Strona główna > Zdrowie > Rosja – Sterylizacja ludności za pośrednictwem zwierzęcej paszy GMO

Rosja – Sterylizacja ludności za pośrednictwem zwierzęcej paszy GMO

W Rosji jest 5 milionów rodzin, które nie mogą mieć dzieci. Specjaliści z Narodowego Stowarzyszenia Bezpieczeństwa Genetycznego zaczęli rozumieć z czym związana jest wśród ludności bezpłodność par. Specjaliści złożyli do gospodarstwa hodowlanego Krasnodaru żądanie o dostarczenie paszy, którym jest karmione bydło. Po przybyciu paszy oddano ją do laboratorium gdzie przeprowadzono jej analizę.

PRECZ Z GMO !!!
PRECZ Z GMO !!!

Okazało się, że pasza zawiera GMO. A co ciekawe to według charakterystyk dostarczonych przez producentów pasz, ona nie zawiera żadnych dodatków z GMO. Wyniki badań udowodniły absolutnie coś innego!

Także przez Instytut Problemów Ekologii i Ewolucji Rosyjskiej Akademii Nauk został przeprowadzony eksperyment na zwierzętach, które karmiono tymi paszami. Już w pierwszym pokoleniu urodzonych zwierząt zauważono zmniejszenie wzrostu, rozwoju i zaburzenia w funkcjach prokreacyjnych. To znaczy, że zwierzęta były bezpłodne.

Tym sposobem odnotowano fakt wpływu GMO na funkcje prokreacyjne. Pasza dla bydła to jest kwestia bezpieczeństwa ludności kraju ponieważ bydło to przyszłe mięso, które my wszyscy razem kupujemy i spożywamy. I jeżeli bydło karmione jest paszami zawierającymi GMO to otrzymane tą drogą mięso sterylizuje ludzi.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Za: http://dsnmp.ru/sterilizatsiya-naseleniya-rossii-s-pomoshhyu-gmo-kormov-dlya-skota-video/

Data publikacji: 28.08.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 69 = 79