Strona główna > Polska > Strategia Putina – Od posła IV kad. Zdzisława Jankowskiego

Strategia Putina – Od posła IV kad. Zdzisława Jankowskiego

  1. W listopadzie 2012 r. Pani Merkel na forum UE powiedziała, że przyjdzie  taki dzień, że w miejsce Komisji Europejskiej powstanie Rząd Unii  Europejskiej jako wielkiego jednego super państwa. Posłowie UE poszczególnych państw stracą swój statut. Ale są duże przeszkody bo w Polsce tworzą się ruchy narodowe, wyłącznie młodzieżowe.
  2. Pani Merkel dostała polecenie od swoich i pojechała do Putina oświadczając jemu: „Słuchaj chcemy utworzyć jedną UE ale też chcemy zrezygnować z część Polski za Wisłą na rzecz Rosji, ale wszystko to zależy od twojej zgody”. Putin odpowiedział: „Polska jako państwo pod Berlin jest naszym pomnikiem, gdyż w tej ziemi leży około jednego miliona żołnierzy radzieckich, ja tego pomnika nie będę rozwalał i dzielił.”
  3. W 2013 r. było Soczi – Olimpiada Zimowa w Rosji. Pani Merkel wróciła do  tego tematu podziału Polski, czyli rozumiem jej likwidacji. Pan Putin odpowiedział jej wtedy: „Nie zawracaj mnie głowy, ziemie Słowiańskie były kiedyś pod Łabę, i tak za daleko je zajęliście.” Koniec, kropka. Każda inna wersja to nic innego tylko polityka żydowska imperialnego zachodu i Niemiec.

Zdzisław Jankowski

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.