Strona główna > Polska > Sprzeciw wobec ustawy umożliwiającej wypłaty emerytur dla Żydów, za terror niemiecki/sowiecki

Sprzeciw wobec ustawy umożliwiającej wypłaty emerytur dla Żydów, za terror niemiecki/sowiecki

„(LIST TEN NIE JEST ADRESOWANY DO P. Posła Przemysława Wiplera, oraz P. Posła Wojciecha Szarmy) Szanowny Panie Pośle/Pani Posłanko,

Po raz kolejny udowodniliście Państwo, że Polska racja stanu nic dla Was nie znaczy. Mało tego, dowiedliście ponad wszelką wątpliwość, że jesteśmy współwinni prześladowań Żydów przez totalitaryzm Niemiecki i Sowiecki.

My, wolni Polacy, nie zgadzamy się na to, by polski podatnik płacił Żydom za zbrodnie Niemieckie i Sowieckie. Ustawa przegłosowana przez Sejm i podpisana przez Prezydenta RP. Bronisława Komorowskiego , umożliwia wypłaty 100 euro miesięcznie, dla Żydowskich ofiar totalitaryzmów.

Ustawa ta może objąć 50 tysięcy osób, w tym ich małżonków, a nawet dzieci. Uważamy, że nie tylko nie stać na to Państwa Polskiego, ale przede wszystkim, nie my odpowiadamy za popełnione zbrodnie. Polacy również i przede wszystkim byli ofiarami.

Jeżeli szanowni Państwo, pragną wspierać ofiary totalitaryzmów prosimy robić to z własnych środków. Ponadto chcemy podkreślić, że wielu Polaków, będących ofiarami totalitaryzmów żyje dziś w skrajnej nędzy.”

Wejdź i podpisz petycje:

http://www.citizengo.org/pl/9582-sprzeciw-wobec-ustawy-umozliwiajacej-wyplaty-emerytur-dla-zydow-za-terror-niemieckisowiecki

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *