Strona główna > Bez kategorii > Spisek w celu zniszczenia chrześcijaństwa!

Spisek w celu zniszczenia chrześcijaństwa!

Data publikacji: 23.12.2012

Tłumaczenie: Ola Gordon

The Plot To Destroy Christianity!

Spisek w celu zniszczenia chrześcijaństwa!
(emerytowany) płk Gordon “Jack” Mohr

spisek

‘Będzie wypowiadał słowa przeciw Najwyższemu i wytracał świętych Najwyższego, będzie zamierzał zmienić czasy i Prawo, a [święci] będą wydani w jego ręce” – Daniel 7:25
http://jewise.wordpress.com/the-plot-to-destroy-christianity/

tłumaczenie Ola Gordon

Ogłoszonym przez komunistyczny świat i zdrajców w szeregach chrześcijaństwa celem jest demoralizacja chrześcijańskiego świata, a tym samym zniszczenie wszelkiej opozycji wobec komunizmu.

Spisek przeciwko chrześcijańskiemu światu pochodzi bezpośrednio z obozu komunistycznego, ale zainicjowała go “synagoga szatana” (Ap 2:9), znana jako międzynarodowy syjonizm.

Ten plan ma sparaliżować ducha walki północno-amerykańskich chrześcijan, a zwłaszcza antykomunistów, by mogli wprowadzić nasz naród w sferę ich satanistycznego wpływu. Inaczej mówiąc, zamierzają sparaliżować siłę obronną narodów Izraela, którym nazywamy chrześcijaństwo, żeby utorować drogę dla ostatecznego triumfu anty-Bożego komunizmu talmudycznego.

Spośród wszystkich reakcyjnych systemów powstałych w ciągu 6.000 lat pisanej historii dla zniszczenia wartości moralnych, na pierwszym miejscu jest talmudyczny komunizm. Niewątpliwie jest to najbardziej udoskonalony, najbardziej skuteczny i najbardziej bezlitosny system, jaki kiedykolwiek widział świat, i najbardziej udany. Już na przestrzeni 70 lat zdobył ponad 1 / 3 świata i ponad 2 biliony ludzi poddał najbardziej bezlitosnej dyktaturze w annałach historii.

Czy amerykańscy chrześcijanie chcą zaakceptować tę ocenę czy nie, pozostaje fakt, z obszerną dokumentacją ze źródeł samego wroga – że to rewolucyjny wysiłek żydowski zrodził ten ruch i go sfinansował. Jest to wysiłek wymazania chrześcijaństwa z powierzchni ziemi i Boga z nieba. Dzięki Bogu, wiemy, że On powiedział o tym wysiłku w Psalmie 2:4: “Śmieje się Ten, który mieszka w niebie,
Pan się z nich naigrawa”. Wiemy, że taki będzie ostateczny rezultat. Ale jest pytanie, czy “wyprani z mózgów chrześcijanie” pozwolą tej bezbożnej potędze podbić i niszczyć miliony naszych ludzi, zanim obudzą się na stojące przed nimi niebezpieczeństwo?

Destrukcyjny zapał tego kursu, pokazuje nam straszne obrazy zniszczenia i ludzkiego cierpienia, jakie nigdy nie przydarzyły się światu. Mateusz 24:22 mówi, że sytuacja stanie się tak zła, że jeśli nie zainterweniuje sam Pan w imieniu swoich “wybrańców”, nikt nie ocaleje.

Nigdy wcześniej w historii ludzkości nie prowadzono takiej “pełnej nienawiści” kampanii wymazania z powierzchni ziemi chrześcijańskich wartości i degradacji wszystkiego co wiązało się z Jezusem Chrystusem i Jego kościołem.

Celem międzynarodowego komunizmu jest, jak zawsze, zniewolenie ludzi pod jarzmem ekonomicznym, politycznym, społecznym i duchowym, żeby mniejszość mogła panować całkowicie. Taka jest zasadnicza żądza międzynarodowego syjonizmu, co wyraźnie wykazali jego liderzy. W 1931 roku żydowski lider syjonistyczny Wladimir Żabotyński, przemawiając na V Kongresie Polskich Rewizjonistów Syjonistycznych w Warszawie, co opublikował londyński TIMES 12.03.1931, powiedział: “Żydzi staną się dynamitem, który wysadzi Imperium Brytyjskie”. Mógł równie dobrze powiedzieć chrześcijański świat, bo to miał na myśli.

W 1881 roku Goldwin Smith, żydowski profesor nowoczesnej historii na Uniwersytecie Oksford, przedstawił we właściwej perspektywie cele syjonizmu kiedy powiedział: ” Naszą rasę uważamy za wyższą wśród ludzkości, i oczekujemy nie ostatecznej unii z innymi, lecz jej triumfu nad nimi“. W 1918 roku hrabia Mensdorf, austriacki ambasador w Anglii, powiedział w Londynie: “Izrael (Żydzi) zwyciężyli w I wojnie światowej; my ją wywołaliśmy, na niej żerowaliśmy, z niej mieliśmy zyski. Była to nasza największa zemsta na chrześcijaństwie“.

W 1852 roku Benjamin Disraeli, żydowski premier Brytanii, w THE LIFE OF LORD GEORGE BENTINCH [Życie lorda GB] stwierdził: “Żydowskie wpływy można znaleźć w ostatnim wybuchu niszczącym zasady w Europie. Trwa bunt przeciwko tradycji, przeciwko religii i dobru. . . ludzie żydowskiej rasy zawsze stoją na czele każdego z nich; ta szczególna rasa. . . dotyka każdej szumowiny i niskiej kasty Europy; i to wszystko dlatego, że oni chcą zniszczyć niewdzięczne chrześcijaństwo”.

Korzenie myśli komunistycznej można znaleźć w ich podręczniku PSYCHOPOLITICS, opublikowanym w 1933 roku i nauczanym w leninowskiej Szkole Broni Psychopolitycznej, na Moskiewskim Uniwersytecie. Jest w nim co następuje: “W każdym podbitym narodzie należy najpierw zdegradować stan samego człowieka. Narody o wysokich wartościach etycznych są trudne do zdobycia. Trudno jest wstrząsnąć ich lojalnością. . . Nieskuteczny jest atak na naród w takim stanie umysłu. Podstawowym celem psychopolityki jest pomniejszenie samego człowieka. On musi być zdegradowany z bytu duchowego do szablonu reakcji zwierzęcej. Musi myśleć o sobie jako o zwierzęciu, zdolnym tylko do reakcji zwierzęcych. Nie wolno mu już myśleć o sobie, czy swoich bliźnich, jako zdolnych do wytrwałości duchowej czy szlachetności. . . i w rezultacie tego religia musi być niemodna, pokazywać. . . że dusza nie istnieje, a człowiek jest zwierzęciem”.

Czy zastanawialiście się dlaczego wasze dzieci w państwowych szkołach są dosłownie zalewane nieudowodnioną teorią zwaną “ewolucją”? Dlaczego uczy się je tego, że zaistniały w wyniku “przypadkowego współdziałania atomów”. Że gdzieś w mrocznej, odległej przeszłości, miliony lat temu, jakaś ameba, unosząca się w jakimś pierwotnym syfie, zakochała się w innej, potem w ciągu wieków rozwinęła się w żabę, potem w huśtającą się na drzewie małpę, i w końcu po upływie tysięcy lat, ta małpa stała się waszym pra-pra-pra-pradziadkiem. Jak proste i święte jest nauczanie Biblii, że człowiek był kreacją ręki samego Pana Boga. Nie należy dziwić się temu, że nasze dzieci mają problemy życiowe, kiedy są przepełnione poczuciem, że tak naprawdę nie są lepsze od zwierzęcia. Jeśli ci chłopcy i te dziewczynki zmusza się by uwierzyli, iż są zwierzętami, nawet dyplomowanymi zwierzętami, to nie są bardzo ważne w ogólnym schemacie, i można je traktować i eliminować jak zwierzęta dla dobra swojego mistrza. I taka jest podstawowa teologia komunistyczno-talmudyczna.

Żądza mordów i odrażających tortur, tak charakterystyczna dla komunistycznego myślenia na całym świecie, jest tylko widocznym znakiem tej szatańskiej konspiracji. Powstała w zakurzonych korytarzach starożytnego Babilonu, i przeniesiona do naszych czasów w zestawie ksiąg religijnych znanych jakoTALMUD BABILOŃSKI, biblia współczesnego żydostwa.

Czerwony terror zawsze rozpoczyna się od eliminacji intelektualistów i chrześcijańskich przywódców.Widziałem to na własne oczy w Korei Południowej w 1948, kiedy złapano mnie w nieudanym zamachu na rząd tego kraju. Tylko w ciągu 10 dni, pod kontrolą ich sądu ludowego, w małym mieście na południu, brutalnie zamordowano ponad 3.800 ludzi. To chrześcijańskie miasto Sun’chon, w prowincji Chollo Nam Do, poniosło główny ciężar tego dzikiego ataku. To przywódcy chrześcijańscy i ich rodziny doświadczyły najgorszej brutalności. I taki był komunistyczny wzorzec na całym świecie.

Lider komunistyczny Lustis powiedział swoim zwolennikom: “Nie prowadźmy wojny z indywidulanymi osobami, ale wymordujmy burżuazję (właściciele nieruchomości) jako klasę. Nie badajmy dokumentów czy dowodów na to, co oskarżeni zrobili słowami i czynami przeciwko władzy sowieckiej. Pierwsze pytanie jakie należy zadać to do jakiej klasy należy, jakie jest jego pochodzenie, wykształcenie, staż i zawód”. I to jest to o czym powinni myśleć amerykańscy intelektualiści, kiedy mają ochotę głosić teorię komunistyczną.

Podczas pierwszego reżimu komunistycznego za czasów Lenina, komisja śledcza w 1919 roku doniosła o następującym incydencie: “W prowincjalnym mieście Kijów całą podłogę dużego garażu wykorzystano jako miejsce egzekucji. Spływała krwią. Nie płynęła, ale tworzyła kilkucalową warstwę i stanowiła przerażającą mieszankę fragmentów mózgów i czaszek, a także kosmyków włosów i ludzkich szczątków.

“Całe ściany były podziurawione tysiącami pocisków i pochlapane krwią i fragmentami mózgów, jak również przyklejonej do nich skóry. Pośrodku garażu biegł rów do podziemnej rury odpływowej. Ten rów melioracyjny był 25 cm szeroki i 25 cm głęboki. Po brzegi wypełniony był krwią.

“Zaraz po egzekucjach, ciała usuwano ciężarówkami albo wozami konnymi i grzebano w masowym grobie. W jednym rogu ogrodu znaleźliśmy starszy grób z około 80 ciałami, na których odkryliśmy najróżniejsze i niewyobrażalne okrucieństwa i okaleczenia. Były ciała z usuniętymi wnętrznościami; inne miały wydłubane oczy, i były głębokie rany na dłoniach, twarzach i szyjach. Dalej znaleźliśmy ciało z siekierą tkwiącą w klatce piersiowej, a inne nie miały języków. W jednym rogu tego masowego grobu znaleźliśmy dużo odciętych rąk, nóg i tułowi”.

Możecie mieć ochotę powiedzieć: “Co za obrzydliwy opis. Kto w to uwierzy?”

Lepiej uwierzcie, jeśli nie chcecie by to wydarzyło się tutaj. Widziałem gorsze w Korei. Widzieliście kiedyś mężczyznę żywcem nadzianego na ostry bambusowy pal, podczas gdy jego ciężarną żonę wielokrotnie gwałcono, zanim porąbano ją na kawałki na jego konających oczach? Widzieliście kiedyś młodą kobietę, z której zdarto ubranie, przybijano przez piersi kołkami do drzewa, a między nogi wsadzano pęk trawy ryżowej przesiąkniętej olejem i podpalano? Widzieliście kiedyś starszą zakonnicę krzyżowaną na ścianie jej kościoła, bagnetami wbijanymi w jej dłonie i klatkę piersiową, i agonalnymi godzinami słuchaliście jak krzyczała, płakała i błagała o litość ludzi, którzy nie znali żadnej litości? Widzieliście kiedyś maleńkie niemowlęta wyrywane z ramion matek i przerzucane z rąk do rąk przez dwu pijanych żołnierzy, którzy łapali to małe dziecko na czubki bagnetów? Oczywiście, że nie widzieliście, i wielu z was powie, czy pomyśli: “Jak możesz być tak obrzydliwy?” Nawet nie rozumiecie znaczenia słowa “obrzydliwy”. Ja je rozumiem, bo widziałem te rzeczy i sam ich doświadczyłem.

Przysiągłem Bogu, że jeśli uratuje mnie z tego bałaganu i bezpiecznie dotrę do kraju, który kocham i do ludzi, których kocham, zrobię wszystko co będę mógł, by te rzeczy nigdy nie wydarzyły się w Ameryce. Powiem wam wyraźnie, że złoszczę się, kiedy widzę powstające plany w Ameryce, żeby tu wprowadzić jakiś rodzaj terroru. Ale spójrzmy na historię. Ten terror nie jest niezwykły dla talmudycznego komunizmu, oni zrobili to ponad 100 milionom ludzi w ostatnich 70 latach, więc dlaczego uważacie, że Ameryki to nie może dotknąć?

W podręczniku PSYCHOPOLITYKA czytamy: “W Ameryce od początku stulecia walczyliśmy by zniszczyć wpływy chrześcijańskie, i to nam się udaje. Jeśli teraz wydajemy się dobrzy dla chrześcijan, pamiętajmy, że musimy jeszcze tak wpływać na świat chrześcijański, żeby był korzystny dla nas. Kiedy to zrobimy, skończymy z nmi wszędzie“.

Gus Hall (Hallerg), wieloletni szef Amerykańskiej Partii Komunistycznej, przewidział, iż kiedy będzie rządził komunizm, zostanie bezlitośnie wymordowanych 60 milionów Amerykanów. I o to chodzi w tej walce! Obudźcie się!

Nie mam żadnych wątpliwości, że wielu z was czytających ten artykuł uważa, że Pan powróci i wyrwie was z tego starego świata zanim to się wydarzy. Ja także oczekuję Jego przyjścia, ale nie po to by mnie zabrał z tego świata, ale żeby uporządkował wszystko, co wielokrotnie obiecywał.

Wielu z was, którzy uważają, że was tu nie będzie, kiedy to się wydarzy, odmówili zrobienia czegokolwiek by to zatrzymać. To wy jesteście winni tego bałaganu, w jakim znalazł się ten kraj. Wasz Mistrz kazał wam być “solą ziemi”, a zamiast tego ukryliście się w swoich duchowych norach, składając ręce do modlitwy, prosząc Go by to On wykonał za was brudną robotę, którą wam kazał zrobić. Teraz myślicie, że On zabierze was z tego bałaganu, wywołanego waszą apatią.

Postawcie sobie proste pytanie: “Czy uważacie, iż wcześni chrześcijanie mogli czuć się tak samo podczas strasznych prześladowań w II i III wieku?” Czy myślicie, że nasi chrześcijańscy rycerze w Rosji mogli czuć, że zostaną uratowani zanim to się im wydarzy? Ale wiemy, że w ostatnich 70 latach za żelazną i bambusową kurtyną zamordowano ponad 60 milionów ludzi. Czy uważacie, że jesteście lepszymi chrześcijanami od tych, którzy cierpieli za Chrystusa? Czy uważacie, że zasługujecie na ratunek, podczas gdy oni za miłość Zbawiciela zapłacili życiem?

Wstydźcie się beztroscy chrześcijanie, którzy nauczacie tej żydowskiej bajki. Wstydźcie się swojej pychy! Wiemy z raportów misjonarzy, że powodem śmierci setek tysięcy chrześcijańskich Chińczyków, kiedy władzę w tym nieszczęsnym kraju zdobyli komuniści, było to, że uczono ich by się nie martwili, Jezus powróci i uratuje was zanim naprawdę będzie źle. Czy tak postąpią amerykańscy chrześcijanie?

Już wiem, że niektórzy z was będą się na mnie gniewać, bo zmusiłem was byście spojrzeli na siebie, i nie podoba wam się to co widzicie. Ale bądźcie cierpliwi i chodźcie ze mną krok dalej i przeczytajcie Mateusza 24. To rozdział, w którym Chrystus wyjaśniał uczniom wydarzenia które będą miały miejsce zanim On powróci, na końcu tego wieku. Wielu kaznodziejów próbowało przekonywać ludzi, że w tym tekście Chrystus mówił do i o żydach. Tak nie było! On zwracał się do swoich chrześcijańskich wyznawców.

W pierwszych 7 wersetach tego rozdziału, Pan mówi o wojnach i pogłoskach o wojnie, głodzie, zarazie i trzęsieniach ziemi. Potem, zapamiętajcie słowa wersetu 8: “LECZ TO WSZYSTKO jest dopiero początkiem katastrofy. POTEM (inaczej mówiąc, po wydarzeniu się tych poprzedzających rzeczy) ONI(kim są ci ONI. To pogańscy żydzi, synagoga szatana, ci którzy mówią, iż są żydami, a nimi nie są, Ap 2:9). “WYDADZĄ WAS na udrękę i będą was zabijać: i z powodu mojego imienia będziecie w nienawiści u wszystkich”. Bardziej szczegółową definicję prześladowań daje Łukasz 21:12, kiedy nasz Zbawiciel mówi: “wydadzą was do synagog. . .” Powinniście wiedzieć bez żadnego problemu, o kim On mówi, bo tylko jedna grupa ludzi chodzi do synagog.

Jest najbardziej nienaukowe, a faktycznie nieuczciwe intelektualnie, by przepowiednię Mistrza odnosić do ŻYDÓW, gdyż ich nigdy nie “prześladowano z powodu Chrystusa”. Bez żadnego cienia wątpliwości, Jezus mówił o chrześcijanach, którzy będą żyli na tej ziemi kiedy będzie miało miejsce to wydarzenie. Żeby być uczciwymi wobec siebie, czy możecie znaleźć jedno słowo, czy nawet półsłówko, sugerujące “wydarcie” kościoła? Oczywiście nie, bo go nie ma. Czy nie uważacie, że wasz Zbawiciel wspomniałby o czymś tak ważnym, gdyby to było prawdą?

Znam przekaz Pawła w 1 Tes 4:13-17 i 2 Tes 2:1-8. Wiem ilu kaznodziejów przepowiada, że Duch Boży zostanie wydarty z tej ziemi i po wydarciu kościoła zapanuje anytychryst. Ale tego nie ma nigdzie w Biblii i nie nauczano tego we wczesnym kościele. Faktycznie o “wydarciu” [ang. rapture] nie nauczano w kościele chrześcijańskim do połowy XIX wieku.

Ci sami kaznodzieje, którzy mówią, że Duch Boży zostanie wydarty z ziemi, to ci sami, którzy teraz mówią, iż nie zostaniesz zbawiony jeśli Duch Boży nie uzna cię winnym grzechu. I tego uczy Pismo Święte, zob. Rz 8:14; 16:8. Nie może być zbawienia bez uznania winnym za grzech przez Ducha Świętego. Kto mówi, że każdy może być zbawiony, nie zna Biblii. Najpierw musisz być uznany za winnego przez sędziego.

Będę pierwszym który przyzna, że przekaz o “wydarciu” jest bardzo pocieszający. Ale takie same są nauki pewnych fałszywych nauczycieli, którzy mówią, że każdy na świecie w końcu zostanie uratowany. Ja też chciałbym w to wierzyć! Ale to nie jest prawda! Miliony zginą, bo głoszono ten przekaz. Dlatego nie bądźcie tak pozytywni, że uciekniecie przed nadchodzącymi na świat mękami, skoro tego nie ma w Piśmie. Niezależnie od tego co mówi wasz kaznodzieja czy profesorowie w seminarium, ten fakt się nie zmieni.

Uważam, że nasz Bóg jest tak potężny, że zachowa swój lud bezpiecznie podczas tych mąk i mamy wiele tego przykładów. Hebrajskie dzieci w palącym się piecu Nabuchodonozora, Daniel 3, gdzie w wersecie 25 mamy wskazówkę, że Syn Boży wszedł do tego pieca z nimi i wyszli nawet bez swądu ognia na ubraniach (w. 27). Później był Daniel w kryjówce lwa, Daniel 6:22-23. W Psalmie 91:8 czytamy: “Ty ujrzysz na własne oczy: będziesz widział odpłatę daną grzesznikom”. Malachiasz 1:5 mówiąc o zniszczeniu “tych którzy mówią iż są żydami a nimi nie są”, mówi: “Oto oczy wasze będą to oglądały i powiecie: Potężnym okazał się Pan [nawet] poza granicami Izraela”. Jest wiele innych wersetów mówiących o tym, że w tym okresie sprawiedliwi zostaną ochronieni.

W Mt 24:22 czytamy o dniach wielkich mąk: “Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu WYBRANYCH ów czas zostanie skrócony”.

Wasz kaznodzieja może próbować wam wmówić, że tymi “wybranymi” są żydzi, ale wyraz “wybrańcy” nigdy nie jest użyty o żydach, a zawsze odnosi się albo do Izraela, albo do kościoła.

Większość fundamentalistów chrześcijańskich uważa, albo ich uczono, że Księga Apokalipsy napisana była około 96 AD. Ta data opiera się na bardzo słabych dowodach i wyższości jaką badacze biblijni kładą na tę datę w czasach Nerona i przed zniszczeniem Jerozolimy w 70 AD. Jeśli to jest prawdą, to Księga Apokalipsy mogła być napisana szyfrem rozumianym przez rzymskich chrześcijan i byłaby ostrzeżeniem dla chrześcijan w Jerozolimie o nadchodzącym nieszczęściu. Ta księga ostrzega przed nadchodzącą katastrofą dla miasta Jerozolimy i państwa żydowskiego, i nadchodzącymi prześladowaniami chrześcijan przez Imperium Rzymskie.

Zniszczenie Jerozolimy dokładnie opisują rozdziały 17 i 18, w których miasto nazwane jest ladacznicą, za odrzucenie nauk Syna Bożego. Zniszczenie tego miasta faktycznie było wielkim nieszczęściem, bo zginęło w nim ponad milion Żydów, a podczas oblężenia jej mieszkańcy byli zmuszeni do kanibalizmu. Był to czas “wielkiego nieszczęścia”, jakiego nie widziano wcześniej. Kiedy czyta się uważnie Mt 24, Łk 21 i Mk 13, to widać, że Jezus ostrzegał swoich chrześcijańskich wyznawców (a nie pogańskich Żydów), by szybko uciekali z miasta, nawet bez zabierania swoich rzeczy.

Historia pokazuje, że kiedy Rzymianie niszczyli miasto, nie ucierpiał nawet jeden chrześcijanin. Oni uwierzyli Panu i uciekli do miasteczka Pella nad Morzem Martwym.

Robi sens to, że apostoł Jan wydał żyjącym w Jerozolimie chrześcijanom ostatnie, drugie ostrzeżenie, zanim miasto upadło. Zrobił to w taki sposób, że ani Żydzi, ani Rzymianie tego nie zrozumieli.

Chrześcijański historyk Euzebiusz, biskup Cezarei w Palestynie, napisał w 324 AD, że chrześcijanie z Jerozolimy uciekli do Pella przed upadkiem miasta.

Każdy uczciwy człowiek czytający Pismo, który pozna więcej niż kilka wersetów wykorzystywanych przez “wyrywaczy” uzasadniających swoją teorię, dojdzie do wniosku, że przestroga Chrystusa dla swoich zwolenników o ucieczce w góry skierowana była do chrześcijan, a nie żydów, i dotyczyła tamtych czasów, a nie obecnych.

Euzebiusz w swojej opowieści wyjaśnia w jaki sposób oblężenie które zniszczyło Jerozolimę w 70 ADbyła spełnieniem proroctwa Daniela, do którego Chrystus odniósł się w Mt 24 i Mk 13, kiedy w świątyni jerozolimskiej Boga stała “ohyda spustoszenia” i zbezcześciła ją przed zniszczeniem.

W Apokalipsie jest wiele ostrzeżeń dotyczących nadchodzące prześladowania chrześcijan, każdemu towarzyszy zapewnienie, że ci którzy będą cierpieć za Pana otrzymają specjalną nagrodę w Jego Królestwie na tej ziemi. Czytajcie bardzo uważnie rozdziały 6 i 20. Prosta nauka Słowa Bożego jest całkowicie sprzeczna z tym co nauczają dyspensacjonaliści tacy jak dr C I Scofield.

Kiedy w Nowym Testamencie występuje słowo “wybrańcy”, to odnosi się do tych, którzy powołani są do tego “abyście ogłaszali dzieła potęgi Tego” (1 P 2:9 i 1 Tes 1:4). Nie odnosi się i nie może się odnosić do narodu antychrysta, takiego jak Żydzi. Jest to nie tylko zła nauka, ale wręcz nieuczciwa zmiana znaczenia słów Biblii, by dopasować je do danej koncepcji teologicznej.

CHRZEŚCIJANIE, wyjdźcie z lisiej nory, gdzie kuliliście się ze strachu i stańcie za Panem: “Czuwajcie, trwajcie mocno w wierze, bądźcie mężni i umacniajcie się!” – 1 Kor 16:13.

Powiedziała mi pewna kobieta: “Nie muszę martwić się o komunizm, bo jestem chrześcijanką i zostanę wyrwana zanim oni zdążą zapanować”. To jest “zadufanie”. Ona tak się zamotała w swoim “zadufaniu”, że wątpię czy nawet Bóg Wszechmogący mógłby ją z tego wymotać na czas, kiedy powróci Pan. Nie uważacie, że w Rosji byli chrześcijanie, którzy mogli odczuwać to samo, zanim na własne oczy zobaczyli rzeź swoich rodzin, a potem wywieziono ich do gułagów? Biblia mówi, że tak jest dlatego, iż ci którzy uznają się za chrześcijan i wołają “Panie! Panie!”, nie muszą dostać się do Jego królestwa. Dostaną się tam ci, którzy spełniają “wolę Jego Ojca który jest w niebie”. A to, kochani, oznacza przestrzeganie Jego prawa.

Nigdzie w Nowym Testamencie chrześcijanie nie mają opcji chowania się w lisiej norze, kiedy na zewnątrz szaleje bitwa! Wielokrotnie są nauczani: “Przywołał więc dziesięciu sług swoich, dał im dziesięć min i rzekł do nich: “Zarabiajcie nimi, aż wrócę” (Łk 19:13). Nie możecie zarabiać siedząc w lisiej norze! Wielokrotnie każe im się “zachęcić do walki o wiarę” (Jud 1:3). “Obleczcie pełną zbroję Bożą” (Ef 6:11). Nie zakładacie zbroi by iść spać, albo jeść kolację, zbroję zakłada się przed bitwą. Ale niefortunnie ogromna większość chrześcijan nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że jesteśmy zaangażowani w bitwę o przetrwanie, i że oni często stają po stronie wroga, pracując nad własnym zniszczeniem.

Obecnie toczy się wojna o unicestwienie “białych cywilizacji chrześcijańskich”, i wszystkie wartości jakie one przyniosły światu. Używam określenia “biała cywilizacja chrześcijańska”, gdyż to jedynie kraje chrześcijańskie otwarcie odpowiedziały na Ewangelię Jezusa Chrystusa; które swoje prawa krajowe zbudowały na Dziesięciu Przykazaniach; które uwolniły niewolników; które na cztery strony świata wysyłały przekaz zbawienia; i które wysyłały pomoc w czasach wielkiej katastrofy. Żaden z kolorowych krajów nie sięgnął po Chrystusa bez dużego wysiłku, pieniędzy i niekiedy niebezpieczeństwa. To jest jednym z powodów, iż możemy być pewni, że narody chrześcijańskie są “PRAWDZIWYM  IZRAELEM“. Czytajcie Biblię i dowiedzcie się sami!

Czy chcecie zaakceptować tę prawdę czy nie, to nic nie zmieni. Nieważne że wasz kaznodzieja mówi odwrotnie, prawda istnieje nadal. Oznacza to, że za tym antyGojowskim systemem stoi Międzynarodowy Syjonizm Talmudyczny –  albo JUDAIZM. Wielu z was nie podoba się ta opinia i możecie wyrzucić ten artykuł, albo  przestać go czytać. Ale to nie zmienia prawdy mojego stwierdzenia. Zostaliście tak “wyprani z mózgów” naukami, które na amerykańskie ambony przyszły od takich chrześcijańskich syjonistów jak Jack Van Impe, David Webber z Płd-wsch. Kościoła Radiowego czy Jerry Falwella, że gotowi jesteście bronić “synagogi szatana” (Ap 2:9, 3:9) przed prostymi naukami Słowa Bożego.

Proponuję byście zapytali waszego zjudaizowanego kaznodzieję o znaczenie 2 Kr 19:2, i dlaczego w to nie wierzy. Ten werset mówi: “Czy musisz wspomagać bezbożnego i miłować wrogów Pana? Przez to właśnie trwa nad tobą gniew Pański“.

Kto według was odpowiada za bluźnierczy film taki jak OSTATNIE KUSZENIE JEZUSA [The Last Temptation of Jesus], robiący taką furorę w kręgach fundamentalistów? Spójrzcie na nazwiska jego producentów i sami zobaczycie; a słyszeliście o tym by jakiś fundamentalistyczny lider potępił tego, kto odpowiada za to bluźnierstwo? Oczywiście że nie! Spójrzcie na nazwiska stojące za młynami aborcyjnymi w Ameryce, które mordują ponad 2 miliony nienarodzonych rocznie. Spójrzcie na nazwiska za handlem narkotykami, prostytucją, pornografią, faktycznie za wszystkim co chce zniszczyć chrześcijańską Amerykę. Wyzywam was byście zobaczyli kto usunął modlitwę ze szkół publicznych, i kto próbuje usunąć Chrystusa z Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy. Patrzcie i uczcie się, jeśli macie tyle odwagi.

W jednej ze swoich książek Jack Van Impe mówi, że Żydów obwiniano za każde zło tego świata, i że powinniśmy wspierać biedny, deptany naród, albo ściągniemy na siebie gniew Boga. Następnie cytuje ulubine słowa ŻYDOFILÓW z Rdz 12:3, kiedy Bóg powiedział Abrahamowi: “Będę błogosławił tym, którzy ciebie błogosławić będą, a tym, którzy tobie będą złorzeczyli, i ja będę złorzeczył…” Problem polega na tym, że te słowa napisano o Izraelitach, a nie Żydach, bo ani Abraham nigdy nie był Żydem, ani jego potomkowie, chyba że dotrzemy do nieobliczalnej rasy Edomitów, których nasz Pan potępił w Jan 8: 44: “Wy macie diabła za ojca”.

Drobne a uczciwe czytanie Biblii, bez kaznodziei mówiącego wam co ona oznacza, powie wam dlaczego Żydzi zawsze byli największymi wrogami Chrystusa, i dlaczego oni teraz próbują zlikwidować Jego kościół.

Udowodnię wam, jeśli chcecie zaakceptować fakty biblijne, a nie kierować się emocjami budowanymi w waszym kościele przez żydowską propagandę, że ludzie których znamy jako ŻYDÓW, są reżyserami i wynalazcami światowego komunizmu, i że metody, taktyka i siła komunizmu pochodzi prosto ze stron księgi religijnej Żydów, zwanej Talmud babiloński.

Ale zanim przejdziemy do faktów, poświęćmy chwilę by przyjrzeć się pewnemu wczesnemu przywództwu nowoczesnego ruchu komunistycznego.

Ponad 150 lat temu, niemiecki filozof żydowski o nazwisku Ludwig Feurbach, stwierdził: “Człowiek stanie się prawdziwie wolny, kiedy zrozumie, że nie ma żadnego boga człowieka, a tylko sam człowiek”. Ta idea tak głęboko zakorzeniła się w chorym umyśle młodego żydowskiego radykała Karola Mordechaja Marksa, syna rabina, którego prawdziwe nazwisko było Kissell Morekaj (Żydzi często zmieniają nazwiska by ukryć prawdziwą tożsamość). Urodził się w Thier, Nadrenia, Niemcy. Zanim napisał notoryczną książkę KAPITAŁ (napisał ją i opublikował z pomocą innego Żyda – Fryderyka Engelsa).

Napisał książkę zatytułowaną MANIFEST KOMUNISTYCZNY, która jest biblią nowoczesnego komunizmu. Dokładniejsze spojrzenie na MANIFEST pokaże, że jest wzięta dosłownie ze stron TALMUDU BABILOŃSKIEGO.

W latach 1843-1847 Marks sformułował w Londynie pierwszą nowoczesną interpretację hebrajskich artykułów nacjonalistycznych i opublikował je w Roczniku Francusko-Niemieckim pod tytułemODNOŚNIE  KWESTII  ŻYDOWSKIEJ! Marks był frajerskim i nieźle prosperującym alkoholikiem, który pozwalał by głodowała jego rodzina, podczas gdy on był na utrzymaniu milionera-dobroczyńcy Engelsa.

Fryderyk Engels był angielskim Żydem chazarskim, twórcą pierwszej Międzynarodówki Komunistycznej, znanym głównie z pomocy udzielanej Marksowi. Urodził się w Bremie, Niemcy.

Karl Kautski był chazarskim Żydem z Pragi, Austria, o prawdziwym nazwisku KRAUS. Był autorem książki zatytułowanej POCZĄTKI  CHRZEŚCIJAŃSTWA [The Beginning of Christianity], w której bluźni przeciwko Chrystusowi i szydzi z chrześcijańskich zasad. Był najważniejszym tłumaczem Marksa, i w roku 1887 opublikował książkę WYJAŚNIENIE EKONOMICZNEJ  DOKTRYNY  KAROLA  MARKSA  [The Economic Doctrine of Karl Marx Made Intelligible For All]. Napisał również książki takie jak WALKA  KLASOWA [The Class Struggle], która była podstawą dla chińskich komunistów, zanim powstała MAŁA  CZERWONA  KSIĄŻECZKA  [Little Red Book] Mao.

Ferdinand Lassalle, urodzony we Wrocławiu w roku 1825 chazarski Żyd, brał udział w rewolucji 1848 i był znanym komunistycznym wydawcą.

Jacob Lassalle, Maks Hursch, Edgar Loening, Wisschauer, Babe, Schatz, David Racardo i wielu, wielu innych, każdy z nich chazarski Żyd, byli pisarzami i liderami w szerzeniu komunizmu na świecie.

W roku 1918 Niemcy stały się “pokazowym miejscem” dla kierowanej przez syjokomunistów rewolucji. Czerwona Rada Republiki Niemieckiej była całkowicie żydowska, tworzyły ją nazwiska takie jak Liebernecht, Rosa Luxemburg, Kurt Eisner i inni chazarscy Żydzi. Kiedy upadła niemiecka monarchia podczas I wojny światowej, Żydzi zdobyli kontrolę rządu i położyli podwaliny pod nienawiść jakiej doznali za Hitlera. Ich ministrami rządu byli ludzie o takich nazwiskach jak Hoose, Landsberg, Koutsky, Kohn i Hartzfeld, każdy z nich chazarski Żyd. Ministrem finansów był chazarski Żyd Eisner, bezpośrednio odpowiedzialny za straszną inflację pod koniec lat 1920, wywołaną przez międzynarodowych bankierów żydowskich, co doprowadziło do pojawienia się Adolfa Hitlera. Ministrem spraw wewnętrznych i przewodniczącym Rady Bawarskiej byli także chazarscy Żydzi. Każdy z nich był ważnym podżegaczem do rewolucji, która zniszczyła Republikę Niemiecką.

Pierwszy rząd powojennych Niemiec w roku 1918 składał się z siedmiu chazarskich Żydów, wśród nich nie było ani jednego Goja. Drugi niemiecki rząd socjalistyczny w 1918 roku był również totalnie żydowski.

Spośród 28 komisarzy tworzących Węgierską Republikę Socjalistyczną w 1918 roku, 18 było Żydami. Ponad 90 procent agentów rządowych Beli Kuhna (za którego czasów były straszne prześladowania chrześcijan), byli Żydami – w ogólnej liczbie 41. Upust tej strasznej talmudycznej nienawiści do Chrystusa i chrześcijan znaleźli na węgierskich chrześcijanach.

Mimo że łatwo jest wykazać, iż doktryna marksistowska jest doktryną żydowską, wielu chrześcijan odmawia akceptacji tego, bo “wyprano im  mózgi” by przyjęli nauki z ambon, że ludzie których znamy teraz jako Żydów, są wybranym narodem z Biblii, których trzeba szanować i im pomagać, bez względu na to co robią.

Ale odkładając wszystkie tendencyjne pojęcia, spójrzmy na komunistyczny rząd w Rosji w roku 1918. W Radzie Komisarzy Ludowych, 16 na 18 stanowili chazarscy Żydzi.

W Komisariacie Spraw Wewnętrznych, cała dziesiątka była chazarskimi Żydami. W Komisariacie Spraw Zagranicznych 15 na 17 było Żydami. W Komisariacie Gospodarczym 14 na 15 to chazarscy Żydzi. W Komisariacie Prawa 8 na najwyższym szczeblu to chazarscy Żydzi. W Komisariacie Edukacji Publicznej cała siódemka była chazarskimi Żydami. W Komisariacie Wojskowym każdy z 14 był chazarskim Żydem. W Komisariacie Zdrowia każdy z 14 był chazarskim Żydem. W Radzie Żołnierzy i Robotników w Moskwie każdy z 23 członków był chazarskim Żydem.

Macie dość? A jeszcze nie skończyliśmy!

Spośród 59 członków Komitetu Centralnego V Kongresu Komunistycznego, 52 było chazarskimi Żydami. W siłach policyjnych zwanych CZEKA, później KGB, na 34 było 32 chazarskich Żydów.

Pamiętajmy, że nie są to liczby wzięte z powietrza, żebym przedstawił swoje fakty. One pochodzą z komunistycznych źródeł historycznych. Żydowscy liderzy nieustannie przechwalali się tym. W 1921 roku znany żydowski lider w Ameryce, rabin Stephen Wise z Nowego Jorku, zapytany o komunizm, powiedział: “Niektórzy nazywają to komunizmem; ja nazywam judaizmem!”

M Hermalin, żydowski pisarz publikujący w THE MACCABEAN, syjonistycznym organie w Nowym Jorku, pod nagłówkiem ŻYDOWSKA REWOLUCJA stwierdził: “Rewolucję rosyjską zorganizowali Żydzi. Stworzyliśmy tajne stowarzyszenia i planowaliśmy panowanie terroru. Rewolucja udała się z powodu naszej przekonującej propagandy, i masowych egzekucji w celu uformowania naprawdę naszego rządu”.THE AMERICAN HEBREW, wiodący dziennik żydowski w USA, napisał 10.10.1921: “Rewolucja bolszewicka była dziełem żydowskich umysłów, żydowskiego niezadowolenia, żydowskiego planowania, którego celem było stworzenie nowego porządku światowego. To co wydarzyło się w Rosji, dzięki tej samej sile umysłowej i fizycznej, staje się rzeczywistością na całym świecie”. Ale tępi judeo-chrześcijańscy kaznodzieje nadal upierają się, że to wybrany prze Boga naród, mimo że ich Pan, Jezus Chrystus, powiedział im: “Ale wy nie wierzycie, bo  NIE  JESTEŚCIE  Z  MOICH  OWIEC” – J 10:26.

Z ogólnej liczby głównych liderów komunistycznych w pierwszym rosyjskim rządzie komunistycznym, 110 mniej niż 459 stanowili chazarscy Żydzi, większość z nich ze wschodniego Nowego Jorku.

Nieco uczciwsze badanie z waszej strony, czy waszego pastora, powinno przekonać najbardziej upartych, żeby przyjęli do wiadomości iż rzezi chrześcijan w komunistycznej Rosji dokonano pod żydowską kontrolą, z ich rozkazów i pod ich nadzorem.

A zatem, dlaczego nasze media nigdy nie mówiły o tych faktach? To dlatego, że wszystkie główne firmy medialne  w USA należą do Żydów i są przez nich kontrolowane. Do tej kategorii należy 909 głównych gazet amerykańskich, jak również 49 głównych tygodników.

Dlaczego nasi kaznodzieje nie chcą powiedzieć nam o tych faktach? Czy dlatego, że im również wyprali mózgi w seminariach poprzez podstępne wpływy żydowskie, które do nich się wdarły? W Liście do Tytusa 1:10 apostoł Paweł ostrzega wczesny kościół przed “krnąbrnymi, gadatliwymi i zwodzicielami,ZWŁASZCZA  WŚRÓD  OBRZEZANYCH (Żydów)”. To jest nadal prawdą obecnie, bo ci antychryści wyspecjalizowali się w przenikaniu do naszych seminariów. Dziwne jest, jak źródła chrześcijańskie nigdy nie mogą się powstrzymać w dyskusjach o rzekomych nazistowskich okrucieństwach podczas II wojny światowej, a nie chcą rozmawiać o milionach chrześcijan bezlitośnie wymordowanych przez syjonistyczny komunizm.

Dlaczego jest tak, że przyzwoici, bogobojni głosiciele Ewangelii, nie chcą zmierzyć się z faktami i orędują za tymi, którzy chcą zniszczyć wszystko co im drogie? Według mnie jest tak ponieważ nie mają moralnej odwagi przyznać, że dali się nabrać zręcznej żydowskiej propagandzie, i że nie mają odwagi przyznać, że od wielu lat oni i ich liderzy religijni nie mieli racji. To plus fakt, iż wiele z ich nauk kościoła nadal polegają na przypuszczeniu, że współczesny Żyd to faktycznie Izrael z Biblii, co powoduje, że uparcie zajmują postawę, której nie można zmienić, do chwilii kiedy sami doświadczą osobistej nienawiści tych antychrystów. Jak bardzo smutne jest to, że chrześcijanie muszą patrzeć na mordowanych i torturowanych bliskich i odbieraną im wolność; dopóki nie uwierzą w dosłowne nauki Pana, kiedy On oskarżył współczesnych mu faryzeuszy (takich samych jak współcześni żydowscy nauczyciele), o to, że są winni “wszystkiej krwi niewinnej, przelanej na ziemi, począwszy od krwi Abla” – Mt 23:34-35.

Kiedy zabrałem te fakty do mojego fundamentalnego pastora, po lecie spędzonym na badaniach i w bólu by dowiedzieć się prawdy, by też byłem winien mylenia moich ludzi przez 18 lat jako kaznodzieja – od razu odwrócił się ode mnie, oskarżył mnie o apostazję i nie chciał spojrzeć na fakty, ani biblijne, ani historyczne. Po przedstawieniu mu moich faktów, odpowiedział następująco: “nie możesz mi nic pokazywać! Już wiem co mówi Biblia. Żydzi są wybranym rodem Abrahama, każdy to wie” Kiedy zapytałem go, czy to odnosi się też do Sammy Davisa Jr [amerykański Murzyn, artysta estradowy, konwertyta na judaizm – przyp. OG] wściekł się i zatrzasnął mi przed nosem drzwi.

W ciągu 2 tygodni  we wszystkich kościołach fundamentalnych baptystów w Mississippi stałem się “persona non grata”, i pastorzy których znałem i kochałem od wielu lat, nawet nie odpowiadali na moje powitania, przechodzili na drugą stronę ulicy. Uważam, że bali się mnie. Nie dziwię się temu, że nasi chrześcijanie tkwią w duchowej ciemności, bo ich pasterze nie chcą powiedzieć im prawdy. O tym mówi proroctwo Jeremiasza dla Izraela 5:30-31: “Obrzydliwość i zgroza dzieją się w kraju. 31 Prorocy przepowiadają kłamliwie, kapłani nauczają na własną rękę, a lud mój to lubi. I  CÓŻ  UCZYNICIE  GDY KRES  TEGO  NADEJDZIE?” Jak można obudzić ludzi, którzy zachwycają się tym, że są ogłupiani?

Izajasz 56:10-11 również mówi o współczesności: “Stróże jego [Izraela] – są wszyscy ślepi [niewielki pożytek ze ślepych strażników], niczego nie widzą [co się dzieje]. Oni wszyscy to nieme psy, niezdolne do szczekania; marzą sennie, wylegują się, lubią drzemać. Lecz te psy są żarłoczne [jak Falwell, Swaggart i Bakker], nienasycone. Są to pasterze niezdolni do zrozumienia. Wszyscy oni zwrócili się na własne drogi, każdy bez wyjątku szuka swego zysku”. Jakie straszne oskarżenie naszych nowoczesnych kaznodziejów, z których wielu staje na ewangelicznych i fundamentalistycznych ambonach, i próbują dowodzić kościołami ‘tożsamości’.

Głównym argumentem mojego pastora było to, że jeśli będę trwał w tej głupocie ostrzegania ludzi o stojącym przed nami niebezpieczeństwie, “zamkną się przede mną drzwi każdego kościoła w kraju”. Był to pierwszy raz, kiedy zdałem sobie sprawę z tego, że Bóg, zanim cokolwiek zrobił, musiał dostać aprobatę pastorów. To ma posmak nauk talmudycznych, iż kiedy w niebiosach jest problem, Bóg pyta rabinów o ich opinię zanim podejmie decyzję.

Gdybyście zadali sobie trochę trudu, dowiedzielibyście się, że antysemityzm Stalina i jego krwawa rzeź Żydów Trockiego, to dzieła innych Żydów, tak jak wiele innych okrucieństw w Niemczech, a bardziej poprawnie w sowieckich obozach koncentracyjnych. Zakończyła się walka między  Żydem Trockim i Żydem Stalinem o to kto będzie rządził Rosją i partią komunistyczną. W tej walce mordowali nawzajem siebie, jak również miliony chrześcijan. To powinno powiedzieć wam o charakterze tej “żydowskiej bestii”. Ile to znaczyło dla międzynarodowych syjonistów, jeśli zamordowano kilka tysięcy niewinnych Żydów, kiedy znaleźli się na linii ognia?

W swoich pracach przyznają, że chętnie poświęcą tysiące “swoich mniejszych braci”, jeśli to ma im  przynieść ostateczne zwycięstwo, i uczą, iż ich bóg uśmiecha się na widok tej ofiary.

Kiedy Żyd Maksym Maksymowicz Litwinow, minister spraw zagranicznych w Moskwie, został zastąpiony w roku 1939 przez chazarskiego Żyda Mołotowa, światowa prasa żydowska krzyczała “antysemityzm”. Ale byli ostrożni by milczeć na temat stosunkowo luksusowego życia Litwinowa jako członka Ministerstwa Spraw Zagranicznych, aż do naturalnej śmierci kilka lat później. W dziennikach opublikowanych po jego śmierci, wyraził opinię, że po śmierci Stalina nic się nie zmieni, i to okazało się prawdą.

To co Ameryka i świat zachodni lubią nazywać “zmianą polityki Rosji”, teraz w Związku Sowieckim nazywają to “glasnost”, jest niczym innym niż zręczną propagandą w realizacji syjonistycznych planów do stworzenia jednego rządu światowego, który oni będą kontrolować. Ten plan jest w Talmudzie.

Syjonistyczni spiskowcy na Zachodzie chcą malować sowiecki komunizm jako “kruczo-czarny” z pięknymi kolorami “pacyfizmu”, “koegzystencji”, “detente” i “pokojem za wszelką cenę!” Oni chcą wprowadzić syjonistyczny styl komunizmu na całym świecie jako nieszkodliwy i korzystny dla ludzkości.

Dlaczego sądzicie, że ponad 240 członków amerykańskiego Kongresu dołączyło w roku 1966 do organizacji zwanej  CZŁONKOWIE  KONGRESU  NA  RZECZ  POKOJU  PRZEZ  PRAWO  (MPCL), skoro uznają, iż nawołuje ona do całkowitego rozbrojenia Ameryki “zgodnie z istniejącym prawem światowym”?

Wyjaśnię to w terminologii laickiej. Najpierw chciałbym przypomnieć, że określenie “unilateralne” w przypadku “rozbrojenia” oznacza “jednostronne”. My się rozbrajamy, a oni “nie”. Głupotę tego sposobu myślenia widać w opinii wyrażonej przez lidera Krajowej Rady Kościołów: “Mamy odpowiedź na problem wojny światowej. Jeśli USA zgromadzi cały sprzęt wojskowy i wrzuci go do Pacyfiku, świat komunistyczny zobaczy, że jesteśmy poważni i zrobi to samo’. Tak, w ten sposób moglibyśmy osiągnąć pokój, ale każdy 5-klasista zrozumie, że byłby to “grobowy pokój!”

Rezultat tego “bzdurnego” myślenia widzimy w naszym Departamencie Stanu, w Memorandum 7277, napisanym za rządów Johna Kennedy’ego. Memorandum wzywało do całkowitego rozbrojenia Ameryki przeprowadzonego w czterech etapach – obecnie jesteśmy na IV etapie – i nasz kraj znalazł się w sytuacji, kiedy już nie jest odporny na atak komunistów.

Rozbrojenie i to proponowane przez MPCL ma się dokonać na dwu etapach: (1) “Całkowite rozbrojenie”, które całkowicie będzie likwidować całą amerykańską potęgę militarną i nasze bezpieczeństwo narodowe zostanie przejęte przez siły pokojowe ONZ; i (2) “Ogólne rozbrojenie”, zgodnie z którym nasze siły policyjne zostanę przejęte przez Policję Narodową, a nasi obywatele zostaną całkowicie rozbrojeni. Tym zajmuje się agencja federalna zwana FEMA.

Chociaż możecie tego nie chcieć zaakceptować, to wszystko jest częścią talmudycznego planu dla kontrolowanej przez Żydów Ameryki, a przez nas, całego świata. Możecie wrzeszczeć ile chcecie, że w to nie wierzycie. Możecie nazywać mnie “nazistą” czy “antysemitą”, ale nie uciekniecie przed faktami, które wykazują, że światowy judaizm był i jest teraz światłem przewodnim światowego komunizmu.

Poświęćmy kilka chwil by zobaczyć co oni zrobili w innych krajach. Na Węgrzech, 10 na 13 najwyższego szczebla komunistycznych funkcjonariuszy, było chazarskimi Żydami. Lekarzem który torturował rzymsko-katolickiego kardynała Midszenty, a który później został ambasadorem w Ameryce, był chazarski Żyd. Szefem komunistycznego Sądu Ludowego w Budapeszcie, który nakazał egzekucję tysięcy chrześcijańskich bojowników o pokój był chazarski Żyd. Minister edukacji, prof. Lazlo Benedek, był chazarskim Żydem, a w Czechosłowacji każdy z najważniejszych 9 liderów komunistycznych był chazarskim Żydem.

Polsce każdy z najwyższych rangą liderów był chazarskim Żydem. Jedynego ważnego nie-Żyda, Gomułkę, odsunięto z przywództwa politycznego w 1949.

Jugosławii, Tito był chazarskim Żydem  o nazwisku Josef Walter Weiss; pochodził z Polski i do roku 1935 był agentem tajnego wywiadu sowieckiego w Kabulu, Teheranie i Ankarze.

Syjonistyczno-komunistyczny cel rządu światowego jest łatwo zrozumiały dla każdego Żyda, który studiował religijną księgę, Talmud Babiloński. Oznacza to, że rozumieją to “wszyscy” rabini, gdyż jest to głównym tematem tej księgi. Ona jest ważniejsza od prawa mojżeszowego w Torze. Celem syjonizmu jest komunizm, przez który zamierzają kontrolować świat, i nie wahają się wam o tym mówić. Uważają, że “Goje” (czyli nie-żydowskie zwierzęta – wy) są tak nieprawdopodobnie głupi, że mogą nam mówić co zamierzają zrobić, a my im nie uwierzymy. Czy nie tak samo było z komunistami? Przez 70 lat mówili nam, że zamierzają nas zniszczyć, a jeszcze wielu liderów politycznych i religijnych mówią: “oni tego nie zrobią naprawdę!” Kiedy Chruszczow przybył do ONZ i walił w mównicę krzycząc: “My was pogrzebiemy” – wielki amerykański profesor John Kenneth Galibraith powiedział: “On tak nie myślał. Myślał o prześcignięciu nas pod względem przemysłowym”. Nie ma się co dziwić, że kiedy Chruszczow wrócił do Moskwy, Prawda napisała jakoby miał powiedzieć: “Pojechałem do Ameryki i naplułem im w twarz, a oni myśleli, że to deszcz!”

Jezus Chrystus w pełni rozumiał tych złych ludzi kiedy nazwał ich liderów: “Węże, plemię żmijowe, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, mordercy, dzieci diabła, synagoga satana”, szkoda, że nasi przywódcy religijni nie rozumieją czego On chciał nas nauczyć.

Był czas kiedy wierzyłem żydowskiej propagandzie, jaką słyszałem w moim kościele baptystów. Ale pewnego dnia, niezależnie ode mnie zostałem zmuszony do przyjrzenia się JUDAIZMOWI, i skutek jaki miał na Ameryce i kościele chrześcijańskim. Przez lata stanowczo broniłem tych ludzi przed wszelkimi “ekstremistami”, którzy ośmielali się insynuować, że oni nie byli ludźmi z Księgi. Ale ku memu przerażeniu odkryłem, że programy “moralnej większości” amerykańskich chrześcijan, odpór ludzi takich jak Van Impe i Swaggart i Webber nie uda się, jeśli chrześcijanie nie zdejmą duchowych klapek, jakimi zakryli im oczy, i nie będą szukać duchowej i historycznej prawdy.

Każdy normalnie inteligentny chrześcijanin, który chce poświęcić czas i wysiłek by usiąść z Biblią i dobrą książką historyczną, i który chce być kierowany przez Ducha Świętego, a nie nauki jakiegoś człowieka, zobaczy, że ludzie nazywający się Żydami, nie mogą być ludem Izraela i są największymi wrogami Chrystusa.

Smutne jest to, że mimo iż nie mam ukrytych powodów i niepokoję się tylko o bezpieczeństwo ludzi których kocham i Chrystusa którego uwielbiam, znajdą się tacy, którzy będą próbować i oczerniać moje nazwisko, bo ośmieliłem się powiedzieć im gorzką prawdę. Bardzo możliwe, że będę musiał powiedzieć to do czego zmuszony był apostoł Paweł do galatańskich chrześcijan (4:16): “Czy dlatego stałem się waszym wrogiem, że mówiłem wam prawdę?”

Powiem to z całą miłością i siłą na jakie mogę się zdobyć. Nie odszedłem od wiary. Kocham mojego Zbawiciela i Starą Księgę bardziej niż wcześniej. Ale moim obowiązkiem wobec Boga, jako “strażnika murów Izraela-Ameryki”, jest mówienie prawdy, nie po to by wygrać konkurs popularności z chrześcijanami, którzy nie chcą wysłuchać ostrzeżenia. Więc jeśli moi przyjaciele odwracają się ode mnie bo mówię prawdę, to mnie zasmuci, ale to będzie warte wszystkiego, jeśli tylko kilku pozna prawdę, i będzie mieć duchowy “hart męstwa” by coś z tym zrobić.

Dobrze znana jest postawa przeciętnego Żyda wobec materializmu. Jeden żydowski pisarz, Werner Sombart, pisze: “Fundamentalna charakterystyczna cecha religii żydowskiej polega na tym, że jest religią, która nie ma nic wspólnego z innym światem, jak można powiedzieć, i jest całkowicie materialistyczna. Człowiek może doświadczać dobra i zła tylko na tym świecie; jeśli Bóg chce ukarać lub nagrodzić, On może to zrobić tylko za życia człowieka. Dlatego sprawiedliwy człowiek musi osiągnąć dobrobyt tu na ziemi, a bezbożni muszą tu cierpieć”.

Następnie pokazuje główną różnicę między chrześcijaninem i żydem. “Chrześcijanin leży na łożu śmierci i torturuje się wyrzutami sumienia, bo oszukał swoich braci i niesprawiedliwie zdobył majątek. Natomiast pobożny żyd, kiedy zbliża się do końca życia, z zadowoleniem patrzy na kufry wypełnione osiągniętymi przez niego zyskami w wyniku oszustwa chrześcijan i pogan. Jest to spektakl który raduje jego pobożne serce, bo w każdej rolce pieniędzy widzi aprobatę swojego Boga”.

W 1888 roku, mesjanista Baruch Levy, wysłał list do Karola Marksa, w którym napisał: “Naród żydowski jako całość jest swoim mesjaszem. Jego królestwo nad światem zdobyte jest. . . poprzez likwidację granic i monarchii, które były ostoją dla partykularyzmu i przeszkodą w budowaniu naszej Republiki Świata, gdzie obywatelstwo uznane jest wszędzie, jako należące tylko do Żyda. . . Rząd nad ludźmi bez wysiłku przejdzie w ręce Żydów sprzyjających zwycięstwu proletariatu. Potem majątki świata staną się prawowitym majątkiem Żydów i spełnią się proroctwa Talmudu. Kiedy nadejdzie czas Mesjasza, do Żyda będzie należało wszystko co wcześniej było własnością narodów świata” I taki jest ich cel!

Co za kontrast z naukami Izajasza o postawie Boga wobec Żyda. Iz 65:2 mówi do żydów, nie do Izraela: “Codziennie wyciągałem ręce do ludu buntowniczego i niesfornego, który postępował drogą zła, ze swoimi zachciankami. To lud, co Mnie pobudzał do gniewu bez ustanku a bezczelnie. . .” (czy według was taką prowokacją było OSTATNIE  KUSZENIE CHRYSTUSA?) I w w. 12 i 15: “was przeznaczam pod miecz; wszyscy padniecie w rzezi, ponieważ wołałem, a nie odpowiedzieliście,
przemawiałem, a nie słuchaliście. Dopuściliście się zła w moich oczach i wybraliście to, co Mi się nie podoba. . . Pozostawicie swe imię moim wybranym na przekleństwo: <Tak niechaj cię zabije Pan Bóg!>
Sługom zaś moim nadadzą inne imię”. W celu potwierdzenia tego, czytajmy słowa Pana u Łk 19:27: “Tych zaś przeciwników moich, którzy nie chcieli, żebym panował nad nimi, przyprowadźcie tu i pościnajcie w moich oczach”.

Jakie jest nowe imię dane Izraelowi? Uważam, że to “chrześcijanin“. To zgadza się z obietnicą w 2 Km 7:14: “jeśli upokorzy się mój lud, nad którym zostało wezwane moje Imię, i będą błagać, i będą szukać mego oblicza, a odwrócą się od swoich złych dróg, Ja z nieba wysłucham i przebaczę im grzechy, a kraj ich ocalę”. I to dlatego Żydzi tak nas nienawidzą i są zdeterminowani by nas zniszczyć. W Ml 1:2-4: “Umiłowałem was – mówi Pan – wy zaś pytacie: W czym się przejawia, że nas umiłowałeś? Czyż Ezaw nie był bratem Jakuba? – wyrocznia Pana – a Ja [jednak] umiłowałem Jakuba. 3 Ezawa zaś miałem w nienawiści i oddałem góry jego na spustoszenie, a dobytek jego szakalom pustyni. 4 Choćbyś powiedział, Edomie: Zubożeliśmy, ale odbudujemy z powrotem miejscowości zniszczone – tak [oto] mówi Pan Zastępów: Oni niech budują, Ja jednak rozwalę i będą ich nazywać granicą zła, i ludem, na którego Pan zapałał gniewem”.

To z powodu tej odziedziczonej nienawiści dwaj najbogatsi ówcześni Żydzi, Jakub Schiff i Maks Warburg, dali $20 milionów Leninowi na sfinansowanie rosyjskiej rewolucji. To dlatego rodzina Rotszyldów przez stulecia dominuje światowe finanse. To dlatego żydowscy prawnicy usadzili się na najwyższych szczeblach rządowych, i dlatego żydowscy sędziowie rządzą naszym systemem sądowym, wypaczając go dla własnego celu, jakim jest przyspieszenie upadku chrześcijańskiej Ameryki.

Jeśli ten dzień kiedykolwiek nadejdzie, kiedy Ameryka podda się żydowskiej kontroli – a jesteśmy bardzo blisko – będzie to oznaczać koniec chrześcijan wszędzie. Chrześcijan znowu wpędzi się w “egzystencję w podziemnej dziurze”. Czy za tym wam tęskno? Tego możecie się spodziewać, jeśli siedzicie bezczynnie i pozwalacie wrogowi przejąć kontrolę. Jeśli przykłady innych narodów są prawdziwe, a to się wydarzyło, to liderzy religijni tacy jak Billy Graham, Falwell, Swaggart i wielu innych, którzy pomagali wrogowi dojść do władzy, będą pierwszymi, którzy staną przed komunistycznymi plutonami egzekucyjnymi. Ale wtedy będzie już za późno by zrozumieć, że nie mieli racji!

Nasz cywilizowany świat patrzy na “antysemityzm” i “dyskryminację rasową” jako najbardziej ohydne ze wszystkich grzechów, daleko wyprzedzających mordy i tortury. Są to grzechy pozostawiające wieczne i brzydkie rany barbarzyństwa i zezwierzęcenia, zakładające, oczywiście, że nie dokonali ich Żydzi. Ale to Żydzi, od niepamiętnych czasów, wykorzystywali antysemityzm jako brzydką broń. W kontrolowanej przez nich prasie, radio, telewizji, wydawnictwach itp., zawsze starali się zakamuflować prawdziwą siłę za komunizmem, którą jest międzynarodowy syjonizm. To dlatego strażnika, który próbuje ostrzec przed tym niebezpieczeństwem, zawsze maluje się brudnym pędzlem antysemityzmu.

Ale jedynym sposobem jakim niepokojący się Amerykanie będą w ogóle mogli zwalczyć komunizm, jest kiedy zrozumieją, że jego fundamentem jest międzynarodowy syjonizm talmudyczny. Że jest to kontrolowany przez Żydów potwór, i że jego niszcząca taktyka pochodzi prosto ze stron jego świętej księgi – Talmudu.

Dla mnie ciekawe było spostrzeżenie, że podczas niedawnego kanadyjskiego procesu Ernsta Zundela, zgodnie z kanadyjskim prawem nienawiści, w obronie Zundela wypowiedział się marksista, niemiecki Żyd. Powiedział on między innymi: “Gdyby każdy Żyd, który zeznawał przeciwko p. Zundelowi na tym procesie, był zmuszony do złożenia przysięgi przed rabinem, na sali pozbawionej wszelkich symboli chrześcijańskich, to każdy z nich musiałby odżegnać się od swoich zeznań”.

Chrześcijan uczy się by nie okazywali dyskryminacji, i żydzi to wiedzą. Wiedzą, że w chrześcijańską koncepcję miłości bliźniego i przestrzeganie Złotej Zasady, wierzy większość tych, którzy nazywają się chrześcijanami. Dlatego zręcznie organizują swoje diabelskie ataki na chrześcijan zakładając, że bez względu na to co robią, chrześcijanie w żaden sposób na nich się nie zemszczą.

Uważam, że niezbędne jest to, byśmy jako chrześcijanie, nie pozwolili by nasz wstręt do tych kosmitów zniszczył nasze chrześcijańskie wartości. Pan Bóg jeszcze mówi: “Moja jest odpłata i kara” – Pwt 32:35. Nadal mówi do nas w przypowieści o chwaście i pszenicy, kiedy gospodarz (Jezus) powiedział swoim sługom (nam): zostawcie go, “byście zbierając chwast nie wyrwali razem z nim i pszenicy” – Mt 13:29. Niektórzy z naszych, w gorliwości samoobrony, próbowali wykorzenić tych złych ludzi i udało im się tylko zniszczyć naszych. Nie wolno pozwolić by tak się stało. Musimy postępować ostrożnie i tylko z rozkazów naszego Głównego Dowódcy – Jezusa Chrystusa.

Nie będę wchodził w szczegóły nienawiści okazywanej naszemu Panu w Talmudzie babilońskim, jest straszna i bluźniercza. Faktycznie zrobiłoby się wam słabo by uwierzyć, że istnieje taka nienawiść. Ale te nauki pochodzą od tych, których wasi kaznodzieje nazywają Narodem Wybranym.

Lud hebrajski, potomkowie Abrahama, Izaaka i Jakuba, którego nigdy nie nazywano Żydami, bo nie istnieli pod taką nazwą do 1.200 lat po czasach Abrahama, był wybrany przez Boga do zachowania religii monoteistycznej i wprowadzenia Jego prawa w celu szczęśliwego i dostatniego życia całej ludzkości. Kiedy Jezus Chrystus, Syn żywego Boga, przyszedł na ziemię, spełnił każde proroctwo dane hebrajskim prorokom.

Obietnicę królestwa prawdziwego Boga, a nie duchowego królestwa niebieskiego, królestwa prawdziwej religii na tej ziemi, o co prosimy w Ojcze Nasz, przechwycili Żydzi jako królestwo wyłącznie dla ich rasy, ze wszystkimi  innymi narodami w roli ich niewolników.

Żydzi, zawsze pożądający władzy materialnej, z tej mesjańskiej obietnicy zrobili materialistyczny przekręt, i uważają, iż Bóg dał tylko im władzę nad całym światem.

Ale badanie proroczych pism pokaże, że w żaden sposób Żydzi nie są potomkami Abrahama, poza nielicznymi, którzy nimi są poprzez Edom (Ezaw) uznanymi wrogami Boga, jak mówi Malachiasz 1:2-4: “Umiłowałem was – mówi Pan – wy zaś pytacie: W czym się przejawia, że nas umiłowałeś? Czyż Ezaw nie był bratem Jakuba? – wyrocznia Pana – a Ja [jednak] umiłowałem Jakuba. 3 Ezawa zaś miałem w nienawiści i oddałem góry jego na spustoszenie, a dobytek jego szakalom pustyni. 4 Choćbyś powiedział, Edomie: Zubożeliśmy, ale odbudujemy z powrotem miejscowości zniszczone – tak [oto] mówi Pan Zastępów: Oni niech budują, Ja jednak rozwalę i będą ich nazywać granicą zła, i ludem, na którego Pan zapałał gniewem”.

Dokładne badanie Pisma pokaże, iż w żaden sposób Żydzi ani nikt inny nie mogą być potomkami  Abrahama czystej krwi . Większość ludzi znanych nam jako współcześni Żydzi nie mają w żyłach nawet jednej kropli krwi Abrahama, a nawet nie są Semitami. Ze źródeł żydowskich widzimy, że większość współczesnych Żydów przybyła ze wschodniej Europy, jako potomkowie turko-mongolskiego ludu z Rosji, znanego jako chazarski, który w VIII wieku przeszedł na judaizm.

Nieco uczciwsze badanie może was przekonać, tak jak mnie, że Izraelici najczystszej krwi w dzisiejszym świecie, znajdują się wśród białych angloras. Jest wiele dowodów antropologicznych i historycznych, że te ludy są tzw. “zagubionymi plemionami” z rodu Izraela, które dostały się w niewolę asyryjską  za nieposłuszeństwo wobec Boga.

W żadnym miejscu Jezus nie insynuuje tego, że przyszedł jako Mesjasz dla ludu żydowskiego. Powiedział swoim uczniom: “Jestem posłany tylko  DO  OWIEC, KTÓRE  POGINĘŁY  Z  DOMU  IZRAELA“. Według Skorowidzu Stronga nr 575, użyty tu wyraz “zagubiony” pochodzi od greckiego “appolumi”. Składa się z dwu wyrazów: “appo” = “separacja / oddzielenie” i “ollumi” = jako kara”. Te dwa wyrazy złożone razem oznaczają, iż Jezus przyszedł nie do “niezbawionych” członków rodu Izraela (pamiętajmy, to nie są Żydzi), ale do owiec z domu Izraela, “rozproszonych i odstawionych na skutek kary za ich nieposłuszeństwo”. To można zobaczyć w Liście Jakuba 1:1 do “dwunastu pokoleń w rozproszeniu”.

JEZUS  NIE  PRZYSZEDŁ  DO  WSPÓŁCZESNYCH  MU TALMUDYCZNYCH  FARYZEUSZY. NAZWAŁ  ICH “Wy macie diabła za ojca” – Jan 8:44.  ON  NIE  PRZYSZEDŁ  DO  “synagogi szatana”,WYMIENIONEJ  W  AP 2:9: “tych, co samych siebie zowią Żydami, a nie są nimi, lecz synagogą szatana”. Przyszedł do własnych owiec, które będą słuchać Jego słów i pójdą za nim. U Jana 10:2-5 powiedział im: “Kto jednak wchodzi przez bramę, jest pasterzem owiec. . . a owce słuchają jego głosu; woła on swoje owce po imieniu i wyprowadza je. . . Natomiast za obcym nie pójdą, lecz będą uciekać od niego. . .” W wersecie 26, zwracając się do faryzejskich liderów żydowskich powiedział bardzo prosto: “Ale wy nie wierzycie, BO  NIE  JESTEŚCIE  Z  MOICH  OWIEC“. Jak można to powiedzieć wyraźniej?

Kim są na świecie ci którzy przyjęli Chrystusa? Kto ustanowił swój kraj w oparciu o Jego prawo? Kto głosił przekaz o Królestwie po całym świecie? Kto karmił głodnych i wyzwalał ciemiężonych? Kto troszczy się o nieszczęśników w czasie katastrof? Na pewno nie Żydzi! Są to głównie biali z chrześcijańskich narodów, i tu jest dowód ich dziedzictwa Izraela.

Ci ludzie, w większości nie rozumieją swojego dziedzictwa, mimo że w ostatnich latach to szerzy się błyskawicznie. Biblia to prognozuje i mówi, że wielu nie zrozumie kim są, do czasu kiedy nasz przywódca, Jezus Chrystus, powróci by przejąć rządy w swoje ręce. Ta obietnica “błędnej tożsamości” nie mogła odnosić się do Żydów, bo oni od wieków wiedzieli kim byli i usiłowali ukryć to przed oczami chrześcijan. Dlaczego więc nasi pastorzy utrzymują ludzi w ignorancji na temat ich tożsamości? Dlaczego nie chcą przyjąć złożonych przez Boga obietnic temu szczególnemu narodowi? Wyobraźcie sobie, jeśli możecie, co wydarzyłoby się w Ameryce i w Kanadzie, gdyby nasi biali wiedzieli kim naprawdę są. Zobaczylibyśmy jak się podnoszą w słusznym oburzeniu, by wyrzucić “zmieniających pieniądze z narodowej świątyni”. W sześć miesięcy uporządkowalibyśmy ten kraj, gdyby jedna czwarta naszej białej społeczności chrześcijańskiej wiedziała kim jest.

Bardzo nieliczni z naszych białych rozumieją swoje wspaniałe dziedzictwo. Nasi ojcowie założyciele wiedzieli o tym. Oni zdawali sobie sprawę z tego, że byli ludem Bożym, przyprowadzonym na tę pustynię zgodnie z Jego obietnicą w szczególnym celu. To dlatego potrafili napisać i śpiewać hymn taki jak:

“Wy wybrane nasienie Izraela
Wy wykupieni z upadku.
Wzywajcie Tego, który ratuje was swoją łaską
I ukoronujcie Go na Pana wszystkich!”

[“Ye chosen seed of Israel’s race. . .”]

Kiedy prorok Daniel mówił o tych końcowych czasach, powiedział jak “królestwo” będzie dane “narodowi świętych Najwyższego – którego królestwo jest – i wszelkie władztwo będzie Mu służyć i Jego słuchać”. Izraeliccy chrześcijanie słusznie to interpretują jako wieczne panowanie Jezusa Chrystusa jako Króla Królów i Pana Panów. Żydzi uważają, iż to oznacza, że oni będą rządzić tym światem dyktaturą, i że każdy Żyd będzie miał 2.000 “gojowskich” niewolników. I to odnosi się do ciebie, chrześcijański przyjacielu!

Ta fałszywa interpretacja tak przeważała w czasach Chrystusa, że ludzie Jerozolimy chcieli Go zmusić by został królem-dowódcą wojskowym, który uratuje ich przed rządami Rzymian. Ale kiedy Jezus ogłosił, iż wszyscy uratowani mężczyźni i kobiety były równe w oczach Boga, ta żydowska  nauka stała się “nieważna”. Ich talmudyczne nauki o świecie zdominowanym przez Żydów unieważniła się. Żydowscy liderzy obawiali się, że gdyby Izraelici w Judei przyjęli nauki Chrystusa, zagrozi to zaplanowanej przez nich dla siebie wspaniałej przyszłości. Dlatego w celu obrony swojej pozycji, nawiązywali do stosowności Chrystusa umierającego za naród.

Po najczarniejszej, najbardziej odrzucającej Boga zbrodni, mordzie najprawdziwszego Syna Bożego, liderzy żydowscy stali niepokorni w pogardzie świata i próbowali uzasadnić swoją zbrodnię w religijnej księdze Talmudu, czyniąc z naszego Pana “nieślubnego bękarta” i najgorszego rodzaju przestępcę. Oni przekręcili słowa Mojżesza, by odpowiadały ich żądaniom. Nie ma się co dziwić, że nasz Pan powiedział im: “I tak ze względu na waszą tradycję znieśliście przykazanie Boże” (Mt15:6). Apostoł Paweł nadal ostrzegał chrześcijan przed tymi obłudnikami w Tytusie 1:14 o tym, żeby “nie zważając na żydowskie baśnie czy nakazy ludzi odwracających się od prawdy”.

Jak widzicie, skoro żydowscy liderzy za czasów Jezusa nie znali prawdy, niemożliwe byłoby by znali ją teraz, bo oni się nie zmienili. Władze żydowskie twierdzą, że talmudyzmem w dniach Jezusa był faryzeizm, a starożytny faryzeizm stał się starożytnym rabinizmem, który z kolei stał się nowoczesnym rabinizmem. Na przestrzeni tych wszystkich lat to nie uległo zmianie. Nadal jest to talmudyzm.

Talmud uczy (Baba Metzia, 114, Sec. 2): “Wy Izraelici (Żydzi) nazywacie się ludźmi, a ludzie świata nie zasługują na miano ludzi, a tylko bestii / zwierząt. . .”

W synagogach uczy się Żydów, że Bóg nakazał im nałożyć na wszystkich ludzi absolutną tyranię, a to można jedynie osiągnąć poprzez nieograniczoną dyktaturę socjalistyczną. To dlatego na czele wszelkiej działalności komunistycznej zawsze znajdzie się Żydów.

Jest niezmiernie ważne , by wszyscy chrześcijanie, a faktycznie, wszyscy nie-Żydzi, pojęli ten fakt. Zło tych ludzi dochodzi do punktu, w którym oni za moralnie dopuszczalne uważają odrzucenie Boga, żeby zwyciężył komunistyczny materializm. I to jest jednym z powodów tego, że tak wielu syjonistów zajmuje stanowiska przywódcze, i tak wielu z nich jest ateistami.

Im bardziej zgłębiasz religię judaizmu, tym bardziej zdajesz sobie sprawę z głębokiej przepaści jaka powstała między hebrajską religią, nauczaną przez Mojżesza, i religią żydów, którą jest faryzeizm.

Ze swoimi prostytutkami w chrześcijaństwie, Żydzi chcą zabezpieczyć sobie w wygodny sposób zwycięstwo żydowskiego głodu władzy absolutnej. Jeśli kościół chrześcijański ulegnie i będzie udawał martwego przed tą siłą antychrysta, i ukrywał się w swojej lisiej norze kiedy szaleje bitwa, to wróg zwycięży i antychryści będą rządzić bez żadnego sprzeciwu, i wszędzie zginie chrześcijańska wolność. Już należąca do B’nai B’rith ADL pracuje nad planami wprowadzenia Traktatu o Ludobójstwie w Ameryce, zgodnie z którym każdy kto mówi o Żydach czy judaizmie w obraźliwy sposób, może być zabrany do państwa Izraela na proces, i gdzie utraci swoje prawo jako obywatel amerykański. Obok tego planu przygotowuje się kolejny, który z Nowego Testamentu usunie wszystkie anty-żydowskie teksty.

Obecnie żydowski świat chce “ekumenicznego podejścia” do chrześcijaństwa. Mówią: “Zostawcie nas w spokoju i my zostawimy was”. Jednocześnie robią wszystko co mogą by osłabić i zniszczyć chrześcijańską wolność. Chrześcijański świat w większości wykazuje chęć współpracy w zniszczeniu siebie.

Częścią talmudycznej tradycji jest to, że kłamstwa i oszustwa są dozwolone kiedy ma się do czynienia z chrześcijańskim wrogiem. Ich polityka jest polityką komunizmu: “Kiedy mówisz kłamstwo, niech to będzie wielkie kłamstwo, i wykrzykuj je wielokrotnie, aż ludzie zaczną w nie wierzyć”. I to dokładnie zrobili Żydzi ze swoją “opowieścią o narodzie wybranym” i ich okrzykami o “antysemityzmie”, przeciwko każdemu kto próbuje ich ujawnić.

W XVI wieku Martin Luter, wielki reformator, oskarżył Żydów o “wyciskanie z nas naszych pieniędzy i towarów. . . o kłamstwa, bluźnierstwa i przekleństwa”. Powiedział: “Udzielę wam mojej rady. Najpierw unikajcie ich synagog i szkół i ostrzegajcie ludzi przed nimi. . . więcej mądrości jest w trzech bajkach Ezopa, niż we wszystkich księgach talmudycznych rabinów”. Ale pomimo tych ostrzeżeń, książki Lutra są teraz zakazane w luterańskich szkołach.

Niewiele pomoże nam atak na macki tej światowej ośmiornicy. Brudne macki prostytucji, narkotyków, pornografii, amoralności – znacie je wszystkie. Niewiele pomoże marsz przed klinikami aborcyjnymi i przed  kinami pokazującymi brudny, bluźnierczy film taki jak  OSTATNIE  KUSZENIE  CHRYSTUSA, jeśli pozostanie jej łeb. Większość znanych przywódców chrześcijańskich, którzy  protestowali przeciwko temu filmowi, bardziej niepokoiło to, że ich ludzie staną się “antysemitami” z powodu filmu, niż jego treść i wpływ na nich. Ilu z nich znasz takich, którzy chociaż powiedzieliby, że jego producentami byli Żydzi, i że studio w którym go kręcili należało do Żyda?

Wyzywam was, jako zaniepokojonych Amerykanów, byście spojrzeli poza fasadę Hollywood i zobaczyli tych, którzy chcą zniszczyć chrześcijańskie wartości. Wyzywam was byście spojrzeli na nazwiska tych, którzy chcą zniszczyć stabilność gospodarczą Ameryki żeby przejąć kontrolę. Wyzywam was byście rozejrzeli się a potem działali, bo dowiecie się, że główni liderzy tego “spisku niszczącego chrześcijaństwo” noszą żydowskie nazwiska. Trzeba je ujawniać, jeśli chcemy zachować wolność.

To będzie trudne zadanie, bo żydowska siła w tym kraju rośnie cały czas. Nie będzie to zadanie dla jakiegoś “słonecznego żołnierza” [walczy tylko kiedy jest ciepło i słonecznie – OG]. Żydowscy sędziowie i prawnicy teraz rządzą naszymi sądami, i nie możesz spodziewać się od nich sprawiedliwości, bo oni mają mandat od swojego boga na kłamstwa by skazywać was – chrześcijan.

Ręka ADL jest długa, a ich “rozrabiaki” są mściwi.  My to wiemy; i dlatego ich kolorem jest “czerwień”; czerwony komunizm i rozlew krwi. Ale nigdy nie wolno nam zawahać się w walce, bo jest to walka o nasze przetrwanie!

Nie będziemy mieć nic przeciwko Żydom, jeśli chcą mieszkać w tym kraju w spokoju i przestrzegać naszych chrześcijańskich praw. Ale niech nam udowodnią to swoimi czynami. Oznacza to, że muszą przestać próbować niszczyć każdą chrześcijańską wartość w Ameryce. Oni już usunęli modlitwę i czytanie Biblii z naszych szkół; krzyże z naszych wzgórz, i szopki z dziedzińców. To jest chrześcijański kraj. Jeśli chcą żyć jak Żydzi, to niech przestrzegają naszych praw, nie próbują ich niszczyć i ustanawiać własne brudne standardy.

Jeśli chcą spokoju, to niech rozwiążą kontrolowane i finansowane przez nich organizacje komunistyczno-socjalistyczne! Niech wyczyszczą własne studia filmowe i sieci telewizyjne. Niech zaniechają swoich prób kontroli naszego rządu poprzez żydowskie lobby w Waszyngtonie.

Jeśli są uczciwi, to niech zorganizują “wolne wybory” w krajach pod ich socjalistyczną kontrolą. Niech przestaną uprawiać fałszywą propagandę, która codziennie wylewa się z ich młynów propagandowych, i która zatruła całe pokolenie amerykańskiej młodzieży.

Niech uczciwymi wysiłkami pokażą, że chcą żyć w pokoju ze swoimi arabskimi sąsiadami. Jeśli szczerze i uczciwie chcą żyć w pokoju z resztą z nas, to niech czują się bezpieczni we własnych granicach i w USA.

Ale jeśli nadal będą stosować oszustwo, jeśli będą nadal głosić kłamstwa o chrześcijańskich patriotach, jeśli nadal będą stosować agresję i nienawiść wobec Chrystusa i chrześcijaństwa, to powiedzmy jasno światu, że swoją propagandę wpompowali w nasze kościoły i do naszego kraju w celu zniszczenia nas.

Kiedy to wykażemy bez żadnego cienia wątpliwości, to mamy prawo bronić chrześcijańskiego sposobu życia, naszej rasy, naszego kraju i naszej wolności, przy pomocy każdego dostępnego środka. Jeśli to oznacza wyeksmitowanie Żydów z Ameryki, co wydarzyło im się wcześniej, to zastosujemy te środki. Ale z Bożą pomocą obronimy naszą wiarę, naszą rasę i naszą wolność przed bezbożnym wrogiem, a ich chrześcijańskich sługusów w Ameryce uznamy także za swoich wrogów.

NIGDY  SIĘ  NIE   PODDAMY!

Naszej wolności nie “kupiliśmy i nie zapłaciliśmy w Dolinie Forge”, to była tylko “zaliczka” za wolność. Każde pokolenie musi wpłacić zaliczkę jeśli chce być wolne.  NA  BOGA, ZAMIERZAMY  TO  ZROBIĆ![http://www.znaczenieimion.net76.net/?imie=Valley_Forge – OG]

PRZEPIS  NA  NASZE  PRZETRWANIE  jest gotowy. Znajduje się on w 2 Krn 7:14: “jeśli upokorzy się mój lud, nad którym zostało wezwane moje Imię, i będą błagać, i będą szukać mego oblicza, a odwrócą się od swoich złych dróg, Ja z nieba wysłucham i przebaczę im grzechy, a KRAJ  ICH  OCALĘ“.  Od was zależy czy pozostaniemy wolni, czy staniemy się niewolnikami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.