Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Spisek przeciwko Kościołowi – e-book

Spisek przeciwko Kościołowi – e-book

Prezentujemy Państwu równie mocną co ważną pracę o wgryzaniu się żydostwa w łono KRK i ostatecznym przejęciu Kościoła przez wrogie mu siły.

Książka porusza wiele zamilczanych tematów z odległej przeszłości, o których wiedza jest konieczna aby zrozumieć czasy i wydarzenia współczesne.

Zachęcamy kochani do jej czytania i pobierania na swe dyski twarde.

Spisek przeciwko Kościołowi

a

Skromny cytat z książki:

„Tajni Żydzi zorganizowali i potajemnie kontrolowali ruchy, które były kreatywną i napędową siłą fałszywych nauk, takich jak ruchy ikonoklastów, katarów, patarini, albigensów, husytów, alumbrados i inne.

Działanie tych Żydów, przeszmuglowanych jako „piąta kolumna” na łono Kościoła Chrystusa, było ułatwione poprzez obłudną konwersję na chrześcijaństwo ich lub ich przodków. Ponadto zmienili żydowskie nazwiska na bardzo chrześcijańskie, przyozdabiane nazwiskami ich ojców chrzestnych. W ten sposób udało im się wymieszać ze społeczeństwami chrześcijańskimi i przejmować nazwiska sławnych rodów francuskich, włoskich, angielskich, hiszpańskich, portugalskich, niemieckich, polskich i innych krajów chrześcijańskiej Europy. Dzięki temu mogli przedostawać się do samego środka chrześcijaństwa, żeby podbijać je od wewnątrz i niszczyć rdzeń instytucji religijnych, politycznych i ekonomicznych.

Sieć tajnych Żydów istniejąca w średniowiecznej Europie potajemnie przenosiła wiarę żydowską z ojców na dzieci, nawet kiedy otwarcie żyli jak chrześcijanie, i umieszczali w swoich domach krzyże i obrazy katolickich świętych. Ogólnie w ostentacyjny sposób praktykowali chrześcijaństwo i wydawali się bardzo pobożni, żeby nie rzucać na siebie podejrzeń.

Oczywiście ten żydowski system obłudnej konwersji na chrześcijaństwo, po to żeby przejąć cytadelę chrześcijaństwa i umożliwić jej rozpad, został w końcu odkryty przez Kościół Święty przy skandalu i alarmie ojców świętych, synodów generalnych i regionalnych, oraz wiernego kleru. Ale największy skandal wywołali ci tajni Żydzi, którzy wprowadzili w szeregi duchowieństwa i zakony swoich synów, i to z tak dobrym skutkiem, że wielu z nich doszło do godności kanoników, biskupów, arcybiskupów, a nawet kardynałów.

W średniowieczu synody generalne i regionalne ostro zwalczały żydostwo i „żydowską piątą kolumnę”, która przedostała się w szeregi katolickiego duchowieństwa, i dlatego istnieje obfity zestaw prawodawstwa kanonicznego, mającego na celu eliminowanie przebiegłego wroga.

W celu zwalczania nie tylko macek ośmiornicy, które stanowiły heretyckie rewolucje w średniowieczu, ale i jej łba, Kościół Katolicki uciekał się do różnych sposobów, spośród których wyróżnia się Święte Oficjum Inkwizycji, tak oczerniane przez żydowską propagandę. Celem tego Oficjum było wyeliminowanie fałszywych doktryn i zadanie śmiertelnego ciosu tajnej potędze żydostwa, które im przewodziło. Dzięki inkwizycji, Kościół Święty mógł obalić żydostwo, i na kilka stuleci zatrzymać katastrofę krążącą nad ludzkością, gdyż kilka z tzw. fałszywych doktryn było już rewolucyjnymi ruchami o takim samym zasięgu i aspiracji, jak te w ostatnich czasach, i one nie tylko walczyły o zniszczenie Kościoła Rzymskiego, ale także o zniszczenie wszystkich książąt i istniejącego ładu społecznego na rzecz żydostwa, tajnego reżysera tych wcześniejszych ruchów heretyckich, a później masońsko-jakobińskich i współczesnych żydowsko-komunistycznych.

Ten katolicki kler, którego przerażało wspomnienie słowa inkwizycja, bo był pod wpływem od dawna wykorzystywanej propagandy międzynarodowego żydostwa, a przede wszystkim „żydowskiej piątej kolumny” wprowadzonej w jego szeregi, powinien zrozumieć, że, skoro tak wielu papieży i synodów, generalnych czy regionalnych, przez 600 lat broniło najpierw papieskiej inkwizycji europejskiej, a później hiszpańskiej i portugalskiej, to musiały być ważne tego powody. Katolicy, których szokują i przerażają rozmowy o sądzie inkwizycyjnym, nie dostrzegają wspomnianych wcześniej faktów, a których prawdziwość udowodnimy w kolejnych rozdziałach wiarygodną weryfikacją i niezaprzeczalnymi źródłami.”

Całość dostępna w książce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.