Strona główna > Rosja > „Stalin miał rację, nakazując mord w Katyniu” – skandaliczne słowa rosyjskiego politologa

„Stalin miał rację, nakazując mord w Katyniu” – skandaliczne słowa rosyjskiego politologa

„Józef Stalin miał rację, nakazując mord w Katyniu” – skandaliczne słowa rosyjskiego politologa pokazują, że nadal trwa kampania oszczerstw przeciw Polsce.

Skandaliczne słowa na temat Katynia padły w państwowej telewizji w Rosji 20 stycznia. Czołowy politolog, prezes Instytutu Bliskiego Wschodu, a w latach 2001 – 2004 prezes Rosyjskiego Kongresu Żydów Jewgienij Satanowski wprost stwierdził, że Stalin „miał rację” wydając rozkaz rozstrzelania polskich jeńców wojennych.

Uwaga czołowego rosyjskiego politologa wstrząsnęła nawet prowadzącym program. Kiedy Sołowiow powiedział, że decyzja ta była „okropna” Satanowski odpowiedział, że to… „życie”.

Przypominamy, że niedawno Putin próbował wybielić Stalina. Jak podkreślił prezydent Rosji – dyktator nie spotkał się osobiście z Adolfem Hitlerem co stawia go „w o wiele lepszym świetle niż innych przywódców”

CZYTAJ TAKŻE: Putin ostro: zamkniemy „ohydne usta” tym, którzy próbują przeinaczyć historię

„Przytłaczająca liczba przywódców osobiście kontaktowała się z Hitlerem i składała swoje podpisy na odpowiednich dokumentach. Stalin, bez względu na stosunek do niego, nie zhańbił się przez osobiste spotkanie z Hitlerem. […] Zrobili to najwyżsi urzędnicy największych potęg europejskich” – mówił prezydent Rosji.

Za: https://medianarodowe.com/stalin-mial-racje-nakazujac-mord-w-katyniu-skandaliczne-slowa-rosyjskiego-politologa/
22.01.2020

One thought on “„Stalin miał rację, nakazując mord w Katyniu” – skandaliczne słowa rosyjskiego politologa

  1. Jewgienij Satanowski niewątpliwie został zapięty w odbytnice nie tylko przez własnego ojca ale i tez przez prominentnych głupków z czerwonej partii :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.