Strona główna > Bez kategorii > SPISEK WOJENNY ILUMINATÓW: Próba na USA i Iranie

SPISEK WOJENNY ILUMINATÓW: Próba na USA i Iranie

Nikt z nas nie zna ani dnia, ani godziny kiedy dojdzie do konfliktu zbrojnego z Iranem. Ten konflikt już się rozpoczął w sferze ekonomicznej poprzez narzucone sankcje na Iran (ostatnimi czasy przez U.S. w grudniu 2011 roku i przez UE – wbrew jej interesom – 23 stycznia bieżącego roku, na 4 dni przed tzw. Międzynarodowym Dniem Pamięci o Holokauście). Warto przypomnieć rok 1935 gdy międzynarodowe żydostwo zbojkotowało towary niemieckie, wymierzając cios w eksport gospodarki III Rzeszy. W obecnej sytuacji oraz relacjach na osi Zachód – Iran możemy dziś dostrzec wiele analogii z przeszłości, które w ocenie bieżącej sytuacji warto mieć na uwadze.Admin.

Źródło: http://www.rense.com/general76/amak.htm

Data publikacji: 31.03.2007

Tłumaczenie: Grzegorz

Jeśli tym razem ostrzeżenia Rosjan będą trafne, w przyszłym tygodniu USA mogą być w stanie wojny z Iranem. Musimy zrozumieć, że ta wojna jest tak naprawdę napaścią dokonaną przez Iluminatów na oba te kraje. Najwyżej wtajemniczeni członkowie lóż masońskich, Zakon Iluminatów jest międzynarodowym satanistycznym kultem, który dąży do podporządkowania sobie ludzkości przez skłócanie państw między sobą.  Reprezentuje on pradawny tajemny spisek międzynarodowej finansjery i wielu „wiodących rodzin” z Europy i Ameryki. Zdjęcia Busha i Ahmadineżada pokazujących satanistyczny znak „głowa kozy” sugerują, że Irańczycy są tak ciemni, jak Amerykanie prawdziwie wierni ich Prezydentowi. Leo Zagami, który opuścił Iluminatów, nazwał  ostatnio Ahmaninedżada „Satanistą bez żadnych realnych związków z islamem” a konflikt Irak-Iran-Izrael jako „przedstawienie zagranicznych wywiadów .”

Upoważniony przez kartel banków centralnych, Zakon Iluminatów ma wystarczające środki, by infiltrować obie strony każdego konfliktu i kierować nimi zgodnie z planem Nowego Porządku Świata .Nazywają to „proces dialektyczny.” Byli oni zaangażowani po obu stronach konfliktów zarówno podczas dwóch wojen światowych, podczas zimnej wojny, jak też w Korei i Wietnamie. Nuklearne ambicje Iranu są jedynie pretekstem.  Realnym celem jest spowodować degradację zarówno USA jak i Iranu i wtedy obywatele zrzekną się politycznych, gospodarczych i duchowych praw na rzecz bankiera Iluminatów „rządu światowego.” W 1871 roku Albert Pike, Wielki Mistrz Loży Masońskiej w USA napisał list do Giuseppe Mazziniego, jego europejskiego odpowiednika, przepowiadając trzy wojny światowe.  Miał rację gdy chodziło o pierwsze dwie. „Trzecia wojna światowa musi być wzniecona przez wykorzystanie różnic sprowokowanych przez” agentów ” Iluminatów „pomiędzy politycznymi syjonistami np. (Amerykanami) i przywódcami świata islamskiego. Wojna musi być przeprowadzona w taki sposób , żeby zarówno islam jak i polityczny syjonizm nawzajem się wyniszczyli”.

Nie widzę jednak, by ten konflikt był początkiem III WŚ. Podobnie jak wojna domowa w Hiszpanii, jest to próba generalna. Z kolei, Izraelska napaść na Liban w lipcu zeszłego roku, była próbą generalną przed atakiem na Iran.  Mogło być to nawet częścią Izraelsko-Amerykańskiego rewanżu. I dokładnie tak jak w przypadku Izraela, który doznawał upokarzające ciosy ze strony Hezbollahu, nie zostałbym zaskoczony jeśli „zwycięstwo” USA okazałoby się również pyrrusowe.Ważną rzeczą jest to, że kult satanistyczny potajemnie kontrolując wszystkie kraje i płace, toczy skrytą wojnę przeciwko ludzkości.  Stąd, ludzie są zbyt zajęci aby dostrzec, że ich prawdziwi wrogowie znajdują się wśród własnych przywódców, mass mediów a także bankierów, którzy to kontrolują. Możliwy scenariusz irański wygląda następująco: tak jak wszystkie poprzednie wojny, konflikt zostanie zaplanowany.  Rozpocznie się on w przeciągu jednego lub dwóch miesięcy i prawdopodobnie będzie przypominać wojnę w Libanie. Iran i USA poniosą poważne straty; cena ropy naftowej poszybuje w górę i uderzy to w światowe zapasy.  Izrael i Iran mogą ostrzeliwać się wzajemnie ale nie przewiduję jakichkolwiek inwazji. Jeśli Iran wszedłby do Iraku, wszystkie zakłady byłyby odwołane.

Chciałbym się mylić w 100% i swobodnie cieszyć się wiosenna pogodą.

PLANOWANIA

Są tu pewne detale, które wskazują, że Iluminaci zaangażowani są po obu stronach: niektórzy z obserwatorów zauważyli, że BBC i The Independent przeprowadzili wywiad z kobietą-brytyjskim marynarzem na kilka godzin wcześniej nim dostała się ona do niewoli.  Jakie to wygodne.  Przynajmniej BBC nie nadało schwytania zanim się ono odbyło. Niektórzy sugerują, że schwytanie jest tak mało prawdopodobne, że obie strony mogły je odegrać, albo to była pułapka zastawiona przez Brytyjczyków.  To wyjaśniałoby brak oporu.  Podobieństwo pomiędzy schwytaniem jeńca, co zapoczątkowało wojnę w Libanie a obecną sytuacją jest oczywista.

W najnowszym artykule Seymour Hersh wyjawia, że Dick Cheney rozpoczął operację w stylu Iran-contras, która obejmuje poparcie dla grup powiązanych z Al-Kaidą. Zaangażowani są oni również w tajne operacje w Iranie i porwanie setek Irańczyków. (http://www.newyorker.com/reporting/2007/03/05/070305fa_fact_hersh?)  Czy nie dziwnym wydaje się fakt, że Irańczycy nigdy nie schwytali żadnego z biorących w tym udział Amerykanów ? Dlaczego Irańczycy nie domagali się wymiany więźnia, w szczególności za byłego Ministra Obrony porwanego w Turcji? Hersh również mówi, że USA próbują przedstawić wojnę w Iraku jako regionalny szyicko-sunnicki konflikt, w którym USA znajdują się w roli niewinnego strażnika

Zobacz także: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/23/zwyciestwo-diabla-zdumiewajace-wyczyny-sir-winstona-churchilla-druidycznych-kaplanow-i-slug-iluminatow/

pokoju. To stawia USA w sprzecznej pozycji do powołanego proirańskiego rządu Szyitów w Iraku a obecnie wspomagając Sunnitówi  i powstańców z Al Kaidy, którzy są jego wrogami. To nie ma żadnego sensu, chyba że wojna jest celem samym w sobie. Dawid Icke otrzymał szokujące zdjęcie Ahmadineżada od przerażonego Irańczyka. „Co się dzieje?  To nie ma nic wspólnego z islamem! „wykrzyknął. W swoim specjalnym biuletynie, Icke ostatnio napisał, że Ahmadinehad wydaje się być marionetką Iluminatów : „wojna propagandowa z Iranem naprawdę rozpoczęła się po wyborze Mahmouda Ahmadindżada jako Prezydenta Republiki Islamskiej w 2005.  Po objęciu urzędu w sierpniu, szybko wygłosił przemówienie,o jakim amerykańscy propagandyści mogli pomarzyć. „nie sądzę, że to był przypadkowy zbieg okoliczności.  Zwyciężył  faworyta, byłego prezydenta Akbara Hashemi Rafsanjani,  którego reputacja i przeszłość uczyniłyby prawie niemożliwym demonizować Iran jako zagrożenie dla Ameryki lub jakiegokolwiek innego kraju”. Icke kontynuuje:” Mehdi Karroubi, Reformatorski kandydat starający się otworzyć irańskie społeczeństwo i przeciwstawić ekstremistom z twardej linii islamu, zajął trzecie miejsce w pierwszej turze głosowania.  Wówczas twierdził, że sieć meczetów, Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej oraz członkowie milicji religijnej Basij, nielegalnie wspierały Ahmadineżada a w szczególności wymieniono Mojtaba Khamenei, syna Najwyższego Przywódcy Ayatolla Khamenei, jako zamieszanego w to oszustwo wyborcze. „Ajatollah odpowiedział Karroubi, że zarzuty są poniżej jego godności i nie zezwoliłby na kryzys w Iranie, który mogliby oni spowodować. Karroubi odpisał,  że rezygnuje ze wszystkich politycznych wystapień  a niektórym z  reformatorskich gazet zabroniono publikacji jego listu.” W końcu Icke mówi: „brytyjski i amerykański  wywiad wojskowy usunął premiera dr Mohammeda Mossadegha w 1953 w zaplanowanym przez CIA zamachu stanu nazwanego operacją Ajax; narzucił bezwzględnego  Szacha Iranu w roli dyktatora, by go następnie usunąć i zastąpić przez Ajatollaha Chomeini w 1979.  Dlaczego te same siły, nie miały by kontynuować brania udziału w manipulacji wyborczej w Iranie, bardzo potrzebując Ahmadinedżada w ich planie działania 'Osi Zła', by pokonać  Rafsanjani? ”

Przenosząc się na krajowy front, przykładem „dialektyki „w zamiarach Iluminatów jest ostatnie oświadczenie Rosie O’Donnell na temat 9/11.  Zwolenniczka homoseksualizmu wypowiada się w stylu Alexa Jonesa. Choć wydając się bohaterską, jej funkcją jest zmienić stan obecnej debaty w obrazie ruchu antywojennego z lat 60-tych 'skupiając winę na  Bushu i „rządzie” jako koźle ofiarnym, zamiast ostatecznie odpowiedzialnego za to długoterminowego międzynarodowego spisku masońskiego. Wygląda na to, że gwiazdy, obecnie pełnią elitarną funkcję polityczną

Możecie również zobaczyć Zbigniewa Brzezińskiego, mówiącego w należącym do bankierów Washington Post, że wojna z terrorem „podważyła demokrację”. To dość zabawne, gdyż wypowiedź ta pochodzi od jednego z architektów tej polityki. Stara się on zdystansować siebie i swoich sponsorów Rothschilda i Rockefellera od ich dzieła.

[Brzezinski: http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2007/03/23/ AR2007032301613.html]

W międzyczasie Demokraci w Kongresie próbują udobruchać rozzłoszczony elektorat harmonogramami wycofania. Jest to tylko dla odwrócenia uwagi. Demokracja w USA jest farsą.  Stany nigdy dobrowolnie nie wycofają swoich wojsk z Iraku.  USA są zbrojnym ramieniem Iluminatów.

WNIOSKI

Jeśli Iluminaci mają tak dużo potęgi, dlaczego po prostu nie ogłoszą teraz swojej dyktatury światowej?

Jest to „proces”, który jest zarówno niezbędny jak i niesamowicie rentowny.  Ludzkość stopniowo musi być przekształcona tak, by widzieć niewolnictwo jako wolność i przyjąć znaki rozpoznawcze NWO, rząd światowy, różnorodność, antychrześcijanizm etc. Wojna jest dla Iluminatów jak betoniarka.  Wrzucają tam państwa, kobiety, dzieci, kultury, religie; przerwa i mieszanie a następnie ustawiają ich na własną modłę.  Nazywają to „zaprowadzaniem ładu i porządku” ale najpierw oni powodują zamieszanie.

Przewidują też, że Bliski Wschód w tym Izrael będzie tak konformistyczny i bezbarwny jak UE dziś.  Zjednoczenie Bliski Wschód-UE  jest już w fazie projektowania.  Wojny zabijają tak samo wielu niewinnych ludzi jak nieznośnych idealistów.

Największą barierą dla zrozumienia wydarzeń światowych jest nasza niezdolność wyobrażenia sobie rozmiarów zła oraz to jak wielu ludzi będzie chętnie służyło szatanowi.

Jeśli będziemy mieli wojnę z Iranem, to zostanie ona wszczęta przez międzynarodową sektę satanistów, dla dalszej degradacji, wyniszczenia i zdemoralizowania ludzkości, w szczególności w USA i Iranie.

 * * * Henry Makow Ph.D. jest twórcą gry Skrupuły oraz autorem m.in. książki „A Long way to go for a date”.Jego artykuły naświetlające fe-manism i Nowy Świat Porządek Świata można znaleźć na stronie internetowej www.savethemales.ca Lubi on otrzymywać  komentarze, a niektóre z nich umieszcza na swojej stronie używając tylko imienia autora. [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.