Strona główna > Świat > Staruszka Europa długo nie pociągnie

Staruszka Europa długo nie pociągnie

Niedawno znalazłem na YouTube filmik zatytułowany „Społeczna reklama tolerancji w Europie”. Na tym filmiku są, tak to wygląda, zgromadzone wszystkie cechy moralnej zgnilizny europejskich społeczeństw czyli jest kobieta-„kapłanica” udzielająca „ślubu” dwóm sodomitom, których oklaskują starzy, czarnoskórzy rozpustnicy. Możliwe, że „ślub” biorą nawet „katoliccy kapłani”, jeśli sądzić po ubraniach. Pierwszy komentator pod video bardzo trafnie oddaje sytuację: „jeszcze 8 lat takiej tolerastii i pedofilom będą, tak jak tutaj, dawać śluby, przy dźwiękach muzyki, z małoletnimi chłopcami”.

Jest taka opinia, że takiej „publicznej reklamy” nawet propagandyści „tolerancji” wyprodukować nie mogli (jest to zbyt odrażające) a filmik jest w rzeczywistości zrealizowany przez producentów bielizny (nazwa firmy pojawia się na końcu filmiku) w celu przeprowadzenia „wirusowej reklamy”. Oznacza to, że w zamierzeniu realizatorów, użytkownicy Internetu, będąc mocno oburzeni, zaczną przesyłać jeden drugiemu linki i komentować i w ten sposób uczestniczyć w rozpowszechnianiu reklamy. Jeśli o to chodziło to temat wybrany do tej reklamy jest bardzo charakterystyczny dlatego, że nie jest to żadna fantazja, jest to najprawdziwsza rzeczywistość współczesnej Europy. Jakieś 20 lat wcześniej nie moglibyśmy w żaden sposób wyobrazić sobie tego jak daleko zajdzie Europa w ewolucji swego „chrześcijaństwa”, które od czasu II Soboru Watykańskiego stało się chrześcijaństwem „z tego świata”, w dosłownym sensie tego wyrażenia. A dzisiaj nie jesteśmy nawet zaskoczeni nagłówkami najnowszych doniesień, w rodzaju: „Dwaj homoseksualni biskupi wzięli ślub”, „Kobieta-kapłanica w Londynie jest lesbijką”, itp.. Dzisiaj obserwujemy, sądząc po wszystkim, ostateczny koniec europejskiej, chrześcijańskiej cywilizacji, z jednej strony degradacja państwa, które w świetle prawa prześladuje i dręczy chrześcijan, promuje i wywyższa zboczeńców wszelkich rodzajów i przyczynia się, sprzyjając otwarcie, masowej imigracji, z drugiej strony upadek Kościoła, który nie sprzeciwia się nowym prześladowaniom chrześcijan i nagonkom na nich, błogosławi sodomię i jest całkowicie bezsilny wobec masowej islamizacji Europy. Często można usłyszeć opinię, że „nic złego” się nie dzieje i „zasadniczo nic nowego” nie zachodzi ponieważ „tak było zawsze”. We wszystkich czasach społeczeństwo było przesiąknięte rozpustą i występnością a sodomia często uważana była za „normalne zjawisko”. Tak, było tak w społeczeństwach przedchrześcijańskich. W społeczeństwie chrześcijańskim rozpusta i występność nazywana była rozpustą i występnością a państwo i Kościół wespół, w zorganizowany sposób, walczyły z tą degeneracją. W społeczeństwie post-chrześcijańskim, w którym my wszyscy żyjemy, dokonała się całkowita zamiana ludzkich a nawet religijnych pojęć i koncepcji, zostały skrajnie rozmyte kryteria zła i dobra, grzechu i cnoty a Kościół w tym gnijącym i rozpadającym się społeczeństwie stał się, po prostu, jego gnijącą częścią.

Obejrzysz takie filmiki, poczytasz wiadomości o kolejnych „biskupach-sodomitach” albo o walce „tolerancyjnej Europy” z chrześcijanami (o czym można częściowo poczytać na tym portalu w rozdziale «Гонения на христиан» ) i zrozumiesz jak ostatnie resztki okcydentalizmu są druzgotane. Oczywiście „politycznie” nie jestem okcydentalistą (zachodniakiem) ale pewien rodzaju „socjalnego” okcydentalizmu cechuje większość z nas. Każdy pragnie normalnego, wygodnego, bezpiecznego życia, „tak jak w Europie” a nie w naszej azjatyckiej kolonii w którą przekształcili Rosję żydobolszewiccy a następnie żydoliberalni rusofobi.

Ale takiej gnijąco-śmierdzącej Europy nie chcę u nas. Tam gdzie krzyżują Chrystusa tam nadchodzi śmierć w każdym sensie i aspekcie. Przecież osławiona tolerancja jest najbardziej wściekłym, agresywnym, pełnym zła antychrześcijaństwem, które niesie Europie śmierć. Tak więc w obecnych warunkach staruszka Europa długo już nie pociągnie. A szkoda…

Była to piękna i inteligentna kobieta tyle tylko, że w wieku dojrzałym dostała bzika.

Alieksandr Żuczkowskij

a
Alieksandr Żuczkowskij

Źródło: http://www.rusimperia.info/catalog/1910.html

Tłum. RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.