Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Standard – żyd i sodomita brytyjskim neonazistą

Standard – żyd i sodomita brytyjskim neonazistą

To już jest standard…Brytyjski neonazista z 40-letnim stażem okazał się być żydem i sodomitą.

a9

Jeden z liderów brytyjskiej partii radykalno-nacjonalistycznej „National Front”, Kevin Wilshaw, będący członkiem tej partii od 40 lat, oświadczył publicznie w telewizji Channel 4 News, że jest żydem i sodomitą.

Wilshaw przyznał się, że w istocie nazywa się Benjamin i że jego matka była w połowie żydówką. Powiedział, że w okresie młodości miał mało przyjaciół i poszukiwał grupy do której można by dołączyć. Teraz, już były neonazista, powiedział, że odczuwał jedność z innymi członkami partii na bazie potępiania innych.

Mężczyzna powiedział, że doznawał ataków ze strony współtowarzyszy, którzy mieli podejrzenia co do jego homoseksualnej orientacji. Powiedział, że ze spokojem przypatrywał się szyderstwom jego towarzyszy partyjnych nad innymi ludźmi ale taka postawa zmieniła się kiedy ich nienawiść skierowała się przeciwko niemu samemu.

Czuję się nadzwyczaj winnym, naprawdę tak się czuję” – przyznaje były neonazista. Powiedział, że z powodu swoich poglądów i czynów odgrodził się od rodziny a teraz zamierza zrzucić „zbyt ciężkie brzemię”.

Od początku lat 80-tych ubiegłego wieku Kevin Wilshaw organizował setki demonstracji brytyjskich prawicowych ekstremistów. Na początku lat 90-tych ubiegłego wieku był zatrzymany przez policję za wandalizm w meczecie, a w marcu 2017 roku za rozniecanie nienawiści w internecie.

————————————————————————————————————————-

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Jest to absolutnie standardowa sytuacja. W Rosji także prawie wszystkie rosyjskie nacjonalistyczne i patriotyczne organizacje kierowane są przez żydów. Jak się okazało to i do kierownictwa, zakazanego w Rosji, ISIS wchodzą żydowscy agenci izraelskich służb specjalnych. To plemię od wnętrza niszczy znienawidzonych przeciwników. Przypatrzcie się sytuacji w naszej Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej…bez komentarzy!

UWAGA! Suplement! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Na podstawie: http://3rm.info/main/69263-standartnaya-shema-britanskiy-neonacist-s-40-letnim-stazhem-okazalsya-evreem-i-sodomitom.html

18.10.2017

Opracowanie Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.