Strona główna > Samoobrona w infowar > Specjalne zalecenie

Specjalne zalecenie

międzynarodowe żydostwo

jew_1750794cSpecjalne zalecenie dla wszystkich żydów

To jest dokument pochodzący z łap międzynarodowego żydostwa, jaki utajniono na okres prawie 50 lat.

Specjalne zalecenie dla wszystkich żydów

Centralna Konferencja amerykańskich rabinów na 117-stej, dorocznej konferencji, która odbyła się w Nowym Jorku w dniu 26 czerwca 1937 r., postawiła wniosek o „zwolnienie żydów ze służby wojskowej, zgodnie z najwyższą zasadą interpretacji judaizmu”.

Nasz Talmud mówi nam, „Kiedy idziesz na wojnę, nie idź jako pierwszy, ale jako ostatni, ażebyś mógł powrócić jako pierwszy”.

Dlaczego my, ludzie prawdziwie międzynarodowi, powinniśmy zawracać sobie głowę wzajemnymi interesami głupich narodów Gojów? My musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc wielkiemu prezydentowi, który pomógł nam tak bardzo w utworzeniu naszej kontroli. Wesprzeć projekt ustawy, gdy będzie on przedstawiony narodowi amerykańskiemu. Poprzeć Anglię i Francję, bo walczą z największym wrogiem Judei, Gojami państwa niemieckiego.

Jesteście zobowiązani do wspierania udziału Stanów Zjednoczonych w tej świętej wojnie Judei, bez zastrzeżeń i bez strachu. Możemy powtórzyć nasze triumfy z 1918 roku, jeśli utrzymamy nasz zjednoczony front, a głupie Goje będą walczyć, gdy my będziemy robić zyski, przy pomocy naszego przyjaciela z Waszyngtonu.

Wpływowi żydzi będą we wszystkich Komisjach Poborowych, a żydowscy lekarze będą chronić nas od służby wojskowej. Uzgodnienia te są już porobione, aby nas zwalniano, na wypadek gdyby zwolnienie z powodów religijnych nie mogło być przygotowane na czas. Zostajecie ostrzeżeni, aby się wyrzec, zanegować, odrzucić i odmówić udzielenia tych informacji, gdyby was o to pytali Goje, nawet pod przysięgą, gdyż to wskazano w Talmudzie i to jest uzasadnione dla zachowania naszej rasy.

Komitet Centralny

Anti-Defimation League BB

Strona 5 całego pliku dokumentów, tu do pobrania w formacie pdf: https://www.copy.com/s/W6yma1xzBuKBp08d/exemption-of-jews-from-military-service.pdf

FBI, Cleveland, Ohio, Akta 62-0, 13 października 1943 r. Data odtajnienia 11 lipca 1989, list od Charlesa M. Scotta, informatora, pismo okólne zawierające przypuszczalną propagandę semicką, Scott otrzymał kopię dokumentu do swej dyspozycji, jako stenograf dla Fisher Cleveland Air Craft Division, General Motors Corporation. Jego przełożony miał zrobić tę kopię, a Scott przedłożył ją do FBI, list z objaśnieniem został podpisany przez Lelanda V. Boardmana, agent specjalnego.

źródło: http://buelahman.wordpress.com/2013/09/09/special-notice-to-all-jews/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.