Strona główna > NWO > Sterylizujący wszczepiany czip Billa Gatesa. Nadchodzi Nowy Wspaniały Świat

Sterylizujący wszczepiany czip Billa Gatesa. Nadchodzi Nowy Wspaniały Świat

Wcześniej w tym tygodniu pisałam o umowie, która wkrótce pozwoli na wdrożenie medycznych implantów. Poznaj nowe oblicze medycyny, w której łączą się: wielki przemysł medyczny, biotechnologia, natonechnologia i bezprzewodowe technologie. […] Ci sami deweloperzy, którzy tworzą bezprzewodowe zdalnie sterowane mikroczipy koncentrują się obecnie na pierwszym flagowym produkcie finansowanym przez Fundację Gatesa- czipie kontroli urodzeń.

a

(Zobacz także: Nowa broń zagłady. Bill Gates Foundation finansuje utworzenie radiowej antykoncepcji dla kobiet)

Bezprzewodowa technologia pozwala na zdalnie sterowane włączenie (tymczasowa sterylizacja) lub wyłączenie zdolności kobiety do poczęcia. Oczywiście kiedy zdalna technologia finansowana jest przez fanatyków eugeniki i depopulacji, to nasuwa się pytanie, „kto będzie decydował o zdolności kobiety do poczęcia?” Byłoby to kompletne przeciwieństwo równouprawnienia kobiet lub „prawa kobiety do wyboru” – czyż nie?

Bill Gates i depopulacja ziemi

Bill Gates i skuteczne techniki depopulacji

Szyfrowanie urządzenia jest rzekomo tak bezpieczne, że hakerzy nie mogą się do niego włamać – co oznacza, że i ty również. Układ może być wszczepiany do bioder, rąk lub na plecach. W ciągu ostatnich kilku lat rozwoju czip był testowany na mamach. Obecnie potwierdzono rozpoczęcie, pod koniec tego roku, testów beta układu kontroli urodzeń. Będą poszukiwani ochotnicy do badania skuteczności rzeczywistych chipów.  […] Jak zwykle, „głównym celem” fazy testowania chipów będą kobiety krajów trzeciego świata. To oznacza, iż kobiety w Afryce i Indiach będą ludzkimi świnkami doświadczalnymi, ofiarami destrukcyjnych działań Gatesa, takich jak sparaliżowanie prawie 50.000 indyjskich dzieci testowaną przez niego szczepionką polio lub zgonami/paraliżami w Pakistanie i jeszcze większą ilością paraliży w Afryce. Ale jestem pewna, że oni wrócą i upewnią się, że te kobiety będą mogły znów rodzić, prawda? Nikt nie przyznaje kto faktycznie ma kontrolę nad bezprzewodowymi możliwościami implantu, który jest rzekomo odporny na działania hakerów. Kto właściwie włącza z powrotem zdolność kobiety do poczęcia? To byłaby ważna informacja, prawda?

Co ciekawe, wiadomość o testowaniu czipów ukazała się tuż po informacjach z kręgów akademickich, które poważnie sugerują tymczasową sterylizację wszystkich młodych nastolatek – przynajmniej w Nowej Zelandii.

a

By Heather Callaghan

Źródło: http://www.activistpost.com/2015/07/bill-gates-temporary-sterilization.html

Źródło polskie: http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/sterylizujacy_wszczepiany,p1798798666

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *