Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > Stop dla żydowskiego uboju rytualnego

Stop dla żydowskiego uboju rytualnego

12 czerwca (środa) godz. 13.00 – Warszawa

OTOZ Animals, Fundacja VIVA, Fundacja IUS ANIMALIA i Fundacja MONDO CANE organizują w Warszawie wielką manifestację przeciw legalizacji uboju rytualnego.

TERAZ niezbędna jest CAŁKOWITA MOBILIZACJA, bo nadszedł czas decyzji w Sejmie!!!

aJesteśmy na ostatniej barykadzie i na wagę złota jest każdy człowiek na manifestacji! Sejm jest podzielony i możemy wygrać kilkoma głosami, ale tylko determinacja wyborców przekona tych kilku posłów i URATUJE MILIONY ZWIERZĄT!

Spotykamy się o godz. 13:00 pod siedzibą Ministerstwa Rolnictwa na ulicy Wspólnej 30. Następnie przemaszerujemy pod Sejm na ulicę Wiejską, gdzie odbędzie się druga odsłona manifestacji.

Nie mamy tyle pieniędzy, co rzeźnicy. Nie stać nas na ufundowanie paru powiatom wycieczki do Warszawy, jak to zrobili w marcu właściciele ubojni. Nie otwierają się przed nami szeroko drzwi ministerialnych i sejmowych gabinetów.

Ale my mamy coś ważniejszego niż pieniądze – mamy SERCA wrażliwe i otwarte na krzywdę zwierząt.
Mamy poczucie sprawiedliwości i tego, co słuszne i moralne. Ludzi kierujących się etyką i moralnością jest w Polsce więcej niż rzeźników, więc musimy pokazać politykom, że NAS JEST WIĘCEJ!

Proszę, dołóżcie wszelkich starań, żeby przyjechać do Warszawy w środę 12 czerwca. Wiemy, że każdy coś ma – pracę, naukę, obowiązki… Ale musimy pokazać politykom naszą siłę i determinację w obronie tego, co udało się z takim trudem wywalczyć – obowiązujący od 1 stycznia 2013 r. bezwzględny nakaz ogłuszania zwierząt przed ubojem.

Nie dajmy tego zwierzętom odebrać!

http://www.mondocane.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *