Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Stalinowski szał gwałtów

Stalinowski szał gwałtów

Komentarz: Towarzysz Putin jest bardzo dumny ze swoich „wyzwolicieli”.

Czytaj także:

”Jestem Polką ! Jezus Maria ! „. Gwałty żołnierzy Armii Czerwonej

UKRAIŃSKIE, SOWIECKIE I NIEMIECKIE GWAŁTY NA POLKACH

Ze względu na powtarzające się prośby, ta broszura o masowych gwałtach Czerwonych na niemieckich kobietach, opublikowana po raz pierwszy jako pojedynczy protest, głos wołającego na puszczy trzydzieści lat temu w 1946 roku, drukujemy go ponownie. To jest nadal aktualne, choć napisane jest teraz, kilka elementów mogłyby być pominięte, a inne napisane inaczej. Fakty jednak nadal muszą być rozpowszechniane, gdyż Czerwoni Morganthausiści, i Bezwarunkowi Kapitulanci, którzy zachęcają do coraz większej ilości opowieści o okrucieństwach Niemców, ale którzy nigdy nie protestowali i nadal zachowują zmowę milczenia wokół najbardziej szokującej ze wszystkich zbrodni popełnionych przez naszych kolegów, Sowietów.

Ale z migawek tu i tam wychodzą przerażające fakty. W dniu 1 kwietnia 1966, Time Magazine w swoim przeglądzie Cornelius Ryan Last Battle – Ostatnia bitwa (Simon and Schuster), który powinien zaszokować Czerwonych ukajaczy następującymi fragmentami, które mogą również służyć jako wprowadzenie do tego ponownie opublikowanego opracowania „Gwałty na kobietach podbitej Europy”. Są one następujące: „Berlin (kiedy Czerwoni zbliżali się w 1945 roku) stał się praktycznie miastem bez ludzi. Spośród ludności cywilnej 2.7 mln, około 2 mln stanowiły kobiety. Nic dziwnego, że przez miasto gonił strach przed atakami seksualnymi, jak zaraza … lekarze byli oblegani przez pacjentów szukających informacji o najszybszym sposobie popełnienia samobójstwa, i trucizna cieszyła się dużym popytem.

Kiedy Czerwoni zajęli miasto, terror stał się odrażającą rzeczywistością. Time Magazine mówi: ‘późniejsze fale żołnierzy radzieckich szalały. Gwałt, grabieże, i samobójstwa stały się powszechne. Żołnierze weszli do Haus Dahlem (sierociniec, szpital położniczy i dom dziecka), i wielokrotnie gwałcili kobiety w ciąży i te, które niedawno urodziły. W sumie liczba ofiar gwałtu w Berlinie – na kobietach od 70 do dziesięcioletnich dziewczyn – nigdy nie będzie znana, choć raporty Ryan’a na podstawie szacunków lekarzy, były od 20.000 do 100.000.

W skrócie, los gorszy niż śmierć, największy masowy gwałt w historii chrześcijaństwa, jest naszą Drugą Krucjatą i Bezwarunkowym Kapitalizmem, który wydarzył się kobietom pół Niemiec, Austrii i Węgier, co wykazane jest poniżej:

Gwałty na kobietach (i dzieciach) podbitej Europy

Najgorsze okrucieństwo, jakiego mogą dokonać wojska okupacyjne, jest gwałt; i smutno powiedzieć, że to okrucieństwo aliantów, a nie Niemców.

Nasi edukatorzy-moraliści Niemców, nasi rosyjscy sojusznicy, weszli do Gdańska 24 marca 1945. 50-letnia nauczycielka z Gdańska mówi, że następnego dnia jej 15-letnia siostrzenica została zgwałcona siedem razy, jej inna 22-letnia siostrzenica, piętnaście razy. Rosyjski oficer powiedział kobietom by schroniły się w katedrze. Kiedy były tam bezpieczne, przyszli nasi bracia żołnierze-alianci, i grając na organach i bijąc w dzwony, urządzili sobie nocną orgię, zgwałcili wszystkie kobiety, niektóre więcej niż trzydzieści razy (patrz Nord-Amerika, 6.12.1945, str.1). Przecież to wspaniała zabawa – dla kolegów pomagających nam osądzać Niemców w Norymberdze!

Katolicki proboszcz z Gdańska deklaruje: „Oni gwałcili nawet 8-letnie dziewczęta i strzelali do chłopców, którzy próbowali chronić swoje matki”.

Rosjanie praktykowali prawdziwą bezwarunkową kapitulację

Rosyjski generał powiedział Lt. Gen. Ira Eaker, dowódcy alianckich śródziemnomorskich sił powietrznych: „Zdecydowaliśmy się zabić wszystkich Niemców, wziąć 17 mln niemieckich kobiet i to będzie rozwiązaniem.” (San Antonio Light, 14,06.1945).

I ci nasi umiłowani koledzy-wyzwoliciele robią bardzo dobrze. Oni wiedzą, dlaczego ktoś chce bezwarunkowej kapitulacji, i dlaczego Amerykanie chcieli „surowego” pokoju z Niemcami, i rozumieją ducha planu Morgenthau: Tylko w Wiedniu zgwałcili 100.000 kobiet, nie raz, ale wiele razy, w tym dziewczęta nawet jeszcze nie nastolatki, i stare kobiety! To powiedział Biskup Bernard Griffin, brytyjski arcybiskup (obecnie kardynał), po mniej lub bardziej oficjalnej wizytacji w celu zbadania warunków w Europie (NC Report, 18.10.1945).

Luterański pastor, w liście z 7.08.1945 do biskupa Chichester, Anglia, opisuje, że jego kolegi pastora ‘dwie córki i 10-letnia wnuczka cierpią na rzeżączkę, nabytą w wyniku gwałtu’. ‘I jak pani N została zabita, kiedy chciała bronić się przed gwałtem’, podczas gdy ‘jej córka była gwałcona i później wywieziona do Omska, Syberia, na indoktrynację’. (patrz Tablet, 27.10.1945). Naprawdę moralizatorzy-edukatorzy Niemców dobrze się bawią! I planiści Morgenthau i chłopcy od ‘surowego pokoju’ strzelają oczami z radości!

Nie oszczędzono ani starych, ani młodych, ani zakonnic

Dzień po zdobyciu przez naszych kolegów-krzyżowców Nysy na Śląsku, zgwałcono 182 zakonnice. ‘W diecezji katowickiej doliczono się 66 ciężarnych zakonnic’. W jednym klasztorze, kiedy siostra przełożona i jej asystentka próbowały chronić młodsze zakonnice, zastrzelono je. Ksiądz, który to zgłosił powiedział, że wie o ‘kilku wioskach, gdzie wszystkie kobiety, nawet stare, i dziewczyny 12-letnie, były całymi tygodniami gwałcone przez Rosjan’ (patrz Nord-America, 1.11.1945).

‘My alianci nie jesteśmy żadnymi potworami!’ czyżby?

‘My alianci nie jesteśmy żadnymi potworami’ – powiedział Churchill do Niemców w styczniu 1945. ‘To mogę powiedzieć Niemcom w imieniu ONZ… Pokój mimo, że oparty na bezwarunkowej kapitulacji, przyniesie Niemcom i Japonii olbrzymie i natychmiastowe cierpienie i agonię’ (Time Magazine, 29.01.1945).

Od tego czasu alianci, którzy nie są potworami, zgwałcili więcej chrześcijanek niż ktokolwiek w historii świata. Niemcom zastosowali dietę na poziomie głodowym 1.300 kalorii; ograbili domy 12 mln ludzi, okradli ich z rzeczy, jedzenia, a nawet odzieży, i wypędzili ich z własnych domów; zatrzymali dla siebie lub zabrali jedną czwartą ich ziemi uprawnej, statków i fabryk, i większość sprzętu rolniczego, a potem kazali im utrzymać się z rolnictwa.

Skrzywdzili i zagłodzili więcej niemieckich niemowląt niż kiedykolwiek było żydów w Niemczech; i w końcu zgwałcili setki tysięcy niemieckich, austriackich i węgierskich dziewcząt i kobiet w wieku od 8 do 80 lat. Doprowadzili do śmierci pięć razy więcej Niemców w ciągu jednego roku, niż zginęło w ciągu pięciu lat wojny! Tak! Tak! My alianci nie jesteśmy żadnymi potworami!

Berlin, to był najstraszniejszy widok

Kiedy brytyjski min spraw zagranicznych Ernest Bevin zobaczył co zrobili alianci wobec ’15 mln wypędzonych Niemców’, którzy zostali ograbieni i wyrzuceni z domów, wołał w parlamencie: ‘poczułem, Boże, że to cena za głupotę ludzką… To był najstraszniejszy widok’ (Time Magazine, 5.11.1945 str.30)

Ale nie miał racji krzycząc, że to ‘głupota ludzka’ – bo to była żądza niesprawiedliwości Wielkiej Trójki, to ich żądza surowego, siłowo-politycznego pokoju, i to właśnie jest to. To zbrodnia, a nie głupota.

Time Magazine (2.10.1945 str.27), opisując masowe wypędzenie ‘co najmniej 9 mln Niemców z Prus wschodnich, Gdańska, Śląska, Pomorza i Sudetów, pisze: ‘ to historia horroru, głodujących starców na drogach, młodych dziewcząt gwałconych w samochodach’. I święci krzyżowcy, którzy dokonują tych gwałtów, bezwstydnie stawiają pod sąd całe klasy Niemców jako zbrodniarzy wojennych!

Sylwester C Michelfelder, luterański pastor, który właśnie wrócił z Niemiec, w The Christian Century opisuje jak ‘zgraje nieodpowiedzialnych bandytów w radzieckich i amerykańskich mundurach napadają i rabują pociągi. Wszystkie zauważone kobiety i dziewczynki są gwałcone. Są rozbierane do naga’. Tak, święci moralizatorzy-edukatorzy Niemców bawią się wspaniale’.

Papież protestuje przeciwko przemocy wobec niemieckich kobiet

Do tego stopnia, że Jego Świątobliwość Papież Pius XII w liście do kard. Michael’a von Faulhabera ubolewał nad krzywdą niemieckich kobiet i dziewcząt’ (NC Vatican City, patrz Dubusque Fitness, 10.01.1946). Radio Watykańskie (Associated Press, 27.04.1946) atakowało, że w rosyjskiej strefie okupacyjnej we wsch Niemczech, dziewczęta i kobiety, które zostały brutalnie zgwałcone, i których ciała i dusze zupełnie zniszczono, wołają o pomoc’.

Wyobrażmy sobie, jak zachowaliby się święci krzyżowcy Associated Press i komentatorzy radiowi, gdyby papież powiedział to o Francuzkach w czasach okupacji niemieckiej! Ale na nieszczęście dla nich, papież nie mógłby powiedzieć tego, ponieważ ci ‘okropni’ Niemcy dokonali mniej gwałtów niż ‘nasi drodzy chłopcy’.

Tak więc święci krzyżowcy prasowi i radiowi krzyczą o obozach koncentracyjnych (gdzie nie gwałcono kobiet), i siedzą cicho odnośnie ogromnego i gorszego obozu koncentracyjnego, jaki plan Morgenthau’a przygotował dla Niemiec, Austrii i Węgier.

Rozpusta, alkohol i łupy naszych własnych armii

Chociaż porównanie zachowań naszych wojsk z bestialstwem Rosjan byłoby świętokradztwem, o naszych wojskach też są informacje, że „dobrze się bawili” gwałcąc ‘zdobyte’ kobiety. John Dos Passos (Life 7.10.1946, str.23) cytuje „majora o czerwonej twarzy”, który mówi, „Rozpusta, alkohol i łupy są żołnierską zapłatą.

Dziennikarz pisze: „Wiele rozsądnych amerykańskich rodzin cofnęłoby się z przerażenia, gdyby wiedziały, jak „zachowują się nasi chłopcy”, z taką całkowitą obojętnością wobec innych tutaj”. (Time, 12.11.1945).

Sierżant pisze: „Nasze wojska i armia brytyjska miały swój udział w grabieży i gwałtach. Ta ofensywna postawa wśród naszych żołnierzy nie oznacza wszystkich, ale odsetek ten jest wystarczająco duży, aby nadać naszej armii bardzo czarną nazwę, i my również jesteśmy armią gwałcicieli. „(Time, 17.09.1945).

Re-edukacja Niemców poprzez prezerwatywy

Wpływ tych pism musi u bogów piekła wywołać rubaszny śmiech, gdyż należy przypomnieć, że ci chłopcy byli wypożyczeni do wojny w celu nauczenia Niemców chrześcijaństwa i przyniesienia im i światu czterech swobód i Amerykańskiej Karty!

Tak szybko, jak ich rząd wypożyczył ich do wojny by wprowadzić Niemcy do chrześcijaństwa, wydał „nowoczesnym krzyżowcom” (jak nawet arcybiskup Spellman nazwał je) ’50 mln profilaktyków (prezerwatyw) miesięcznie” (Time, 3.09.1945), a następnie poddać ich szokującej indoktrynacji w praktykach według godnych obywateli jako niemoralnych, jak powiedział biskup Michael J. Ready (NCWC News, Columbus, Ohio, 30.10.1945).

Wyposażeni w 50 mln niemoralnych prezerwatyw i obrazkowych instrukcji ich stosowania, nowocześni krzyżowcy zabrali się do nauczania Niemców chrześcijaństwa – i ‘dobrej zabawy’. Co więcej, ich rząd wydał instrukcje, że małżeństwa z gorszej krwi Niemcami były absolutnie zakazane, ale posiadanie dzieci z Niemkami (których mężowie i narzeczeni trzymani byli jako zniewoleni robotnicy), mogło liczyć się w żołdzie. (Patrz Associated Press Dispatch, Berlin 12.09.1945) – ‘Zakaz amerykańsko-niemieckich małżeństw’.

Anglo-Amerykanie porządniejsi od Rosjan

Tak więc dobra zabawa była zapewniona szlachetnym zdobywcom – pod warunkiem, że Niemki będą gotowe do ‘współpracy’. Można szczerze powiedzieć, że ‘dobra zabawa’ dla Amerykanów i Brytyjczyków zależała od ‘współpracy’ Niemek i Austriaczek.

Jak już widzieliśmy, nie było to potrzebne Rosjanom. Oni po prostu gwałcili każdą kobietę począwszy od wieku 8 lat i jeśli Niemiec lub Niemka zabije żołnierza z jakiegoś powodu, w tym za gwałt, ’za każdy taki przypadek zginie 50 byłych nazistów’. (Time Magazine, 11.06.1945)

Przeszkodą w dobrej zabawie wszystkich żołnierzy podległych gen Dwight Eisenhowerowi nie był też brak współpracy ‘Fraulein’. Według oświadczeń przed amerykańskim senatem 17.07.1945, kiedy francuscy kolonialni (czarni) żołnierze weszli do Stuttgartu, ‘zagonili Niemki i dzieci do tuneli i zgwałcili około 2,000 z nich’. Nawet reporter ‘niechętnie potwierdził to z detalami’. (patrz Peace Action, lipiec 1945).

Trzeba pamiętać, że jednym z głównych zarzutów, za które Yamashita został powieszony przez naszych krzyżowców było to, że żołnierze pod jego dowództwem mieli w ostatnich rozpaczliwych dniach, po tym kiedy amerykańscy żołnierze przecięli ich linię komunikacji z generałem, zgwałcili 25 ‘piękności’ z Manili.

Wojska niemieckie najporządniejszym wojskiem wojny

W Stuttgarcie, wojska pod dowództwem gen. Eisenhowera, z którym komunikacja nie została odcięta, zgwałcono więcej kobiet w ciągu jednego tygodnia w jednym z miast, niż żołnierze pod dowództwem Adolfa Hitlera zgwałcili w ciągu czterech lat w całej Francji.

Takie dosłownie wydają się być fakty, jednak niewygodne dla porządnych Amerykanów. Wyłania się zadziwiający fakt, że niemieckie wojska okupacyjne, 7 mln z których, według Associated Press Nuremberg Dispatch 28.02.1946, prawnik Robert H. Jackson, główny amerykański prokurator chce postawić przed sądem i prawdopodobnie dokonać egzekucji za „zbrodnie wojenne”, byli najporządniejszymi wśród wielkiej ilości żołnierzy II wojny światowej. Nie powinno być dłużej kwestionowane, że to oni dokonali znacznie mniej gwałtów i grabieży niż wojska alianckie.

W zachowaniu w stosunku do kobiet z podbitych terytoriów, wojska niemieckie rzeczywiście były najbardziej poprawne i godne w całej historii wojen. William Shirer (który jest żydem) w swoim „Berlin Diary”, z 17.06.1940, w pierwszych dniach okupacji niemieckiej, opisuje jak wiele francuskich kobiet z Paryża uciekło ze strachu przed Niemcami. „Wydaje się”, pisał: „Paryżanie rzeczywiście wierzyli, że Niemcy będą gwałcić kobiety i że będzie jeszcze gorzej dla mężczyzn. Ci, którzy pozostali są tym bardziej zdumieni, bardzo poprawnym zachowaniem się żołnierzy” (str. 412).

Po czterech latach okupacji niemieckiej, Frederick C. Crawford, szef Thompson Products, 4.01.1945, w „Sprawozdaniu z Frontu”, gdzie z innymi przedstawicielami amerykańskiego Departamentu Wojny wziął udział w kontroli, powiedział: „Niemcy starali się być ostrożni w kontaktach z ludźmi. Powiedziano nam, że jeżeli ktoś zaangażowany był wyłącznie w działalność gospodarczą i nie podejmował żadnych działań politycznych lub podziemnych przeciwko wojskom okupacyjnym, był traktowany poprawnie”. (str. 5)

Krótko mówiąc, gdziekolwiek Amerykanie byli w stanie sami badać, odkryli, że jakkolwiek bezwzględnie Niemcy traktowali członków ruchu oporu i sabotażystów, byli niezwykle chrześcijańscy i porządni wobec kobiet. Wydaje się, że nie dokonali więcej gwałtów na podbitych terenach, niż amerykańscy żołnierze tu w kraju i na terenach alianckich. (Uwaga. W prawie niemieckim gwałt, nawet w czasie wojny był wyraźnie zabroniony i zasługiwał na karę śmierci).

Można jednak przyznać z wdzięcznością, że jeżeli chodzi o gwałty amerykańskich (i brytyjskich), wojsk okupacyjnych w Niemczech, nie było tak źle. W związku z tym wydaje się słuszne by powiedzieć, co pisarz John Dos Passos powiedział o grabieży. „Gdy Amerykanie rabowali, brali aparaty fotograficzne i kosztowności, ale kiedy Rosjanie plądrowali – brali wszystko. Oni gwałcili i zabijali”. (Time Magazine, 7.01.1946. str. 24).

Niemki wykorzystywano jako należne obiekty rozpusty

Paskudny zarzut, który wydaje się być uzasadniony, że amerykański rząd i dowództwo armii i zbyt wielu żołnierzy, postrzegali Niemki jako słuszne obiekty zniewagi i rozpusty, pozbawione szacunku i praw na skutek bezwarunkowej kapitulacji. Jest zbyt dużo takich opinii wyrażonych przez wojskowego szefa rządu w Monachium, który powiedział: „Prawa! Nie macie żadnych praw. Jesteście pokonani, słyszycie?” (” New Republic „, 16.07.1945, str. 65), oraz przez admirała „Bull” Halsey’a, wyrażonej po kolacji do waszyngtońskich dziennikarzy dotyczących japońskich kobiet: „Nienawidzę Japończyków. Mówię wam chłopcy, że gdybym spotkał ciężarną Japonkę, kopnąłbym ją w brzuch”.

Żołnierze wydawali się traktować Niemki regularnie i obrażliwie jak prostytutki, które gdyby sprowadzono ich żony, musiałyby nosić mundury, ponieważ „GIs nie chcą, aby ich żony były pomylone z frauleins przez inne wojska okupacyjne”. (INS, Londyn, 31.01.1946).

Jeśli nawet we Francji ‘niektórzy Francuzi zaczęli w nocy nosić pałki, aby chronić swoje żony i siostry przed obelgami Gis’, według Time (19.11.1945), można sobie wyobrazić, jak re-edukatorzy działali w Niemczech, gdzie jeden żołnierz pisze, że dostaje dreszczy „na widoczny brak podstawowej ludzkiej przyzwoitości, co wykazuje tak wielu GIs’. (Time, 12.11.1945). „Tak właśnie jest’, powiedział kapitan – ‘Amerykanie patrzą na Niemki jako łup, podobnie jak na kamery i Lugery. „(NY World Telegram, 21.01.1945).

Polityka Morgenthau (USA) wobec Niemek : grzesz albo głoduj !

Faktem jest, że nasz rząd p poglądach Morgenthau, bezpośrednio po bezwarunkowej kapitulacji, zniszczył i splądrował niemieckie fabryki, zabrał niemieckie statki, podzielił kraj na nierentowne części, kierował terytorialnym rozbojem gruntów ornych w Niemczech, zatwierdził wydalenie 12 mln ludzi do RUMP STATE i uzasadniał grabież narzędzi i urządzeń jako „reparacje” – tak, że głód w Niemczech stał się nieunikniony i należy uznać go za celowy.

Trudno jest nie zauważyć wniosku, że ta planowana polityka głodu była w pewnym stopniu wprowadzona umyślnie, by Niemki stały się łatwym łupem rozpusty okupacyjnych wojsk. W każdym razie, to właśnie polityka Amerykanina Morgenthau zrealizowana została w Poczdamie.

Tak wykształcony i ostrożny człowiek jak dr George N. Shuster, szef Hunter College, pisze po wizycie do amerykańskiej strefy: „Powiedzieliście wszystko, kiedy mówicie, że Europa jest obecnie miejscem, gdzie kobieta straciła wieloletnią walkę jako rodzic o przyzwoitość, bo żyją tylko nieprzyzwoici. „(Catholic Digest, grudzień 1945. str. 82.).

Nasz rząd, wraz z rosyjskim i brytyjskim, tak zniszczył niemiecki handel, przemysł i rolnictwo, że można niemal stwierdzić, że kochankami naszych wojsk okupacyjnych są wyłącznie niemieckie matki, które chcą utrzymać swoje dzieci przy życiu. Na skutek naszej oficjalnej polityki doprowadziliśmy Niemcy aż do dziennej porcji żywności od 700 – 1500 kalorii, co stanowi mniej kalorii niż amerykańskie śniadanie, co z pewnością prowadzi do stopniowej śmierci.

Zdecydowana polityka głodu zabraniała nawet prywatnej pomocy

Niektórzy z naszych senatorów określili to głodzenie za zaplanowane i umyślne. Faktycznie nasi decydenci są tak zdeterminowani by zagłodzić pokonanych, że nawet zakazali udzielania prywatnej pomocy : ‘Po raz pierwszy w historii chrześcijańskich państw’, napisał biskup Aloisius Muench z Fargo, Płn Dakota, ‘silne rządy drogą oficjalnych zarządzeń zakazują udzielania chrześcijańskiej pomocy’. (One World in Charity, Lent, 1946. str.1).

(To już było dokonane długo przed tym, kiedy takim celem stała się Palestyna !)

Począwszy od 1 kwietnia, na skutek nacisków organizacji humanitarnych, rząd zezwala, ale nie popiera, pomoc żywnościową 2,000 ton miesięcznie, co odpowiada 6 dkg (2 oz/uncje) na osobę nie dziennie, nie tygodniowo, ale miesięcznie.

To jest obłudny dowód pomocy dla uspokojenia chrześcijańskich sumień, a tym zasłona dymna dla zapewniająca przedłużenie śmiertelnego w stylu Morgenthau głodzenia pokonanych, co z pewnością i wydaje się, umyślnie doprowadziło do tego, że kobiety, podczas gdy ich mężczyźni byli trzymani jako robotnicy przymusowi, by zaspokajały żądze okupacyjnych żołnierzy do punktu, w którym gwałt stał się zbędny.

The Christian Century pisał : „Amerykański ppłk Gerald F. Beane, powiedział, że gwałt nie stwarza żadnych problemów żandarmerii wojskowej, bo „trochę żywności, tabliczka czekolady lub kostka mydła nie wymagają gwałtu. Przemyśl to, jeśli chcesz zrozumieć sytuację w Niemczech” (5.12.1945).

Dr Shuster mówi : ‘Za wyjątkiem tych, którzy chcą utrzymywać kontakty z wojskiem, Niemcy nie dostają nic poza mydłem i butami’.

Nic dziwnego, że „młode dziewczyny, niezamężne, błąkają się i dobrowolnie ofiarują się za żywność lub łóżko. Mówiąc bardzo prosto, mają jedyną rzecz na sprzedaż, i sprzedają ją. Jako sposób na umieranie, to może być gorsze niż głód, ale odłoży to śmierć na miesiąc, może rok” (L J Filewood w Weekly Review, Londyn, 25.10.1945).

Na te zdesperowane, głodne kobiety, nasze wojska okupacyjne, wydzierżawione na wojnę, aby Niemcy stali się chrześcijanami, mogą rzucać się jak lubieżne wilki. O niemieckich kobietach, Harry Flannery (Assignment to Berlin, 1942, s. 113) powiedział, że pomimo tego, że jeden lub dwóch przywódców nazistowskich zasugerowali Niemkom, że bycie niezamężną matką żołnierza to nie wstyd, podstawowy niemiecki wskaźnik urodzeń pozostał w dużej mierze rodzinny, „ponieważ Niemcy są w zasadzie ludżmi moralnymi’.

Nawet osławiona polityka nazistowskiej niezamężnej matki (Lebensborn) uwiodła tylko 25.000 Niemek, które stały się „odłamkami zwycięstwa”. (Readers Digest, maj 1946, str. 7).

Teraz jednak, po roku sojuszniczej okupacji i głodu, mjr Claude M. Eberhard, z kontroli chorób wenerycznych, oświadcza: „ze wzrostem niedoboru żywności, będzie wzrost rozwiązłości wśród dziewcząt, którzy staną się bardziej skłonne do sprzedawania się za czekoladę i środki niezbędne do życia, których mogą dostarczyć żołnierze”. (Associated Press, Frankfurt, 25.04.1946). Ostatecznie zwolniony niemiecki żołnierz o pustych oczach, powiedział : „wróciłem do domu i okazało się, że mojego rodzinnego domu nie ma. Amerykańskie bombardowanie. Moja dziewczyna żyje z amerykańskim oficerem za żywność, którą jej daje” (Paskudzimy robotę w Niemczech – Readers Digest, luty 1946, str. 88).

‘Wyzwoliciele’ przynoszą Niemcom choroby weneryczne, a nie chrześcijaństwo

Ze względu na „dużą ilość wyższych rangą oficerów mieszkających z kochankami zaginionych ważnych nazistów”, nawet niektórzy roztropni GIs nazywali nasz rząd w Niemczech i Austrii „rządem tłumaczy i kochanek”. (Time, 15.10.1945 ). W ciągu pierwszych sześciu miesięcy amerykańskiej okupacji, według dr G. Stewart, w oświadczeniu nt. stanu zdrowia dodanego do Raportu Eisenhowera, choroby weneryczne wzrosły dwadzieścia razy w porównaniu z ich dawnym poziomem w Niemczech. Zaprawdę, krzewiciele chrześcijaństwa wspaniale się bawią, celowo demoralizując i głodząc kobiety podbitych narodów!

Po bezwarunkowej kapitulacji choroby weneryczne wśród amerykańskich Gis zaczęły rosnąć od 48 do 128 na 1000. (Time, 3.09.1945). W grudniu, zgodnie z opinią maj. Eberharda, „przeciętna liczba przypadków zachorowań wśród żołnierzy była 225 na 1000.” (Associated Press, 25.04.1946).

Ale Rosjanie przynoszą całą litanię rozpustnego terroru

Niemniej jednak, mimo świadomie planowanej lub ośmielanej, a na pewno tolerowanej rozwiązłości niemieckich i austriackich kobiet przez amerykańskie wojska okupacyjne pod dowództwem amerykańskim, okupacja amerykańska i brytyjska nie może być porównywana do szokującej ohydy okupacji rosyjskiej. Kobiety w strefie amerykańskiej i brytyjskiej miały chociaż dany heroiczny wybór między śmiercią głodową i pogwałceniem zasad. Nie było tak wobec Niemek, Austriaczek i Węgierek w strefie rosyjskiej. Tam nie oszczędzano nawet zakonnic.

Katolicki publicysta, prałat Matthew Smith, wróciwszy z ostatniego konsystorza kardynałów w Rzymie, stwierdził z goryczą: „zgwałcono setki zakonnic” przez „rosyjskich barbarzyńców”. (Listening in, 15.03.1946). Wyobraź sobie, jak wrzeszczałaby prasa amerykańska, nawet religijna prasa z okresu wojny, gdyby to Niemcy gwałcili zakonnice! Ale nie wrzeszczała. To okrucieństwo zostawiono naszym prokuratorom oskarżającym Niemców.

Naziści zabijali sabotażystów i szpiegów. Rosjanie zabijali dziewczyny i zakonnice, które broniły się przed gwałtem. „Wiele dziewcząt i kobiet zostało zgwałconych i wiele z nich straciło życie broniąc się. Wśród zabitych były zakonnice i wielu kapłanów, którzy chcieli chronić kobiety i zakonnice. Znane są nazwiska 42 księży, którzy zostali zamordowani”. (MC, Paryż, 10.12.1945).

Rosjanie gwałcili kobiety bo byliśmy pobłażliwi

Gdy z naszą pomocą Rosjanie zdobyli Berlin, dokonali najgorszej orgii gwałtu w historii chrześcijańskiej Europy. Nasze armie ostrożnie czekały na zewnątrz, tak aby nie przerwać tej orgii gwałtów i grabieży! I to znęcanie się nad Niemkami było porządkiem dnia. Miało miejsce tuż pod nosem prezydenta Trumana na konferencji w Poczdamie, gdzie radośnie postanowił, że „naród niemiecki zaczyna pokutę za zbrodnie gangsterów, którym dano władzę i w pełni aprobowano i posłusznie się do niej stosowano.” (Department of State Bulletin , 12.08.1945. s.208).

Jakich gangsterów? Czy podjudzacze najbardziej nieludzkiego i na wielką skalę gwałtu w historii mają prawo nazywać kogoś gangsterami?

Szwajcarska gazeta Weltwoche (11.01.1946) opowiada, jak niedawno kiedy trzej widzowie w teatrze, Amerykanin, Niemiec i Rosjanin, złożyli wizytę gwieżdzie w przerwie, powiedziała, „Przepraszam, że tak źle wyglądam, ale zgwałcono mnie dwukrotnie w drodze do teatru i załamałam się nerwowo”. I szwajcarski reporter stwierdza dalej, że to jest w zwyczaju w Berlinie by kobiety były gwałcone, i w końcu się tego nie zauważa!

A prezydent Truman widzi to wszystko, pije szampana ze Stalinem, i zgadza się okraść i wypędzić 12 mln niemieckich kobiet, mężczyzn i dzieci z domów i ojczyzny jako karę za tzw niemieckie zbrodnie!

Co się stało z amerykańską rycerskością? Co by się działo, gdyby to nasze kobiety były tak traktowane? „Kiedy słyszysz opowieści o brutalizacji kobiet na wschodnim froncie”- pisze Dos Passos, „dostajesz dreszczy i myślisz o tych, których kochasz i o których dbasz w domu” (Life, op.cit).

Gdyby zwycięzca brutalizował nasze kobiety, to powinniśmy zacząć rozumieć, co znaczą prawdziwe zbrodnie. Być może kiedyś będziemy musieli przez to przejść. Jeśli tak, to zasłużyliśmy na to, my, którzy krzyczeliśmy, kiedy Niemcy zabili przysłanych przez Brytyjczyków morderców gubernatora i tych, którzy ich chronili w Lidice, a nie potrafiliśmy nawet skomleć kiedy Rosjanie gwałcili miliony kobiet i setki zakonnic.

Austriacy również zostali wyzwoleni – i zbrutalizowani

„My alianci nie jesteśmy potworami”- powiedział Churchill – „i przychodzimy by was uwolnić, zwłaszcza was, Austriacy”. Cóż, brytyjski kapelan mówi, że wiedział o terapii 3,000 zgwałconych kobiet w jednym z austriackich miasteczek. (Listening in, op. cit.). W Wiedniu, uzupełniając wypowiedż kard. Griffina, że 100.000 kobiet zgwałcono wiele razy, John Dos Passos, trzy miesiące w Europie jako korespondent, pisze w Life Magazine: „Wiedeńczycy mówią o brutalności wojsk radzieckich. Przybyli jak starożytne mongolskie hordy ze stepów, z najlichszą dostawą. „Ludzie w dzielnicach robotniczych czuli, że kiedy weszli Rosjanie, przynajmniej oni będą oszczędzeni. Ale niestety. W dzielnicach robotniczych żołnierze mogli gwałcić i mordować i łupić do woli. Kiedy ofiary narzekały, Rosjanie odpowiadali: „Jesteście zbyt zamożni by być robotnikami. Jesteście burżuazją”. (Op.cit., Str. 24).

I my poprosiliśmy tych ludzi, aby pomogli nam ścigać 7 mln Niemców za domniemane zbrodnie wojenne!

Na Węgrzech niewiele kobiet w wieku od 7 do 70 lat zdołało uciec

Na Węgrzech w końcu stało się coś tak dramatycznego, że poświęcono mu miejsce w prasie codziennej. Zastrzelony został węgierski biskup. To było coś. Przez całe lata naziści przeklinani byli jako dzicy anty-chrześcijanie – lecz przez cały ten czas nie zabili ani jednego biskupa w więzieniu! Tutaj już święci krzyżowcy chrześcijańscy zastrzelili biskupa. Nawet wtedy historia wyszła jedynie jako swego rodzaju komplement dla Rosjan pod tytułem „Czerwoni karzą mężczyzn, którzy zabili biskupa”.
Niedawno w Rzymie kard. Mindszenty wyjaśnił, że „biskup William Apor z Gyoer oraz 53 księży zostało zabitych przez Rosjan. Biskup został zabity, gdy starał się chronić grupę kobiet i dzieci, które schroniły się w jego pałacu” (Tablet, 2.03.1946).
Latem ubiegłego roku KAP News Service opublikowali raport sporządzony przez Swiss Legation, a zatem tak wiarygodne źródło jak możliwe, w którym czytamy:

„Obok grabieży, szczególnie gwałcenie kobiet spowodowało większość cierpienia ludności węgierskiej. Ta brutalizacja była na tyle powszechna (w wieku od 10 do 70 lat), że praktycznie jest niewiele kobiet na Węgrzech, które zdołały uciec od tego losu. Zarejestrowano akty niesamowitej brutalności i wiele kobiet wolało popełnić samobójstwo, aby uniknąć tych potworności. Nawet teraz, kiedy porządek jest mniej lub bardziej przywrócony, radzieccy żołnierze obserwują domy, w których mieszkają kobiety i wrócą tam w nocy, aby je zabrać. „(Tablet, 28.07.1945).

Los gorszy od śmierci – co Ameryka przyniosła europejskim kobietom

To wszystko powinno przyprawić o mdłości każdego uczciwego Amerykanina. Chrześcijańska Europa nigdy wcześniej nie doświadczyła tak strasznej brutalizacji jej kobiet. Kiedy w 1683 muzułmanie zagrozili takim losem europejskim kobietom u bram Wiednia, chrześcijańska Europa podniosła się przerażona, aby zapobiec takim masowym okrucieństwom.

To pozostawiono Amerykanom, nie tylko bombardowanie Monte Cassino i Rzymu, ale zniszczenie więcej kościołów niż kiedykolwiek zrobili to wandale, wysadzenie całego miasta pełnego kobiet i dzieci tylko po to, by wypróbować nową broń, ale również wykorzystać politykę bezwarunkowej kapitulacji wobec całego ludu chrześcijańskiego w taki sposób, by spowodować plądrowanie bezradnych i gwałcenie przez najbardziej zaciekłe totalitarne hordy wszystkich czasów – i zaprosić tych masowych zbrodniarzy, jako uświęconych kolegów-prokuratorów, co obecnie pojawia się jako najporządniejsza armia II wojny światowej.

W rzeczywistości, jako nagroda wydaje się za ich masowe grabieże i gwałty w całej Europie Środkowej, nasz drugi partner, W Brytania, poprzez Min. Bevina dopiero 16.03.1946 zaproponowała rosyjskim szabrownikom „przedłużenie anglo – radzieckiego porozumienia na 50 lat’.

Pomyśl o tym ! Jeśli masowe łamanie praw kobiet (i dzieci) przyprawia o mdłości, wspieranie zbrodniarzy sojuszem wojskowym, zmusza nawet dzikie zwierzęta w dżungli krzyczeć „hańba!”. Tak naprawdę, samozwańczy re-edukatorzy Niemców wspaniale się bawią – i stają się coraz gorszymi !

Dlaczego nie sprzeciwiamy się złemu pokojowemu gwałceniu kobiet

Apostolskie „Cztery wolności” interwencjonistów przyniosły chrześcijankom największą masową tragedię w historii. Papież, biskupi niemieccy, dwóch lub trzech biskupów tutaj i w W Brytanii, Kwakrzy, kilku duchownych, uczonych i protesty socjalistów w agonii – ale nasi sprawiedliwi nauczyciele Niemców chytrze wołają o bardziej surowy pokój, i pracują z namaszczeniem by doprowadzić kobiety w Hiszpanii do takiej samej rozpusty! Jeśli im pozwolimy, zrobią to samo naszym !

[b] „Od końca wojny około 3 mln osób, głównie kobiet i dzieci oraz starych mężczyzn, które zostały zabite w Niemczech Wsch i Europie Płd-Wsch, około 15 mln osób zostało deportowanych lub zmuszonych do opuszczenia swoich domostw i są bezdomni. Około 25% tych osób, ponad 3 mln zginęło. Około 4 mln mężczyzn i kobiet zostało deportowanych do Europy Wsch jako niewolnicy. Wydaje się, że likwidacja ludności niemieckiej z Europy Wsch- co najmniej 15 mln osób – została przygotowana zgodnie z decyzjami w Jałcie. Churchill powiedział do Mikolakczyka, gdy ten protestował podczas negocjacji w Moskwie przeciwko zmuszaniu Polski do włączenia wschodnich Niemiec, „Nie przejmuj się 5 lub więcej milionami Niemców. Stalin zajmie się nimi. Nie będziesz mieć żadnych problemów z nimi, przestaną istnieć'- sen. Homer Capehart; Senat USA, 5.02.1946

Abdykacja białego człowieka

„Pod koniec życia prof (Lindemann) poczynił uwagę, więcej niż jeden raz, z taką powagą, jakby wydawał się traktować ją jako swój testament mądrości, i ja czuję się w obowiązku zamieścić ją tutaj, choć nie czuję do niej idealnej sympatii :

„Czy wiesz” – zapytał:” co w przyszłości historycy uznają za najważniejsze wydarzenie w tym wieku?” No, co to jest? „To nie będzie Hitler i II wojna światowa, to nie będzie uwolnienie energii jądrowej, to nie będzie zagrożenie komunizmu”. Te negatywy wydawały się bardzo zrozumiałe. Jego twarz stała się bardzo poważna, opuścił kąciki ust i powiedział : „To będzie abdykacji białego człowieka”. Potem kilka razy potrząsał głową w górę i w dół by potwierdzić swoją tezę. – (Prof, R. F Harrod, McMillan, 1959, s. 261).

O AUTORZE : Jedna z wielkich postaci powojennej historiografii – prof. Austin J. App, zmarł na niewydolność nerek 4 maja 1984.

Wspaniały autor i badacz literatury angielskiej w chwili wybuchu II wojny światowej, dr App, przerażony ludzkim cierpieniem i polityczną katastrofą spowodowaną przez ten „niepotrzebny konflikt”, i przez następne cztery dekady stał na czele tych odważnych uczonych. …

Stalin’s rape rampage

http://gentilealliance.org/?p=314

prof. Austin J App tłumaczenie Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.