Strona główna > Polska > Społeczne Komitety Naprawy Wymiaru Sprawiedliwości

Społeczne Komitety Naprawy Wymiaru Sprawiedliwości

Drodzy Państwo!

Przesyłam w załączeniu listę społecznych Komitetów, które dotąd się do ans zgłosiły – celem weryfikacji danych. Ponieważ wyjeżdżam na tydzień do sejmu, proszę maile wysyłać od razu na moje biuro:

[email protected]

Kliknij: lista społecznych Komitetów

W grudniu chcemy wydać pierwszy numer „Raportu o bezprawiu” pisma poświęconego dokumentowaniu krzywd obywateli ale także obronie praw obywatelskich. Ponieważ Państwo jesteście na pierwszej linii frontu, proszę, żebyście nadesłali mi swoje zdjęcia (w formacje jpg) a także kilka słów czym sie Wasz komitet szczególnie chce zajmować, jakie macie zgłoszenia już dziś, tak, żebyśmy mogli Was zaprezentować w tym piśmie. przyda się to Wam w każdych nastepnych wyborach.

Jeśli macie jakieś sprawy, które chcielibyście zaprezentować, a takze chcecie napisac artykuł na temat rozwiązań ustrojowych czy innych spraw związanych z obroną praw człowieka, patologią wymiaru sprawiedliwości, patologią urzędniczą – to proszę. Byle zmieścić się w 4-5 tys. znaków.

Proszę o odpowiedź w miarę szybko. Na początku roku zrobimy konferencję, w której wezmą udział reprezentanci czynnych, działajacych komitetów.

Pozdrawiam

Janusz Sanocki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.