Strona główna > Rosja > Stany Zjednoczone mogą nie uznać wyborów prezydenta F.R.

Stany Zjednoczone mogą nie uznać wyborów prezydenta F.R.


„Znaleźliśmy się na progu katastrofy!”

To będzie największy dyplomatyczny skandal w historii naszego kraju – w  opinii pracowników MSZ Federacji Rosyjskiej jest to możliwe. Stany Zjednoczone mogą nie uznać wyborów prezydenta Rosji – czyli legitymizacji nowej władzy rosyjskiej. Wiceminister spraw zagranicznych Siergiej Riabkow oświadczył, że właśnie taki plan przygotowuje Departament Stanu USA.
Za rzekomy pretekst ma posłużyć niedopuszczenie do wyborów Aleksieja Nawalnego.

Jakie to przyniesie skutki? Nie zalegalizowane rządy nie mogą mieć na terytorium innych państw ambasad lub przedstawicielstw dyplomatycznych. Zostaną zamknięte ambasady Rosji, zarówno w USA, jak i w europejskich krajach satelickich. Uzyskać wizę i wyjechać tam okaże się niemożliwe.

Następnie zostaną zakwestionowane traktaty o przyjaźni i współpracy, zażądają od nas usunięcia naszych zagranicznych baz wojskowych i obserwatorów wojskowych z dowolnej lokacji. Zostaną zerwane umowy handlowe z Zachodem. Zagrożona będzie współpraca w dziedzinie medycyny (przestaną nam dostarczać nowoczesne leki), a także w dziedzinie kultury. Bez dostaw rosyjskiego gazu Europa nie obejdzie się, ale gaz można dostarczać w ramach międzynarodowych umów terminowych.

Konkurenci Rosji przejmą odpowiednie nisze na rynku. I nie można liczyć na to, że w ślad za ew. uregulowaniem problemów i ponowną legitymizacją RF, zostaną nam zwrócone utracone rynki zbytu.

Nieuznanie wybranej władzy będzie dla Rosji gorsze od jakichkolwiek sankcji:  będzie  to poważne uderzenie w cały kraj, a nie w poszczególnych oligarchów i wyższych funkcjonariuszy. Do tego trzeba się przygotować z wyprzedzeniem – ale na razie o tym problemie na rosyjskim szczycie władzy nie słychać.

———————-

Na YouTube:


Россия непреклонна: американцев не допустят до выборов президента в РФ
Rosja stanowczo: Amerykanów nie dopuszczą do wyborów prezydenckich w Rosyjskiej Federacji


Американцев выгонят с выборов президента РФ
Amerykanów wygonią z wyborów prezydenta RF


Выборы в России: вмешательство извне? Время покажет. Выпуск от 05.03.2018
Wybory w Rosji: interwencja z zewnątrz? Czas pokaże. Wydanie z 05.03.2018

——————

źródło: https://publizist.ru/blogs/111086/23861/-
autor: Михаил Поляков
„США могут не признать выборы президента РФ. Мы на пороге катастрофы!”

————————

Wybór i tłumaczenie: bezmetki
Rozpowszechnianie zawartości przetłumaczonych materiałów:
dozwala się wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych,
ze wskazaniem adresu tekstu źródłowego i nick’a autora tłumaczenia.


7 thoughts on “Stany Zjednoczone mogą nie uznać wyborów prezydenta F.R.

  1. Tragedią to będzie jak ruskie nie uznają władzy Trumpa i całego rządu w USA…. to będzie koniec ameyki. A ruskie i chińczyki dadzą sobie rade.

    1. @Cygi. Zwykli Amerykanie maja tyle do powiedzenia co Polacy i inni tubylcy w „naszych” europejskich krajach. Wszystkie te kraja zostaly zbudowane przez rdzennych Europejczykow ale wladza (czesto sprytnie ukryta) jest juz u uzurpatorow dazacych do zniszczenia bialej rasy. Napewno klaszcza ci uzurpatorzy w swoje praca nie skazone lapska kiedy Polacy z inteligencja godna debila (oraz reszta uzytecznych idiotow w Europie) cieza sie nie tylko z opluwania Rosji ale tez z tego ze znowu udalo im sie sklocic rdzennych Europejczykow. (W USA jest oficjalnie 65 % bialych, ale jak sie im przyjrzysz to widac ze ich teraz jest jeszcze mniej. Ta wymiana ludnosci jest promowana we wszystkich europejskich spoleczenstwach jako jedyny sposob do unikniecia faszyzmu!)

  2. Syjoniści zarządzający Ameryką nie uznają wyborów w Rosji, w Libii już nie uznali jakiś czas temu w Syrii też w Iraku też, a nam mówią brak demokracji, jak koszerni nie mogą dopaść banku centralnego to tak robią z każdym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *