Strona główna > Felietony > Statek szaleńców na rzece ciemności

Statek szaleńców na rzece ciemności

blindCóż … wygląda na to, że administracja zabiła kolejnego dziennikarza, tak samo jak zabili Breitbarta i kilka innych osób mających ważne związki ze sprawą. Kiedy zabijesz do tego na dodatek koronera, co jest kwestią otwartą i raczej postanowioną, wtedy załatwiona zostaje także sprawa dowodów. Zostaje zamknięta. Jeśli chcesz zobaczyć, jak rozległe są możliwości, to trzeba tylko zajrzeć tutaj: (lista zgonów, Obama’s ‚Dead Pool’)

http://www.nachumlist.com/deadpool.htm

Naprawdę wiele mówiący punkt o sprawie Breitbarta, to tzw. dowód wybuchowy, jaki wcale się nie pojawił. Zamiast tego, jako dowód zostało przedstawione coś bez sensu i bez znaczenia. Krążyła plotka, że dowody dotyczyły czasów szkolnych Obamy. W ostatnich dniach rządzą tu zasady chaosu. Zaczynają spadać kolejne maski i pojawiają się oznaki.

Jeśli zatopimy się w lekturze pism świętych, czytać będziemy o dniach sądnych, to stwierdzimy, że określony podmiot zbiorowy właśnie dostaje amoku i miota się w poszukiwaniu, kogo by tu pożreć i zniszczyć. Zresztą sami pomyślcie.

Mimo, że poświęciłem wczoraj wiele czasu, aby pomóc czytelnikowi nabrać określonej perspektywy spraw, jaka zawiera nadzieję (nie rodzaj „nadziei”, o jakiej mówi Obama) i optymizm, to jednak częścią jestem zdeterminowany, aby zająć negatywistyczny punkt widzenia. Moja odpowiedzialność za to kończy się, gdy rozważam kwestię drogi ucieczki od wszechobecnego przeciążenia materializmem. Poza tym, odpowiadasz sam za siebie. Oto jak to się zmienia,

http://www.breitbart.com/InstaBlog/2013/06/19/Embarrassing-Photo-Compares-Obama-s-Berlin-Crowds

ale … nie słychać nic o tych sprawach, chyba że naprawdę szukasz. Więc … wracając do tego, co powiedziałam wczoraj, takie są pozory spraw. Są to tylko przedstawienia tego, jak wyglądają sprawy i jak są manipulowane w tym celu.

Nie są to prawdziwe obrazy spraw, jakimi one faktycznie są. Nie są nimi w rzeczywistości! Więc proszę dajmy sobie spokój z pisaniną i gadaniem o tym, że pewnych rzeczy nie widzimy, bo takie stawianie spraw to właśnie dokładny obraz tego, że niektórzy z nas (mniejsza część) pracuje nad likwidacją tej choroby, podobnie jak na jakimś Statku Szaleńców, jaki żegluje po Rzece Ciemności. Łajba ma iść na złomowisko. Pracuję nad tym, żeby zebrać wspólną ekipę, która zgodzi się ze mną, że może razem uda nam się przekonać wszystkich ludzi na tej przeciążonej łodzi, że należy wysiąść z niej w jakimś porcie; że to jedyny ratunek.

Każdy czytelnik musi pamiętać, że tak naprawdę nie jest niepowetowaną szkodą to, że miejsca pracy przeniosły się na południe, mamy załamanie gospodarcze, państwo policyjne u progu domu i wiele innych krwawiących ran, jakie nawiedziły nas wskutek działań kabalistycznej kliki oddanych satanistów.

Największa szkoda, jaką nam wyrządzono jest we wnętrzu naszych serc i umysłów. Gdy ci sataniści, którzy od dawna w tym siedzą, są w stanie zabić naszą wiarę w samych siebie; zniszczyć naszą zdolność marzeń i wyobraźni i by te marzenia stały się rzeczywistością; to wtedy mają cię na haku, należysz do nich. Zakleszczyli cię między młotem, który nie istnieje, a kowadłem, które nie istnieje. To oni skonstruowali ten stan w twojej głowie. To właśnie cały czas robią.

Dawno temu, wewnętrzny krąg satanistyczny, złożony z elementów syjonistycznej agendy i pewnych ohydnych, bezcielesnych podmiotów, rezydujących na dolnej płaszczyźnie astralnej, zebrał się i przejął kontrolę nad najbardziej strategicznymi obszarami handlu i informacji. Oni dobrze wiedzieli, że kontrola tych obszarów da im gwarancję kontroli nad większością struktury społecznej. Nada im przywilej odbierania hołdu i władzę operacyjną nad spektrum politycznym i religijnym. Obszary te to banki centralne, prasa i wydawnictwo, sektor rozrywki i muzyki.

Pierwszy z nich dał im kontrolę nad przepływem pieniędzy, a reszta dała im mechanizmy programowania, którymi manipulują opinią publiczną, powoli i pewnie, doprowadzając ją do punktu, gdzie uwierzyła ona w to, co zostało jej powiedziane.

Całe to planowanie i wysiłek najprawdopodobniej to wszystko, co da się zrobić. Dla wielu ludzi w tych czasach, wydaje się, że już dość tego, ale … każdy student historii wie, że nikt, nikt nigdy nie zdobył świata.

Ponieważ nigdy się nie męczę cytowaniem; według Lao Tzu: „Ziemia jest świętym naczyniem, gdy dotyka jej profan, zaczyna się od niego oddalać”. Powiedział też: „Ci, którzy przegrają w chwili, gdy prawie mieli w ręku wygraną, powinni znać koniec na samym początku„. Na szczęście, Mr Apocalypse zawsze pojawia się na miejscu i wspomaga i przyspiesza swe szczególne zastosowanie siły, aż w końcu to, co musi się zdarzyć, wreszcie się spełnia.

Wielu sceptyków mogłoby zapytać mnie, skąd wiem pewne rzeczy, gdy swobodnie stwierdzam, że „nie wiem”. To jest prawdziwe stwierdzenie. Ja osobiście nie wiem, ale … mam pewien związek z kimś, kto wie, i jestem w stanie zobaczyć pewne rzeczy, w pewnych momentach, które mają wpływ i kierują pracą, którą robię.

Jest to jeden z powodów, dla których, bez namacalnych, zrozumiałych dowodów, mogę być tak pewny siebie i optymistyczny i pracować „bez strachu”, biorąc pod uwagę oczywiste niebezpieczeństwa, jakie towarzyszą mówieniu prawdy w kulturze kłamstw.

Gdyby prawda była naprawdę zakazana, to historia wyglądałaby zupełnie inaczej. Oczywiście, te diabły, te potwory, dokonały rewizji prawdziwej historii przez długi czas, ale … uważny badacz, w końcu i tak odkryje „okultystyczną historię”, ukrytą historię tego, co faktycznie miało miejsce.

Obecnie żyjemy w kulturze ekstremizmu politycznego i religijnego. Są to warunki, które pojawiają się przy okazji każdego zakrętu dziejowego, gdy rozwarstwiona i skorumpowana do szpiku infrastruktura oraz wszystkie nasze instytucje, osiąga ostateczny kres absurdu.

Gdy taki czas nadejdzie, gdy nasi przywódcy będą postaciami z kreskówek i i obiektem kpin, gdy kradzież i morderstwo staną się zwykłym biznesem z dziedziny handlu międzynarodowego, gdy zdolność angażowania się w te rzeczy stanie się przedmiotem pochwały i będzie uważana za zmysł bystrości biznesowej, wtedy będziesz wiedzieć, że to wszystko zbliża się do końca.

Degeneracja to takie słowo, którego najpełniejsze definicje muszą być poddane badaniom przez nieustraszonego poszukiwacza, zwłaszcza w odniesieniu do tego, co dzieje się z każdą siłą/mocą/władzą, czy też formą, jaka podlega deprawacji. Jest tu czynnik przeznaczenia. To określony i pewny koniec. Każdy, kto uważa inaczej, oszukuje samego siebie dla celów osobistych. Może myślą, że na czas wydostaną się z tego, a być może myślą, że to się nie dzieje lub … że zawsze dzieje się to w taki sposób, więc prawdopodobnie nie ma końca, tylko trzeba iść do przodu i do przodu. To jest nieprawda. To kłamstwo.

Jedna z największych mocy ciemności i tych, którzy jej służą, jest trwała obecność spraw w takiej postaci przez dłuższy okres czasu. Staje się to tym, co ludzie zwykli nazywać czymś zwyczajnym i powszechnym. Takie sprawy stają się zwyczajne i powszechne.

http://www.foxnews.com/us/2013/06/14/florida-man-stabs-brother-over-missing-macaroni-and-cheese-police-say/

Możesz być pewien, że jeśli te określenia są prawidłowe, to te sprawy stawać się będą coraz bardziej zwyczajne i powszechne, szczególnie dla tych, dla których interes własnego ja dawno zatriumfował nad ich człowieczeństwem. Takie rzeczy są coraz bardziej zwyczajne i powszechne, ponieważ tak już z tym jest. Ludzie tracą panowanie nad sobą w każdym miejscu. Youtube jest zawalony takim chłamem.

http://www.youtube.com/results?search_query=customer+goes+ballistic

Wszędzie znajdziesz czubka, w restauracji, na ulicy, prawie wszędzie dzisiaj można zwariować.

http://www.youtube.com/results?search_query=angry+customers+screaming+and+profanity

Dlaczego tak się dzieje? Dzieje się to dlatego, że ludzie nie mogą i nie potrafią radzić sobie ze stresem, jaki generuje życie w klimacie, w jakim nie da się żyć; w dysfunkcjonalnym świecie. Ich podświadomość zaczyna wręcz bulgotać toksycznym jadem i prędzej czy później, narasta presja powodująca, że ta jadowita treść zaczyna się wydostawać poprzez najbardziej dostępny zawór bezpieczeństwa, co daje dowód na to, że jest istotą obdarzoną samoświadomością.

Duży odsetek ludzi kipi ze złości, paniki i gniewu bez konkretnego ukierunkowania. Oto przykład,

http://video.foxnews.com/v/2487591364001/man-gets-mad-over-service-at-wendys-drive-thru/

ale … bardziej wymowny jest komentarz tych wybrylantynowanych ćpunów. Chcesz tam się znaleźć? Uważasz, że musisz w tym być? Czy system dopadł cię w taki sposób i uwięził, że nie widać wyjścia?

To z powrotem nas zabiera do komentarza na temat wiary i nadziei oraz tego, jak bardzo im się sprzeniewierzasz, że ich miejsce zajmuje fatalizm.

Wystarczy spojrzeć na temat tej dobrej zdrowej żywności, przygotowywanej wg najnowszej mody. Można tu dojrzeć wyraźne oznaki zupełnego wypaczenia współczesnych mediów. One handlują gównem, i jest to banalny produkt kopulacji worków na śmieci.

http://www.gayot.com/cooking/top10romanticfoods-aphrodisiacs/main.html

Pismak idzie do biura wydawcy, a wydawca mówi mu, że chce określoną formę śmieci, dostosowaną do gustów tych, którzy jedzą śmieci i potem sprzedają setki tysięcy i miliony kopii śmieci dla zjadaczy śmieci.

Zła dieta nieuchronnie doprowadzi do złego stanu zdrowia; prawdopodobnie nie kiedy jesteś młody, oto w ten sposób tak wiele osób oszukuje samych siebie, że można jeść wszystko. Jednak obecnie tyle jedzenia jest samym złem, że można łatwo dostać się w szpony choroby, gdy jesteś jeszcze młody; epidemia otyłości, cukrzycy i innych dolegliwości, ogarnia całą planetę.

Jednym z strasznych efektów ubocznych złej diety jest to, że może i często prowadzi do złej diety psychicznej. Wtedy każdy poziom istoty ludzkiej zostaje naruszony, wtedy żyjesz syfem, masz go w środku i nim się komunikujesz ze światem zewnętrznym w każdym przypadku. W dzisiejszych czasach, czasopisma, gazety, książki, telewizja, filmy, spektakle teatralne i koncerty, są w większości nastawione na konsumpcję niskiego lotu.

To puszki piwa i tłuste hamburgery dla żołądka i dla umysłu, co jest gwarancją otłuszczonego łba i wielkiego zada. Jestem pewien, że są ludzie, którzy chcą, abym nie zwracał uwagi na takie rzeczy, ale … te rzeczy same zwracają na siebie uwagę i mają przyczynę; i genetyka najprawdopodobniej jest sprawą trzeciorzędną, czwartorzędną lub … jest nawet jeszcze niżej na tej liście.

Mam nadzieję, że większy optymizm trafi do wszystkich, którzy to przeczytają. Nawet jeśli nie znajdziesz go tutaj, mam nadzieję, że gdzieś do ciebie trafi. Jeśli nie widzisz klepsydry to nie wiadomo, która jest godzina. Zegar nic ci nie powie, po prostu chodzi na okrągło odmierzając zazwyczaj ignorowane ćwiartki życia. Dni zamieniają się w tygodnie, tygodnie w miesiące, miesiące w lata i jak zwykle nikt nie zna drogi do ….

źródło: http://www.smoking-mirrors.com/2013/06/the-ship-of-fools-on-river-of-darkness.html

przygotował: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *