Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Starszy „brat w wierze”, rabin Owadia Josef, odszedł do swego papci Lucyfera

Starszy „brat w wierze”, rabin Owadia Josef, odszedł do swego papci Lucyfera

Szampańskie info na podstawie mainstreamu. Jak donosi forum polskojęzycznych koczowników, czyli Forum Żydów Polskich:

W wieku 93 lat zmarł jeden z religijnych liderów Żydów sefardyjskich Owadia Josef.W ostatnim czasie rabin kilkakrotnie trafiał do szpitala z powodu pogarszającego się stanu zdrowia. Owadia Josef był ultraortodoksyjnym, specjalizującym się w Talmudzie rabinem, znawcą Halachy. W latach 1973-1983 Owadia Josef był sefardyjskim naczelnym rabinem Izraela. W ostatnim czasie Owadia Josef był uznawany za przywódcę duchowego partii Szas.

Naturalnie, My, „Goje”, ów rabina bardzo dobrze zapamiętamy z przytoczonych poniżej cytatów. Człowiek ten przeszedł do historii jako talmudyczny fanatyk, skrajny rasista, szowinista, wręcz psychopata. Innymi słowy ucieleśniał wszystkie te cechy, jakie gniazdko międzynarodowych kryminalistów pod nazwą izrahelle sobą reprezentuje. I żeby nie być gołosłownymi, warto na pamiątkę po powyższym piekłoszczyku przytoczyć kilka jego talmudycznych myśli wprost z polskojęzycznej rzepy:

– Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił. Potem porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych.

– Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność – stwierdził 90-letni Owadia Josef. Dlaczego? – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda.

a
„(…) wierzący powinien odmówić transfuzji od Gojów i niepraktykujących Żydów, gdyż mają oni niebezpieczną krew, co może wywołać wszystkie sposoby nie-żydowskiego zachowania” – Owadia Josef

Jaki nauczyciel, tacy uczniowie.

Na podstawie:

http://www.fzp.net.pl/wiadomosci/izrael/zmarl-rabin-owadia-josef

http://www.rp.pl/artykul/552823.html

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/gdy-rzadza-ofiary/gdy-rzadza-ofiary-roz-ii-cz-xi/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *