Strona główna > Polska > Sprzedają kopalnie Polacy mają to w DUPIE!

Sprzedają kopalnie Polacy mają to w DUPIE!

Sytuacja Śląska oraz całej polski jest dramatyczna! Gospodarka jest już na kolanach! Wielki kryzys i głód przed nami! to ostatni moment aby uratować kopalnie, oraz odbudować polski przemysł!

Kopalnie, to ostatnie duże zakłady pracy, z dużą ilością pracowników, stąd pomysł na wirusa na Śląsku – pomysł na straszenie i ogłupianie. Ostatnie protesty były tłumione policją – gazem i gumowymi kulami. PiS, chyba tej metody wizerunkowo nie zastosuje, więc szuka epidemicznych sposobów. Węgiel to nasz skarb, jak ropa dla krajów arabskich – górnicy, obudźcie się.

3 thoughts on “Sprzedają kopalnie Polacy mają to w DUPIE!

  1. Kolonializacja Polski postepuje w zastraszajacym tepie, ja mysle geometrycznym, a Polacy mysla „tylko” o 500+ i innych jalmoznach! Wstyd i hanba. Ale coz, paciorki wystarcza. Moja odchodzaca generacja robi wszystko aby ten proces zatrzymac ale …nawet kosciol jest juz zdemoralizowany i polak-i spia albo to jest ta sama tuba antyludzka. Kardynal Wyszynski napewno by wiedzial co w niedziele wiernym polecic!!!

  2. Ogłupione do zera polactfo ma zenka, 500+, coca-cole, tv, netfixa, galerie handlowe, 2x autozlomy, i robta-co-chceta….. coz chciec więcej?!? To ameby umyslowe, ktore calkowicie zatracily instynkt przetrwania i samoobrony.

  3. Moze przez przypadek ale dobrze bo ekonomia to nawet nie trzeciorzedna ani piecio. Pierwsza jest swiadomosc narodowa, poznanie ze zyjemy w ustawowym bezprawiu i ze opublikowane przeze mnie prawo naturalne i sadownictwo i ustroj sa poczatkiem i fundamentem na ktorym razem mozemy zbudowac nasza Polske. To co autorzy opisuja ze rozkradaja to tak jest ale nie ma sie co podniecac poki sie nie skrzykniemy we wspolnym kierunku, we wspolnym celu; aby przezyc; aby dac przyszlosc mlodym pokoleniom; Aby Polska byla Polska. Czyniac to, ekonomia i sprawy bogactw same sie uloza. Polecam forum Neon24.pl dzial Prawo i autor mistrz opublikowal. Zapoznaj sie z tym rzetelnie i wtedy spojrz na problem jaki masz na mysli. Jesli zobaczysz ze ci przy korycie to zorganizosana banda przestepcza to juz jest dobry znak. Opublikowalem inne artykoly zachecajace do organizacji sie, do wstania z kolan jak to Au robia i kanadyjczycy. Mam 12 lat studiow medycyny naturalnej. I co mam jak to niektorzy czynia chwalic sie ze to i tamto potrafie lepiej niz lekarze? To bylaby glupota. Ja wiem ze wystarczy zabronic monopolu medycznego i pharma, przez wprowadzenie naturalnego prawa. A wszystko samo sie ulozy jak nalezy. Bo my mamy wprowadzic srodowisko gdzie normalnosci rozwoj sa mozliwe i nie hamowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *