasz kraj, zniszczyć wasze dzieci. Jawnie działają pod nazwami socjalizm i komunizm, a potajemnie ich członkowie pracują dla Lucyfera, w celu niszczenia dusz, pod karą śmierci. Lucyfer jest ojcem wszystkich kłamców. Był zabójcą od początku i sprowadza śmierć, jedynie śmierć na tych którzy lekkomyślnie mu służą”.

– Matka Boża, 25.11.1978

NOWE SPOSOBY MODERNIZMU I SOCJALIZMU
„Moje dzieci, nie przychodzę ba zasiać strach w waszych sercach, a żeby radzić wam jako sprawiedliwy Bóg, ostrzec was, że nadchodzi wielkie ostrzeżenie i kara, wiele wypadków które nie są wypadkami! Co zasiejecie to zbierzecie!

„Nie wolno wam odrzucać Sakramentów w Moim Kościele; nie wolno wam odrzucać nauk dla modernizmu i socjalizmu.

„I Powiem wam to Moi pasterze: nie zmienicie dróg by odpowiadały człowiekowi, a musicie zmieniać człowieka by sprowadzić go na Moją drogę! Tę drogę dano wam w Księdze żywota i miłości, Biblii. Nie zmienicie słów ani znaczenia by zadowolić człowieka! Jest wąska droga do Nieba, i dlatego niewielu zostanie na tej drodze. Wielu z Moich księży jest na drodze do zatracenia, i zabierają ze sobą wiele dusz”.                                  – Pan Jezus, 2.06.1979

 

 

POCZUCIE, ŻE GRZECH MOŻNA OKUPIĆ POD NAZWĄ SOCJALIZMU

„W przeszłości ludzkość dostała liczne ostrzeżenia, które odrzuciła jako naturalną katastrofę. Zapewniam was, Moje dzieci, wiele nie było z powodów naturalnych, a nadprzyrodzonych. One przychodzą od Ojca Przedwiecznego by was ostrzec kiedy wasz czas ucieka. Musicie oczyścić swój naród i wszystkie narody świata z grzechów nieczystości. One muszą odbudować jeden naród pod Bogiem.

„Powiedziałam wam w przeszłości, i powtarzam wielokrotnie, że grzech jest szaleństwem, i w tym szaleństwie narody świata utworzyły poczucie, główne poczucie na świecie, że grzech może zostać odkupiony i promowany pod nazwą modernizmu, socjalizmu, komunizmu, ateizmu – które wszystkie są czystym satanizmem”.                                   – Matka Boża, 23.05.1979

 

KARDYNAŁOWIE I BISKUPI WPADAJĄ W MODERNIZM I SOCJALIZM
„To Ja jestem fundamentem Mego Kościoła. Fundament jest solidny, a ściany się kruszą. Kardynałowie i biskupi, czy staniecie przede Mną, i powiecie, że wasze nauczanie było czyste w Moich oczach? Powiem wam to: wielu z was wpadnie do otchłani, pochłoną was płomienie na wieczność.

„Kiedy patrzymy i szukamy na świecie prawdziwych i wiernych pasterzy, widzimy, że każdy kardynał i biskup wpadł teraz w tryby świata, składającego się z postępu modernizmu, socjalizmu, komunizmu i nawet satanizmu. Widzimy tych w wieku świadomości, którzy szydzą z Mego imienia, Mego Kościoła, i w imię szatana chodzą jako aniołowie światłości z wygłodniałymi sercami głoszącymi nauki diabłów. Nie uciekniecie przed sprawiedliwą karą za swoje czyny.

„Ludzkość dostanie wielkie ostrzeżenie, dużo większe niż człowiek kiedykolwiek doświadczył na ziemi; i biada człowiekowi, który nie skruszy się przed karą. Będzie dużo zgrzytania zębów i biada na ziemi”.                                                                        – Pan Jezus, 23.05.1979

 

FAŁSZYWI PROROCY
„Prosiłam was byście czytali Księgę żywota i miłości, Biblię. Czytajcie ją z dziećmi. Wiele łask dostaną wszyscy którzy ją czytają i z niej się uczą.

„Teraz będzie wielu fałszywych proroków nauczających doktryny demonów. Musicie chronić swoje dzieci przed wpadnięciem w nich – fałszywi prorocy próbujący budować kościół człowieka, bez żadnej pomocy aniołów jako przewodników. Kościół sekularyzmu, humanizmu, socjalizmu, komunizmu i satanizmu.

„Ojciec Przedwieczny, Moje dzieci, jest najbardziej miłosierny. Staję przed Nim codziennie, prosząc w waszej sprawie, prosząc o więcej czasu na pokutę dla wielu. Ale ci liczni stają się nielicznymi”.                                                                                    – Matka Boża, 14.07.1979

 

WIELKA ZŁUDA OGARNĘŁA ŚWIAT  
„Módlcie się nieustannie za swoich biskupów, cały kler, kardynałów w Domu Mego Syna. Wielka złuda ogarnęła świat. Teraz jest to poligon doświadczalny dla całej ludzkości.

„Rodzice będą bardzo cierpieć za rozluźnienie zasad swoich dzieci. Jak ostrzegałam was w przeszłości, powtarzam jeszcze raz, by doradzić wam, że Lucyfer ze swoimi agentami z piekła – Lucyfer chodzi teraz po ziemi chcąc przejąć dowództwo nad wszystkimi rządami świata, zniszczyć świat. Lucyfer chce przejąć dusze Naszych dzieci, ducha światła, i zabrać je wszystkie z nim do otchłani.

„Tak, wszyscy teraz jesteście sprawdzani. Przykre, młodzi, dzieci waszego świata są głównymi ofiarami teraz z powodu chciwości wielu, którzy oddali się dążeniom humanizrtcznym, dołączając do wszelkiego rodzaju zła pod przykrywką humanizmu, komunizmu, socjalizmu i satanizmu. Jak ostrzegłam was w przeszłości, Lucyfer ze swoimi agentami muszą wejść w ciało upadłej duszy by spełniać swoją wolę”.                             – Matka Boża, 14.09.1979

 

KŁAMCY
„Moje dzieci, mogłabym podać wam wiele imion, które objęłyby i opisały wejście szatana na wasz świat: siły komunizmu, siły ateizmu. O Moje dzieci, jakie słowa mogą opisać działalność tych agentów? Oni promują złudę, herezję, splugawienie, nieporozumienia. I skoro szatan jest ojcem wszystkich kłamców, oni też są kłamcami”.                         – Matka Boża, 19.11.1977

 

NIE UCIEKNIECIE
„O Moje dzieci w Stanach Zjednoczonych, czy nie rozumiecie co was czeka? Wasz kraj, Stany Zjednoczone, nie poznały co to jest cierpieć przez niszczące siły. Moje dzieci, nie uciekniecie destrukcji jaką niedźwiedź komunizmu zesłał na wiele krajów w Europie i na świecie. Nie możecie psuć Wiary by ratować to co zostało, bo wszystko na ziemi upadnie jak rumowisko  w czasie kary. Kula ognia, kara, chrzest bojowy, zbliża się do ludzkości. Czy nie możecie tego zrozumieć?”                                                               – Matka Boża, 20.11.1978

 

CIEMNOŚĆ DUCHA
„Moje dzieci świata, stańcie teraz na wzgórzu, wzgórzu które zbudowaliście na wartościach humanistycznych i sposobach materialistycznych, kiedy chcieliście budować własny świat, odcinając światło, i budując na utopii, budować z humanizmem, socjalizmem i komunizmem – wszystko pod nagłówkiem miłości i braterstwa, a przykryte kocem ciemności ducha. Za to Ojciec Przedwieczny zezwolił wam podążać swoim kursem. Obudzenie zszokuje wielu”.

– Pan Jezus, 20.11.1979

„OSTRZEGŁAM WAS”
„Jak ostrzegłam was w przeszłości nie chcieliście słuchać, że jeśli nie będziecie więcej się modlić, pokutować, poświęcać się, komunizm przejdzie przez świat pustosząc kraje, niszcząc waszą Wiarę, wchodząc na najwyższe stanowiska w Domu Mego Syna. Czy możecie zanegować to cię dzieje teraz na waszym świecie? Usuńcie ślepotę ze swoich oczu i patrzcie! Wyjdźcie z ciemności zanim nie będzie za późno, bo Dom w ciemności ma opaskę śmierci! Powtarzam: Kościół w ciemności zamknie swoje drzwi”. – Matka Boża, 18.03.1977

 

JESTEŚCIE TAK ŚLEPI?
„Moje dzieci, nie chcę zasiewać strachu w waszych sercach, ale nie mogę pozwolić wam byście nie wiedzieli co się wokół was dzieje. Zapewniam was, Moje dzieci, nie jest produktywne ukrywać prawdy przed wszystkimi i zastąpić klimat fałszywą nadzieją i fałszywym pokojem. Wiedzcie, Moje dzieci, kiedy świat najgłośniej woła pokój, wiedzcie, że zniszczenie jest blisko! Czy uważacie, że jest uczciwość między złodziejami? Czy uważacie, że jest uczciwość między ateistami? Czy jesteście tak ślepi, Moje dzieci, że nie rozpoznajecie tego, że komunizm trzyma mocno w dłoni wasz kraj i kraje świata?

„O Moje dzieci, ostrzegłam was wiele lat temu, ostrzegłam was w Fatimie, że jeśli nie będziecie isę modlić i pokutować, Rosja z agentami sierpa i młota przejdzie przez świat wycinając narody i sprowadzając śmierć, zniszczenie i niewolę”.                       – Matka Boża, 2.04.1977

 

ZNIEWOLONY
„Moje dzieci, żaden kraj nie będzie wolny od zła komunizmu. Mam rozdarte serce, bo przychodzę do was w niezliczonych wizjach na ziemi by ostrzec was jako Nasze dzieci żebyście unikali kompromisu z wrogami Boga, choć przychodzą oni z pochlebstwami, racjonalizując swoje zachowanie. I ponieważ człowiek wypadł z łaski, przyjmie te kłamstwa i stanie się zniewolony”.                                                                                           – Matka Boża, 13.05.1978

 

PIĄTA KOLUMNA
„Istnieje, Moje dzieci, wielki spisek zła teraz na świecie – siły, kolumny złego. Człowiek dał im wiele nazw – V kolumna. Oni wdarli się do partii politycznych, łącznie z komunizmem. O Moje dzieci, to nie są małe ręce ośmiornicy, gigantyczny spisek złego który zjednoczy wasz świat i Kościół Mego Syna pod rządem despotów!

„W Rzymie, Moje dzieci, toczy się wielka walka o władzę, machina polityczna kontrolowana przez szatana. Będzie tam wojna duchów. Będzie biskup przeciwko biskupowi i kardynał przeciwko kardynałowi”.                                                                 – Matka Boża, 15.05.1976

 

 

ŚWIĘTOŚĆ   

„Świętości małżeństwa i małżeńskiego życia mężczyzny i kobiety nie wolno zniszczyć fałszywą zmysłowością. To prywatna sprawa między mężczyzną i kobietą i rodziną. Nie jest przedmiotem szyderczego śmiechu i pogardliwych żartów, Moje dzieci.

„Wasze czyny obserwuje Ojciec Przedwieczny, który zagląda w wasze serca. Czyste myśli, czysty umysł, czysty duch – co wchodzi w serce – wychodzi”. – Matka Boża, 21.08.1975

WIELU STAŁO SIĘ JUDASZAMI
„Moje dzieci i Moje dziecko, w przeszłości spieszyłam z wielką pilnością, aby was ostrzec, że Mój Syn zostanie ponownie ukrzyżowany przez swoich. W Świętym Mieście Rzym wielu w czerwonych kapeluszach stało się teraz Judaszami w hierarchii. Jako ludzie od krzyża teraz zdobyli sobie tytuł 'złych ludzi od krzyża'. Wielu weszło do Domu Mego Syna, Jego Kościoła na ziemi by szkodzić. Ostrzegłam was, pasterze, biskupi i kardynałowie, że zostaliście zinfiltrowani. Wasze działania przyniosły teraz rozdźwięk z całego świata, i jest to wynikiem nadchodzącego kataklizmu i ucisku ludzkości”.                              – Matka Boża, 13.09.1078

KARDYNAŁOWIE PRZEKROCZYLI SWOJE GRANICE
„Mówcie Naszym biskupom, że pycha intelektualna była ich upadkiem. Mówcie czerwonym kapeluszom, że przekroczyli granice. Są jak gryzonie wzgryzające się w fundament Domu Mego Syna. Wiele mitr wpadnie do piekła”.                                               – Matka Boża, 15.07.1972

 

PRZESŁANIE Z NIEBA  
„Moje dzieci, Nie mogę bardziej podkreślić pilności posuwania się naprzód w czasie jaki pozostał, by ratować waszych braci i siostry. Proszę podchodźcie do Moich kapłanów. Biskupi i kardynałowie muszą teraz przyjąć całe Przesłanie z Nieba, mimo że do wywoła wśród nich kontrowersję. Bo będzie biskup przeciwko biskupowi i kardynał przeciwko kardynałowi. Bo wszystko co zgniłe spadnie i nie wolno go zatrzymywać”.                 – Pan Jezus, 20.11.1978

 

TAJNE ORGANIZACJE
„Przez Moich wizjonerów na świecie musimy rozesłać to ostrzeżenie do wszystkich Naszych kardynałów i biskupów. Ojciec nie będzie tolerował ich wchodzenia do tajnych organizacji! Ustanowione przez Mego Syna dyscyplina i zasady i ci których On wybrał do napisania Księgi żywota i miłości należy przestrzegać. My wskazujemy, w imieniu Trójcy, że biskupi i kardynałowie świata muszą użyć pełnej władzy jako hierarchia do ekskomuniki i odbierania sutanny tycm, którzy detronizują Mego Syna i niszczą Wiarę!” – Matka Boża, 21.08.1974

 

EKSKOMUNIKOWAĆ
„Wieczne Miasto Rzym musi teraz zacząć działać przez tych u władzy, kardynałów i biskupów, żeby przywrócić to miasto do światła. Ci którzy chcą budować kościół człowieka muszą zostać usunięci mocą ekskomuniki danej tym, którzy rządzą jako reprezentanci w Moich domach, kościołach na waszej ziemi”.                                                           – Pan Jezus, 31.12.1975

 

WCHODZĄ NA NAJWYŻSZE STANOWISKA KOŚCIOŁA

„Jak ostrzegłam was w przeszłości i nie słuchaliście, że jeśli nie będziecie więcej się modlić, pokutować, poświęcać, komunizm przejdzie przez świat, pustosząc narody, niszcząc waszą Wiarę, wchodząc na najwyższe stanowiska Domu Mego Syna. Czy możecie zanegować to co się dzieje teraz na świecie? Usuńcie ślepotę z oczu i patrzcie!” – Matka Boża, 18.03.1977

 

https://www.tldm.org/news47/the-strategy-to-destroy-the-church-and-state-the-gates-of-hell-will-not-prevail-against-it.htm

tłumaczenie: Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.