Strona główna > NWO > Stary Testament vs. Talmud i Protokoły. Henry H. Klein – 1946 r.

Stary Testament vs. Talmud i Protokoły. Henry H. Klein – 1946 r.

Talmud jest podstawą żydowskiej religii. Jest to prawo przekazywane przez rabinów, którzy służyli swoim panom pieniądza i odrzucili Stary Testament.

Dlaczego rabini odrzucili Stary Testament? Bo naucza okresowej redystrybucji bogactwa żeby leczyć zatory gospodarcze (Kapł 25) i naucza darowania prywatnych długów co 7 lat, Pwt.

Jezus popierał oba prawa. Rozumiał, że trudności ekonomiczne w Palestynie były z powodu fiaska pokojowej redystrybucji i fiaska darowania długów. Widział dłużników ciągniętych w łańcuchach przez wierzycieli. Prawo zezwalało im na to. Modlitwa Pańska mówi: „I odpuść nam nasze długi jako i my odpuszczamy naszym dłużnikom”.

Taka jest sytuacja w dzisiejszym świecie. Bogactwo jest zgromadzone w rękach kilku którzy wywołali zniszczenie świata, bo nie pozwolą na ograniczenia prywatnego bogactwa. W rezultacie narody są „bez zgrosza”, narody są biedne, a garstka jest bogatych i rządzą światem. Oni rządzą i oni rujnują.

Rabini służą dzisiaj panom pieniądza jak robili 2.000 lat temu i nimi rządzi żydowski Sanhedryn, tak jak było 2.000 lat temu. Sanhedryn jest narzędziem potęgi pieniądza.

Co to jest Sanhedryn? To słowo w hebrajskim oznacza 70. Było 70 członków w czasach Jezusa, pod kierownictwem Kaifasza. Oni skazali Jezusa i dokonali na nim mordu, bo opowiadał się za prawami Boga i Mojżesza – prawem natury przeciwko prawom Talmudu, pod którym Żydów trzymano w uległości religijnej i ekonomicznej.

Dzisiaj Sanhedryn składa się z ponad 70 ludzi. Ich tożsamość jest dobrze ukrywana. Ich agentów jest wielu. Oni wykorzystują żydów i chrześcijan do realizacji ich celu. Większość tzw. czołowych Żydów w życiu publicznym i politycznym są ich narzędziami. Służy im wielu sędziów i prawników.

Sanhedryn kontroluje wszystkie źródła informacji w USA. Oni kontrolują dzienniki, czasopisma, filmy i radio. Oni kontrolują banki i wydawnictwa książek. Oni kontrolują politykę i polityków. Oni kontrolują urzędników publicznych i sądy. Oni kontrolują opinię publiczną poprzez zalew kłamliwej propagandy jaką rozpuszczają na narody od ponad 30 lat, i które dzienniki muszą publikować, i komentatorzy radiowi głosić.

To dlatego mieliśmy 2 wojny światowe i upadek gospodarczy. Wszystko co wydarzyło się ludzkości w ostatnich latach, jest wyraźnie pokazane w Protokołach „Mędrców Syjonu”, wydanych ok. 50 lat temu. Ten program oryginalnie rozpatrywał podbój przez Sanhedryn Europy i starego świata.

Rotszyldowie wspierali ich finansowo. W ostatnich latach Rockefellerowie przejęli kontrolę świata.

Sanhedrynowcy służą panom pieniądza. Ich celem jest panowanie i zniewolenie mas. Syjonizm polityczny jest zasadniczą częścią ich programu. Naród żydowski nie ma wiedzy o tym co się dzieje. Został upokorzony i okłamany przez swoich tzw. przywódców. Skutek jest taki, że Żydzi i Goje są gotowi zniszczyć się przez oszustwo.

Protokoły są, w istocie, spełnieniem Talmudu. Talmud wywołuje nienawiść Żydów do chrześcijan, i Protokoły szkicują program zniszczenia chrześcijańskiego świata. Jezus zwalczał rabinów i Sanhedryn w swoich czasach, i my musimy zwalczać ich teraz. Oni są nieprzyjaźni wobec Żyda i niebezpieczeństwem dla ludzkości ogólnie.

Sanhedryn to tajna organizacja światowa rzekomych żydowskich liderów, którzy uciekają się do wszelkiego rodzaju łotrostwa by osiągnąć cel. Oni ustawiają brata przeciwko bratu i naród przeciwko narodowi by zniszczyć jednostki i zniewalać ludzi. Kiedy Jezus wypędził kupców z jerozolimskiej świątyni, On poważnie naruszył ich życie, więc Sanhedryn wrobił Go i doprowadził do Jego mordu jako wroga Rzymu. Palestyna była wtedy prowincją Cesarstwa Rzymskiego.

Agenci Sanhedrynu zajmują stanowiska władzy we wszystkich krajach, z kilkoma wyjątkami. Oni rządzili Niemcami dopóki Hitler obrócił się przeciwko nim i zniszczył ofiary Sanhedrynu. Niektórzy z sanhedrynowców uciekli do Ameryki, Brytanii i innych krajów. Protokoły mówią, że na wysokie urzędy publiczne będziemy wybierać tych, którzy mają „czarne plamy” albo „Panamas” na życiorysie. „Panama” to skandal finansowy. Roosevelt miał ich wiele w swoim życiu.

Sanhedryn kontroluje też utworzoną przez Rockefellerów ONZ, i ona kontroluje bombę atomową, która jest stałym zagrożeniem dla narodów, która pozwoliła gangowi finansowemu stać się tak potężnym, że ich życie jest w niebezpieczeństwie.

Na każdą próbę narodu odebrania władzy gangowi finansowemu niewątpliwie odpowiedzią będzie użycie bomby. Może jej użycie na Pacyfiku jest tylko zwiastunem tego co może wydarzyć się ludziom później.

Czy zniknie cywilizacja? To zależy tego co się dzieje. Jeśli ludzie będą leżeć i poddadzą się zupełnie, pozwoli się im żyć. Jeśli będą próbować się przekonać, niewątpliwie zostaną zgładzeni. Gang finansowy jak przysłowiowy stary strażnik, raczej by umarł niż się poddał.

Oni boją się oddać władzę. Oni boją się konsekwencji swoich złych rządów i złych czynów. W międzyczasie kontrolują każdą agencję informacyjną dzięki czemu ludzie mogliby się oświecić.

Komunizm nie jest zagrożeniem dla kontroli pieniądza. Jest narzędziem władzy pieniądza. Komuniści są wykorzystywani by mieszać wśród ludzi. Kiedy gang finansowy nie będzie mógł sprawować kontroli, śluzy się otworzą i anarchia, wojna domowa i rwolucja zniszczą tak samo komunistów jak i ich przeciwników.

To wszystko oznacza, że prospekty pokoju są nikłe i się zmniejszają. Cywilizacja wisi na włosku. Ludzie są zbyt głupi by zrozumieć co sią stało, dzienniki ich okłamywały. Oszukali ich komentatorzy radiowi i politycy. Pastorzy, księża i rabini sprowadzili ich na manowce, i Sanhedryn i gang finansowy ich niszczą. Jezus obudził ludzi kiedy żył, dlatego Sanhedryn i gang finansowy Go okrzyżowali.

Syjonizm polityczny jest tylko krokiem w planie Protokołów doprowadzenia sprawy do końca. Niedawny raport Komisji Anglo-Amerykańskiej pomoże to zrobić. Zanim zalecenie zawarte w raporcie zostanie wprowadzone w życie, niewątpliwie nastąpi przemoc w Palestynie. Muzułmanie nie zamierzają dopuścić do dalszego zagrożenia ich niepodległości w tym kraju, a miasto Jeruzalem może zostać zniszczone przed rozstrzygnięciem sprawy, tak samo jak zostało zniszczone w 70 AD, kiedy Rzymianie zdobyli święte miasto i zabili większość jego mieszkańców.

Polityczny syjonizm i fałszywy antysemityzm szaleją dzięki fałszywej propagandzie w USA. Te 2 programy zdobyły setki milionów dolarów dla zwolenników i agitatorów. Nie ma żadnego antysemityzmu w USA. Jest tam anty-sanhedrynizm, ale ani żydzi ani chrześcijanie nie rozumieją różnicy, więc dlatego dali się oszukać propagandą, co będzie kontynuowane aż Sanhedryn osiągnie swój cel i jego wysiłki poskutkują całkowitym zniszczeniem. Stoimy twarzą w twarz z kompletną ruiną czy kompletną reformą.

„Przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi”.

„Nie możesz służyć Bogu i mamonie”.

Tłum. Ola Gordon

https://archive.org/details/KleinHenryH.AJewExposesTheJewishWorldConspiracy/page/n1

One thought on “Stary Testament vs. Talmud i Protokoły. Henry H. Klein – 1946 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.