Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Statek niewolników ziemi oddala się od Boga – Dr Henry Makow

Statek niewolników ziemi oddala się od Boga – Dr Henry Makow

Opór narasta wobec próby przeprojektowania ludzkości, przez satanistyczne elity. Jednak trudna sytuacja ludzkości jest nadal tragiczna. 

Dr Henry Makow

Inwazji Porywaczy Ciała  (1956) ludzie są zastępowani przez bezmyślnych i pozbawionych emocji duplikaty, hodowane w strąkach rozmnożonych przez nasiona z kosmosu. To trafna metafora szatańskiego opętania postępującego w obecnych czasach. Ludzkość jest skolonizowana przez kult satanistyczny.Każdy musi potajemnie przysięgać wierność temu kultowi, jeśli chce się posunąć naprzód. Członkowie są zagrożeni i szantażowani, aby zapewnić lojalność.

Chociaż zabytki i symbole tego kultu są wszędzie, nikt nie ośmiela się wspomnieć o jego nazwie ani nie kwestionować jego dominacji.   Przywódcy polityczni nieustannie sprawiają, że masońskie znaki dłoni są wyraźnie widoczne, ale nikt nie ośmiela się zapytać dlaczego.

Niektóre tematy i ludzie są nie do opisania. Zakwestionujesz 9-11 lub Holokaust, a możesz stracić pracę, albo wśród społeczeństwa będziesz postrzegany jak świr wierzący w spiski.

Artyści muszą dołączyć do kultu i wykonywać szatańskie akty wykorzystywania seksualnego lub mordu rytualnego dzieci, aby osiągnąć sukces, muszą znosić rytuał zwany „skalpowaniem duszy”.

Dzieci są wprowadzane do świata drag queens, uczą się o seksie gejów i są zachęcane do zmiany płci.

Prawo Murphy’ego jest prawdziwe: „Wszystko co może pójść źle, pójdzie źle”Dla ludzkości tak będzie.

Społeczeństwo zachodnie zostało skolonizowane przez ten kult. Tak zwane „oświecenie” oznacza odrzucenie projektu Stwórcy dla ludzkości. Pociąga to za sobą zaprzeczenie samego istnienia Boga.

Mała klika bankierów kabalistycznych, Iluminaci, wyparli Boga (tj. naturalne i moralne prawa wszechświata) w spekulacyjnej nazwie „humanizm”, „rozum”, „postęp” – maski dla satanizmu, socjalizmu, komunizmu i globalizmu. Miliony lewicowców i liberałów zostało wprowadzonych do tego kultu na najniższym poziomie. Działają już jak członkowie kultu, opętani, nie są już ludźmi. To są Ci ludzie, którzy histerycznie reagowali podczas wyboru Donalda Trumpa na prezydenta.

Oto kobieta pisze do liberalnego przyjaciela:  Wiedziałam, że poniesiesz stratę ciężko i osobiście – ponieważ wszyscy byliście super podekscytowani, aby wybrać pierwszą kobietę na stanowisko prezydenta. Ale nie wyobrażałam sobie, że staniecie się całkowicie obłąkani, atakując każdego, kto głosował na Trumpa lub poparł jego prezydenturę, określiliście go jako rasistowski, seksistowski, mizoginiczny, homofobiczny sympatyk nazizmu. 
Dziwactwo zaczęło się w mediach społecznościowych późno w noc wyborczą, ponieważ stało się jasne, że Hillary przegra. Kilku z was przyznało, że kołysaliście swoje śpiące dzieci, płacząc, zastanawiając się, co powiedzieć swojemu przedszkolakowi następnego ranka o zwycięstwie Trumpa. Trwało to przez następne kilka dni. 
Niektórzy z was poważnie wyrażali strach przed współczesnymi obozami koncentracyjnymi. Pomimo życia w uprzywilejowanym stylu życia, nagle padłeś ofiarą białego patriarchatu. Wasze córki były przyszłymi ofiarami; Twoi synowie czekali na drapieżników. Groziłeś, że opuścisz Facebooka, ponieważ nie możesz już dłużej cieszyć się zdjęciami rodzinnymi lub wakacyjnymi postami od ludzi, którzy niegdyś byli twoimi przyjacielami stali się dla ciebie dosłownymi Hitlerami 8 listopada, ponieważ głosowali na Donalda Trumpa.
Przyznaję, że początkowo byłam trochę zraniona. Ataki na nas, wyborców Trumpa, były tak osobiste i tak okrutne, że nie sądziłam, że można je utrzymać. Myślałam, że odzyskasz zdrowie psychiczne po indyku i ajerkoniaku .
Ale ty tego nie zrobiłeś. Gorzej. I przeszedłam od smutnego do złego do tego, gdzie jestem dzisiaj: rozbawiona.”
Zachód został skolonizowany przez tych liberalno-lewicowców finansowanych przez Rothschilda, George’a Sorosa i jego armię masonów, Żydów i różnych mniejszości. Cywilizacja chrześcijańska wreszcie budzi się dzięki Internetowi. Wybór Donalda Trumpa przywrócił nieco aktualności sprawom bieżącym, nawet gdy liberałowie stają się bardziej szaleni. Zachęca mnie wybór konserwatystów do Sądu Najwyższego.
Nie lubię syjonizmu Trumpa, ale nawet gdyby nie był syjonistą, musiałby udawać, biorąc pod uwagę ich znaczenie i kontrolę nad ewangelikami. Mam nadzieję, że reprezentuje prawdziwy podział w elicie rządzącej, ale wątpię w to.
Obalenie ludzkości przez iluminatów, Żydów i masonów  jest stłumioną prawdziwą historią współczesnego świata. To jedyny prawdziwy konflikt; Illuminati kontra ludzkość.
Protokoły zostały zrealizowane. Iluminaci chcą być Bogiem. Chcą rozszerzyć swój monopol na kredyt rządowy i walutę, na monopol na wszystko . Wymyślili wszystkie rewolucje, wojny światowe, zimną wojnę, Koreę, Wietnam, zabójstwo JFK, 9-11, Irak, Afganistan i Syrię. Są odpowiedzialni za terror fałszywej flagi.
Skonstruowali kobiety, by bały się i nie ufały mężczyznom, aby zdrowa rodzina nie mogła już istnieć. Są odpowiedzialni za „wyzwolenie seksualne” (zniewolenie), które redukuje wszystkie ludzkie relacje do taniego wytrysku. Używają seksu, aby systematycznie nas poniżać, aby uczynić nas swoim bydłem.

Jesteśmy wolni w ograniczonym indywidualnym sensie, dzięki Bogu, ale zbiorowo jesteśmy uprawiani. Jeśli naprawdę zależałoby im na wolności, wzmocnili by nas, ucząc indywidualizmu, wartości obywatelskich, patriotyzmu i historii. Wspieraliby silne związki mężczyzn i kobiet, małżeństwa i rodziny.

Zamiast tego, oni sabotują nas. Obniża się standardy edukacyjne i kulturalne. Historia jest przepisywana lub kasowana. Bunt jest cenzurowany. Ich „rozrywka” to zwykły okultyzm.

Ludzkość cierpi na formę zatrzymanego rozwoju. Jesteśmy w transie. Nie zamierzamy umówić się na spotkanie z naszym Stwórcą.

Ale wojna nie jest stracona. Mam nadzieję, że nastąpi konserwatywne odrodzenie. 

Źródło: https://www.henrymakow.com/    (art. z dnia 9.03.2019)
Tłum. Sobrius

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.