Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Specjalna „misja” judeo-masońskiego agenta o pseudonimie „Franciszek”

Specjalna „misja” judeo-masońskiego agenta o pseudonimie „Franciszek”

„… Franciszek powiedział setkom tysięcy młodych ludzi zgromadzonych na Światowych Dniach Młodzieży w Polsce, że muszą oni „wierzyć w NOWĄ LUDZKOŚĆ ” i ,” że NIE powinni oni traktować granic jako przeszkód”.

a

Co dwa lub trzy lata, katolicy z całego planety zbierają się na jednej z tych olbrzymich konferencji, i jak widać papież nie ma oporów aby wykorzystać te historyczne okazje, aby promować swój program.

Niestety, stało się to niezwykle jasne, że jego program obejmuje SKIEROWANIE ludzkości ku jednej światowej religii i nowego porządku światowego.

Oczywiście Franciszek nie zamierza używać tych konkretnych zwrotów, ale w tym momencie widać to jak na dłoni, że próbuje to zrobić. Jeśli nie wierzysz mi do tej pory, być może spojrzysz na rzeczy inaczej po zapoznaniu się z ewidencją, która zebrałem w dalszej części tego artykułu.

Zacznijmy od tego, co papież powiedział na konferencji z okazji Światowego Dnia Młodzieży w niedzielę …

„…Ludzie mogą uważać was za marzycieli , bo wierzycie w NOWĄ LUDZKOŚĆ, która odrzuca nienawiść między narodami, która nie chce widzieć granic jako barier i którą można pielęgnować swoje tradycje bez bycia egocentrycznymi i małostkowymi…”, Franciszek powiedział to swojej trzódce.

Sama ta wypowiedź nie jest tak dramatyczna. Ale , kiedy umieścimy ja w kontekście wszystkiego innego, co Franciszek uczynił i powiedział, w ciągu ostatnich kilku lat, wyraźny WZÓR zaczyna się nam uwidaczniać …

Maj 2016: Franciszek przyjął jednego z czołowych duchownych sunnickich na świecie w Watykanie i rzekomo powiedział owemu duchownemu , że „nasze spotkanie jest KOMUNIKATEM. Wszystkie główne serwisy informacyjne na całym świecie zrozumiały jasno, co było przekazywane. Na przykład, artykuł w gazecie Daily Mail o tym spotkaniu został zatytułowany: „Papież wziął w objęcia wielkiego Imama na historycznym spotkaniu w Watykanie w dążeniu do połączenia kościołów katolickich i muzułmańskim razem”.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3605089/Pope-embraces-grand-imam-historic-Vatican-meeting-bid-bring-Catholic-Muslim-churches-together.html

Styczeń 2016: Watykan wypuszcza bardzo niepokojący film, w którym Franciszek oświadcza , że ​​wszystkie główne religie świata są: „poszukiwaniem Boga lub spotkaniami z Bogiem na różne sposoby”, i że ostatecznie: „wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi”. Film ten przedstawia także liderów z różnych wielkich religii i oni są tam pokazani deklarując wierność do swych poszczególnych bogów.

Najpierw widzimy buddyjska duchowna, która nam mówi: „mam zaufanie do Buddy”, potem widzimy rabina żydowskiego, który oświadcza: „wierzę w Boga”. Dalej katolicki ksiądz ogłasza: „wierzę w Jezusa Chrystusa”, a na końcu islamski lider śmiało deklaruje: „wierzę w Boga, Allaha”.

Jeśli nie widzieliście jeszcze tego filmu można obejrzeć całą rzecz tutaj. Po obejrzeniu tego filmu, nikt nie może zaprzeczyć, że Watykan jawnie promuje JEDNĄ ŚWIATOWĄ RELIGIĘ.

Listopad 2015: Franciszek oświadczył, że fundamentalizm, nawet fundamentalizm chrześcijański, jest „chorobą”, w trakcie wypowiedzi, w której podkreślał podobieństwa głównych religii.

Wrzesień 2015: Franciszek udał się do Nowego Jorku, aby wygłosić przemówienie, które zainicjowało konferencję, podczas której ONZ zaprezentowało „nową uniwersalną agendę” dla ludzkości.

Wrzesień 2015: Podczas postoju w katedrze św, Patryka w Nowym Yorku Franciszek podkreślił jedność między chrześcijaństwem a islamem. Te słowa zostały wypowiedziane przez niego bezpośrednio …

„…Chciałbym wyrazić dwa uczucia dla moich muzułmańskich braci i sióstr: Po pierwsze, moje pozdrowienia w czasie obchodów przez nich swoich świat. Szkoda, ze nie mogę wyrazić moich pozdrowień jeszcze cieplej.

Moje uczucia bliskości, moje uczucia bliskości w obliczu tragedii. Tragedii, której doświadczyli w Mekce. W tym momencie, daję zapewnienie o moich modlitwach. Łączę się z wami wszystkimi. Modlitwa do Boga Wszechmogącego, pełnego miłosierdzia…”

Lipiec 2015: Podczas podróży do Ekwadoru, Franciszek mówił o potrzebie NOWEGO ŚWIATOWEGO PORZĄDKU gospodarczego i ekologicznego”, w którym bogactwo planety zostanie „udostępnione dla wszystkich”.

Lipiec 2015: Franciszek potępił globalny kapitalizm i określił jego ekscesy jako „łajno diabła”.

Czerwiec 2015: Franciszek wezwał do NOWEJ, GLOBALNEJ władzy politycznej”, która będzie dysponowała zasobami niezbędnymi do „radzenia sobie z problemami gospodarczymi i niesprawiedliwością na świecie”.

Październik 2014: Franciszek publicznie zaakceptował teorię ewolucji poprzez oświadczenia takie jak te … – „..Kiedy czytamy o stworzeniu w Księdze Rodzaju, ryzykujemy wyobrażeniem sobie Pana Boga jako magika, z różdżką, która jest w stanie zrobić wszystko. Ale tak nie jest… ” „…Teoria Big Bang, która dziś uważamy za teorie wyjaśniającą pochodzenie świata, nie zaprzecza interwencji boskiego stwórcy, ale raczej tego wymaga….” „…Ewolucja w naturze nie jest sprzeczna z ideą stworzenia, ponieważ ewolucja wymaga stworzenia istot, które ewoluują…”.

Poprzez zaakceptowanie w pełni teorii ewolucji, Franciszek zrównał się z lewicowymi inżynierami społecznymi , którzy pragną połączyć całą ludzkość w socjalistyczny Nowy Porządek Światowy, a stanął naprzeciw tzw. „fundamentalistów”, którzy wierzą, że istnieje jeden Prawdziwy Bóg, który stworzył niebiosa i ziemia.

Czerwiec 2014: Po raz pierwszy w historii katolicyzmu, Franciszek autoryzował „islamskie modlitwy i czytania z Koranu” w Watykanie. W dawnych czasach, to zostałoby uznane za BLUŹNIERSTWO, ale dziś nikt nawet nie zauważa , gdy coś takiego się dzieje.

Marzec 2013: Podczas swojego pierwszego spotkania ekumenicznego jako papież, Franciszek bardzo jasno stwierdził, że on wierzy, że chrześcijanie i muzułmanie, oboje czcza tego samego, Jednego Boga. ” … Zatem pozdrawiam i serdecznie dziękuję wam wszystkim, drodzy przyjaciele, którzy należycie do innych tradycji religijnych; przede wszystkim pozdrawiam muzułmanów, którzy czczą jedynego Boga, żywego i miłosiernego i wzywają Go w modlitwie, i was wszystkich . Naprawdę doceniam wasza obecność: w niej widzę namacalny dowód woli wzrastania we wzajemnym szacunku i współpracy dla WSPÓLNEGO dobra ludzkości. Kościół katolicki jest świadom znaczenia promowania przyjaźni i szacunku między mężczyznami i kobietami z różnych tradycji religijnych – PRAGNĘ TO POWTÓRZYĆ: promowania przyjaźni i szacunku między mężczyznami i kobietami z różnych tradycji religijnych – to również potwierdza cenną pracę, którą Papieska Rada d/s Dialogu Międzyreligijnego wykonuje…”

Czy zauważacie już ten WZÓR?

Franciszkowi chodzi o zbliżanie ludzi. Chce doprowadzić do zjednoczenia się narodów i chce doprowadzić do zjednoczenia się religii.

Ale ostatecznie, JAKI JEST CEL owego ‚zjednoczenia się’ ? Coraz większa liczba „fundamentalistycznych” chrześcijan obawia się, że Franciszek PRZYGOTOWUJE SCENĘ dla jednej światowej religii i Nowego Porządku Światowego. Scalanie wszystkich krajów świata w jedno, gigantyczne SUPER-PAŃSTWO i łączenie wszystkich religiach świata w jedną religię może wydawać się dobrym pomysłem dla wielu, ale prawda jest taka, że ​​to po prostu doprowadzi do takiego poziomu TYRANII, że większość ludzie nawet nie odważy się tego sobie wyobrazić…”

Tłum. Renata

http://www.infowars.com/12-times-pope-francis-has-openly-promoted-a-one-world-religion-or-a-new-world-order/

P.S. Suplement:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *