Strona główna > Polska > Sprawa przeciwko Sławomirowi Andrzejowi Zakrzewskiemu

Sprawa przeciwko Sławomirowi Andrzejowi Zakrzewskiemu

„Panie Zakrzewski jeszcze się spotkamy!” – 11 listopada 2011 publicznie oświadczyła Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Na wniosek tej pani pobito i usunięto z KDT polskich kupców w roku 2009.

a

Zapraszam 17 listopada 2014 godzina 14:00

Sprawa przeciwko Sławomirowi Andrzejowi Zakrzewskiemu.

Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia
Marszałkowska 82 (wejście od ul. Żurawiej)
Sala 457
XK576/12 (w sprawie zdarzeń z 21 lipca 2009 – pacyfikacja KDT)

Telefon do Sławka komórka 669 309 605

Wysłuchano już wszystkich świadków. Przed nami jeszcze końcowe stanowiska S. A. Zakrzewskiego. Spodziewamy się też końcowego postanowienia sądu.
————————–———-
Policjant – świadek oskarżenia zeznawał o tym jak Sławomir Zakrzewski upokorzył cały oddział uzbrojonej po zęby policji.

Występując z mikrofonem w ręku i sandałach miał dotkliwie pobić(podobno ich kopał) policjantów uzbrojonych w hełmy, tarcze, broń, etc.
Proszę zamknąć oczy i sobie tę sytuację wyobrazić.

Wiem,, że to jest niemożliwe, dlatego proszę otworzyć oczy i spróbować na trzeźwo zrozumieć jak to się stało, że po takiej akcji nasz narodowy „supermen” nie został natychmiast aresztowany?

Jeśli ktokolwiek znajduje rozsądne, logiczne wyjaśnienie tej zagadki proszę o podzielenie się jej rozwiązaniem.
Okazuje się, że po raz kolejny mamy do czynienia z policjantem, który z nieznanych nam powodów, został przekonany do zeznawania przed sądem nieprawdy. Tego rodzaju sytuacje miały już miejsce w przeszłości i dowody zmuszania funkcjonariuszy państwowych do tego rodzaju politowania godnych zachowań zabezpieczaliśmy.
————————–—————-
Prokuratura stawiała Zakrzewskiemu zarzut, że pobił uzbrojonych policjantów i obrażał zatrudnionych przez komornika Moryca ochroniarzy z firmy

„Zubrzycki”, która jakoś tak wyszło, że wygrywa większość przetargów na usługi ochroniarskie. Nawet mieli być policyjni świadkowie.

Zaproponowano ugodę. Miał się przyznać do tego czego nie zrobił, dostać wyrok w zawiasach i karę pieniężną. Sławek na to się nie zgodził. Mimo groźby nie zamierza przyznawać się do niepopełnionego czynu.

Proszę o wsparcie tego zacnego człowieka, który upomniał się o polskie sprawy występując przeciwko okupacyjnemu systemowi i spychaniu Polaków do roli niewolników. Tego nie rozumieli nawet eksmitowani kupcy.

Zabrakło im rozumu i odwagi aby takie tematy podejmować. Z różnych, pewnie w obiektywny sposób usprawiedliwionych powodów, pewnie nie będzie ich stać na jakieś odwiedziny i paczki do więzienia.

Dariusz Benedykt Ciesielski

Ps. Na zamieszczonym filmie bardzo aktywny i oddany patriota – bohater(76lat) dostał strumieniem z armatki wodnej. Nieco dalej zmierzający mu na pomoc Zakrzewski został brutalnie uderzony przez policjanta.

https://www.youtube.com/watch?v=GO_efMPJIgw

Polecam też

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *