Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Spuścimy ze smyczy nihilistów

Spuścimy ze smyczy nihilistów

Pierwsza wojna światowa musi zostać wywołana po to, żeby umożliwić iluminatom odebranie władzy carom w Rosji i uczynienie z tego kraju fortecy ateistycznego komunizmu. Rozbieżności wywołane przez agenturę iluminati między Imperium Brytyjskim a Cesarstwem Niemiec należy użyć do wzniecenia tej wojny. Pod koniec wojny, zacznie się budowa komunizmu i użycie go do zniszczenia innych rządów oraz osłabienia religii”.

a

Druga wojna światowa musi być wzniecona przez wykorzystanie różnic między faszystami a politycznymi syjonistami. Ta wojna musi być wywołana po to, żeby nazizm został zniszczony, a polityczny syjonizm stał się na tyle silny, aby ustanowić suwerenne państwo izrael w Palestynie. Podczas drugiej wojny światowej międzynarodowy komunizm musi stać się dość silny, aby równoważyć siłę Chrześcijaństwa, jakie potem zostanie poskromione i trzymane na uwięzi aż nadejdzie czas, gdy będziemy go potrzebować do ostatecznego społecznego kataklizmu”.

Trzecia wojna światowa musi być wszczęta przez wykorzystanie różnic wywołanych przez agenturę iluminati między politycznym syjonizmem a przywódcami świata islamskiego. Wojna musi być poprowadzona w taki sposób, że będzie to konflikt islamu (muzułmańskiego świata arabskiego) z politycznym syjonizmem (państwem izrael), jakie wzajemnie się zniszczą.

Tymczasem inne narody, ponownie podzielone w powyższej sprawie zostaną zmuszone do walki aż do zupełnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego i gospodarczego…Spuścimy ze smyczy nihilistów i ateistów, będziemy prowokować ogromny kataklizm społeczny, jaki w całej swej skali horroru wyraźnie ukaże narodom skutki zupełnego ateizmu, początek całkowitego zdziczenia i najkrwawszych zamieszek. Wówczas wszędzie obywatele zmuszeni będą do obrony siebie przeciw światu mniejszości rewolucjonistów, wyniszczą tych niszczycieli cywilizacji oraz całe tłumy, otumanione do tej pory przez Chrześcijaństwo, których deistyczny duch od tego momentu pozostanie bez kompasu i nieukierunkowany, gorączkowo poszukujący ideału, lecz nie wiedzący, gdzie okazywać swe uwielbienie, przyjmie prawdziwe światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny lucyfera, jaka w końcu zostanie wystawiona na widok publiczny. Ta manifestacja będzie skutkiem ogólnego ruchu reakcyjnego, jaki będzie następstwem zniszczenia Chrześcijaństwa i ateizmu, oba zostaną pobite i wyniszczone w tym samym czasie”.

Albert Pike urodził się 29 grudnia 1809 r. w Bostonie i był najstarszym spośród sześciorga dzieci Benjamina i Sarah Andrews Pike. Studiował na Harvard, potem był generałem armii Konfederatów. Po wojnie secesyjnej, Pike został skazany za zdradę i uwięziony, a prawo łaski zastosował wobec niego jego masoński współtowarzysz, prezydent Andrew Johnson 22 kwietnia 1866 r., który następnego dnia spotkał się z nim w Białym Domu. 20 czerwca 1867 członkowie rytu szkockiego pod przewodnictwem Johnsona nadali mu 4 i 32 stopień masoński, a potem został on posłany do Bostonu w celu utworzenia tam świątyni masońskiej.

Jako mason 33 stopnia został jednym z ojców założycieli i szefem Starożytnego Uznanego Rytu Szkockiego wolnej masonerii, będąc Wielkim Przywódcą północnoamerykańskiej wolnej masonerii od 1859 r. i pełnił tę funkcję aż do śmierci w 1891 r. W 1869 r. był głównym szefem rycerzy Ku Klux Klanu.

Pike podobno był satanistą, który oddawał się okultyzmowi, i przypuszczalnie posiadał amulet, jakiego używał do przyzywania lucyfera, z jakim pozostawał w ciągłym kontakcie. Był wielkim mistrzem lucyferiańskiej grupy znanej jako Zakon Palladium (albo inaczej Suwerenna Rada Mądrości), jaki został założony w Paryżu w 1737 r. Palladyzm przedostał się do Grecji z Egiptu za pośrednictwem Pitagorasa w 5 wieku, i był tym rodzajem kultu szatana, jaki wprowadzono do wewnętrznego kręgu lóż masońskich. Został zharmonizowany z Palladium Templariuszy. W 1801 r., Issac Long, żyd, przywiózł posążek bafometa (szatana) do Charleston, Karolina Południowa, gdzie pomógł ustanowić Starożytny i Uznany Ryt Szkocki. Long najwidoczniej wybrał Charleston z powodu jego położenia geograficznego na 33 równoleżniku (przypadkiem, to samo położenie ma Bagdad), a ta rada uważana jest za najwyższą matkę i autorytet wszystkich lóż masońskich świata.

Źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2012/09/28/we-shall-unleash-the-nihilists/#more-3004

Z listu Alberta Pike’a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.