Strona główna > Zdrowie > ‚Sprytny’ licznik niszczy komórki – już po 2 minutach

‚Sprytny’ licznik niszczy komórki – już po 2 minutach

Badania krwi wykonane po 2 min. narażenia na sprytny licznik wykazały sprytne naświetlenie licznikiem. Wszystkie przypadki ujawniły degradację krwi.

Zamieszczony powyżej filmik ujawnia szokujące fakty. We wszystkich przypadkach krew uległa zdegradowaniu, co oznacza, że komórki krwi były słabsze, bardziej schorowane niż przed naświetlaniem przez sprytny licznik. Filmik pochodzi z „Przejmij władzę” [Take Back Your Power[, wnikliwego dokumentu i krytycznego zbadania tych ‚sprytnych’ liczników. Miło jest widzieć coraz więcej takich dowodów kiedy prowadzi się badania analizy krwi, żeby pokazać konkretny dowód na niebezpieczeństwo tych liczników, które są bronią – urządzeniami szpiegowskimi, i szkodliwe dla zdrowia człowieka.

‚Sprytne’ liczniki emitują stałe, niejonizujące i nietermiczne promieniowanie

Kiedy ponownie pokazują się wiadomości o Fukushimie, ludzie są coraz bardziej świadomi promieniowania jądrowego, które jest formą promieniowania jonizującego. Choć jest to najbardziej zabójczy rodzaj promieniowania, to nie znaczy, że promieniowanie niejonizujące jest w jakiś sposób „bezpieczne”. Wręcz odwrotnie, są teraz liczne badania naukowe pokazujące RF (częstotliwość radiowa) i MW (mikrofale) promieniowanie niejonizujące (tego samego rodzaju jak w telefonach komórkowych i branży bezprzewodowej w ogóle) jako szkodliwe dla biologii ludzi, zwierząt i roślin. Nawet przy małej mocy, ostre i przewlekłe narażanie na niejonizujące promieniowanie RF i MW może wywołać ujemne skutki dla zdrowia, takie jak uszkodzenie jonów wapnia w komórkach, zaburzenia czynności komórek śródbłonka, brak tlenku azotu, stres oksydacyjny, zaburzenia melatoniny, przecieki przez barierę krew-mózg, uszkodzenia DNA, uszkodzenia plemników itd. Zmiany metabolizmu glukozy w mózgu są widoczne już po minutach użytkowania telefonu komórkowego.

Analiza krwi narażonej na te liczniki pokazuje, że musimy zmniejszyć i wyeliminować narażenia na sprzęt bezprzewodowy

Sprytne liczniki są częścią równie sprytnej kampanii marketingowej żeby niebezpieczną technologię uznać za „inteligentną”, która nie tylko zagraża naszemu zdrowiu, ale także naszej prywatności. Podejmij działania żeby chronić siebie i rodzinę zmniejszając lub eliminując narażania na urządzenia emitujące RF i MW, takie jak sprytne liczniki, telefony komórkowe , oraz routery i urządzenia WiFi.

Źródło: http://freedom-articles.toolsforfreedom.com/smart-meter-blood-analysis-degradation/

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *