Strona główna > Polska > Soros i polscy komuniści z opozycji sejmowej sprowadzają Ukraińców do wywołania wojny domowej

Soros i polscy komuniści z opozycji sejmowej sprowadzają Ukraińców do wywołania wojny domowej

Dwa dni temu onet.pl opublikował artykuł pt „Astroturfing może być elementem rosyjskiej operacji specjalnej przeciwko Polsce”.

a1

Czytamy w nim m.in o tym, że:

„Kampania, którą w weekend żył polski internet „wydaje się być jednym z elementów rosyjskiej operacji specjalnej przeciwko Polsce” – podaje Centrum Analiz Propagandy i Dezinformacji. Zwolennicy rządu oskarżali bowiem opozycję o stosowanie tzw. astroturfingu budującego sprzeciw wobec reformy sądów. Zdaniem amerykańskich ekspertów, krytycy tej techniki sami jej używali do wzmocnienia sztucznego protestu przeciwko opozycji.

Wpisy z hasztagami dotyczącymi demonstracji w Polsce były identyczne i nadawane w tym samym czasie.

Anonimowe konta podawały je często z niemożliwą dla człowieka częstotliwością

Eksperci nie mają wątpliwości: do popularyzacji astroturfingu w Polsce przyczynił się komputer, nie człowiek
CAPD: to może być operacja specjalna przeciwko Polsce, której celem jest destabilizacja życia społecznego-politycznego w kraju”

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/astroturfing-a-wplywy-rosji/t15snt8

Za wszystkim stoi bardzo znana osobistość, wróg państw narodowych, zwolennik komunizmu – Soros – działający dzięki takim tworom jak agencje pozarządowe.

Dalej na onet.pl czytamy:

 

W 2016 r. Soros wezwał Europę do przyjęcia 300 tysięcy uchodźców. Tymczasem premier Viktor Orbán zamknął dla nich granice. Kiedy w maju Parlament Europejski wydał rezolucję potępiającą Węgry za „poważne naruszenie” zasad państwa prawa i praw podstawowych, węgierski minister spraw zagranicznych Peter Szijjarto mówił, że to „kolejny atak na Węgry ze strony sieci George;a Sorosa”.

Dla mnie osobiście nieprawdopodobne są dwie sprawy. Dlaczego nikt jeszcze nie reagował na poważnie na działania Sorosa w Polsce?

Jak jeden człowiek może sterować tyloma krajami na raz?

Odpowiedź na drugie pytanie zostawię sobie na kolejny raz, kiedy będę opisywał macki Sorosa a tym razem skupię się na odpowiedzi na pytanie pierwsze.

Zanim do tego dojdziemy, postawmy sobie jeszcze jedno pytanie: dlaczego na Węgrzech widzą to, czego Polacy nie widzą?

„Węgry użyją „wszelkich instrumentów, jakie posiadają, by wymieść wszystkie organizacje pozarządowe finansowane przez Sorosa, które służą globalnym kapitalistom i wspierają poprawność polityczną a nie rząd” – zapowiedział Szilard Nemeth, wiceszef partii Fidesz.
http://www.pch24.pl/wegry-rozprawia-sie-z-fundacjami-sorosa–a-kiedy-polska-,48700,i.html#ixzz4o3e3zs8c”

Soros działa w całej Europie wschodniej, ale tylko na Węgrzech pojawił się sprzeciw.

Aby odpowiedzieć sobie na powyższe pytania warto zasięgnąć do gotowego i bardzo cennego tekstu na stronie:

http://www.mysl-polska.pl/1290

Jestem detektywem i sprawdzam dowody i poszlaki. To nie są moje fantasmagorie. To jest dziennikarstwo śledcze i dzięki temu, że nie jestem niewolnikiem ani żadnej partii, ani patriotyzmu, mogę na chłodno pokazać jak to wszystkie puzzle układają się w całość. Na stronie mysl-polska.pl dowiadujemy się o bardzo ważnych kwestiach polsko-ukraińskich i nie tylko. Otóż okazuje się, że Soros ogłosił 16 punktowy plan obalenia rządu PIS

„Aktywna politycznie część diaspory ukraińskiej w Polsce – czyli banderowcy – bierze udział w puczu przeciw rządowi PiS.Bartosz Kramek – przewodniczący Rady Fundacji Otwarty Dialog, założonej przez nacjonalistkę ukraińską Lyudmylę Kozlovską (na zdjęciu z Georgem Sorosem), prywatnie jego żonę i prezesa zarządu Fundacji – ogłosił 16-punktowy plan obalenia rządu PiS, czyli zorganizowania przewrotu na wzór ukraińskiego Majdanu”

a

fot 3obieg.pl

Ukraińcy tak na prawdę mogą być doskonałą bojówką i sztucznym tłumem podczas wszelkich DEMONstracji.

Bartosz Kramek w swojej instrukcji podkreśla, że istotną rolę w planie działania winno odegrać prowokowanie prezesa PiS:

„Niedawna sejmowa furia Jarosława Kaczyńskiego jest naszym sukcesem – nie tylko obnaża jego prawdziwą motywację, ale i podważa jego autorytet we własnym otoczeniu; impulsywne zachowania prowadzić go mogą do dalszej utraty kontroli nie tylko nad sobą, ale i własnymi współpracownikami, co z kolei oznacza wzrost prawdopodobieństwa popełnienia przez niego dalszych błędów. A pozbawiony silnego przywództwa Kaczyńskiego PiS podzieli się na kilka zwalczających się wzajemnie frakcji. Motorem destrukcji Kaczyńskiego jest nienawiść; zaoferujmy mu nasze współczucie; pozwólmy żeby jego gniew na urojone krzywdy obrócił się przeciw niemu samemu.”

www.magnapolonia.org/czy-soros-dazy-do-zorganizowania-w-polsce-krwawego-majdanu/

Dalej czytamy czym jest i jaki ma cel w póki co jeszcze w dużej mierze suwerennym kraju jakim jest Polska, tzw Ukraińska Fundacja Otwarty Dialog.

„Ukraińska Fundacja Otwarty Dialog (Open Foundation) została założona w 2009 roku w Warszawie przez nacjonalistów ukraińskich, ludzi powiązanych z dawną Unią Demokratyczną (Wolności) i lewaków z „Krytyki Politycznej”. Jej zadaniem jest organizowanie i wspieranie tzw. „kolorowych rewolucji” w krajach byłego ZSRR. Jest ściśle powiązana z Sorosem, michnikowszczyzną i Platformą Obywatelską

Liczne zdjęcia członków kierownictwa Fundacji Otwarty Dialog można bez trudu znaleźć w internecie. W jej radzie zasiadają m.in. były polityk Unii Demokratycznej (Wolności) Andrzej Wielowieyski i polityk PO Jacek Szymanderski. Aktywnego wsparcia działaniom Fundacji Otwarty Dialog udzielali i udzielają m.in. polityk PO (a wcześniej sekretarz KC PZPR) Marcin Święcicki oraz skrajnie proukraiński działacz UD (UW) Henryk Wujec.”.

Czy widzimy teraz tego wszystkiego sens? W Polsce działają organizacje przeciwne Polakom.

„Z Fundacją Otwarty Dialog jest ściśle związana Natalia Panczenko – liderka Euromajdanu Warszawa, która zasłynęła z otwartego manifestowania swoich banderowskich poglądów, w tym uwielbienia dla UPA, oraz żądania, by Polska zwróciła Gdańsk Niemcom a Przemyśl Ukrainie. Pani Panczenko była stałym gościem seansów nienawiści organizowanych przez Kluby „Gazety Polskiej” pod ambasadą Rosji w dniach 17 września i 10 kwietnia. Wygłaszała tam nienawistne przemówienia, wzywając wprost do wojny polsko-rosyjskiej.”

W Gazecie Polskiej, tubie PISu byli ludzie przeciwni Polakom. W świętokrzyskim działał człowiek rozwalający struktury UPRu, a zarazem kolega Winnickiego.

Kiedyś napisałem tekst o Ruchu Narodowym:

detektywprawdy.pl/2015/02/09/prawda-o-ruchu-narodowym/

tutaj o Gazecie Polskiej:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/06/czy-gazeta-polska-to-prawicowy-dodatek.html

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/03/kolejne-oszukiwanie-polskich-sowian.html

Jaki z tego wszystkiego jest wniosek ponad to, co znajduje się w  linkach?

W tym roku ma w Polsce pracować już około 2 mln Ukrainców. Sprowadzał ich także rząd PIS.

Gro z tych osób, to sponiewierani biedą ludzie. Nikt jednak nie wie, podobnie jak w kwestii uchodźców, ilu jest Banderowców.

Jak ja to widzę?

Nie chce krakać, ale jesteśmy na skraju wojny, a konkretnie na tym cytacie z ewangelii Mateusza:

„I dotrą do was słuchy o wojnach i wieści wojenne. Uważajcie, nie lękajcie się, tak musi się stać. Lecz to jeszcze nie koniec. (7) Bo powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu, a w niektórych miejscach nastanie głód i będą trzęsienia ziemi. (8) To wszystko początek boleści. ” Mateusza 24

Naród powstanie przeciw narodowi. Trzęsienia już są. Niedawno w Grecji i na Cyprze. Owszem były zawsze, ale widziałem kiedyś grafik pokazujący skalę natężenia w ostatnich dekadach i jest to natężenie największe.

Zainstalowano nam konia trojańskiego w postaci Ukraińców, ale kiedy dojdzie do wojny płakać będą także ludzie lewicy. Oni również będą tracić bliskich i może nawet swoje życie.

Polecam przeczytanie całego tekstu z myśli polskiej.

Według mojej oceny, a badam temat geopolityki w kontekście Biblii już około 5 lat, jesteśmy tuz przed wejściem w strefę wpływów Rosji. To nie jest jeszcze w tym najgorsze. Najbardziej bolesne jest to, że w Polsce może dojść do wojny domowej na wzór Ukrainy. Do polskiego Majdanu.

Obym się mylił, ale tak czy owak nie powinniśmy brać udziału w żadnym konflikcie i w jakiejkolwiek DEMONstracji. Chrześcijanina zadaniem jest żyć w pokoju i nie dać się wciągnąć w żaden konflikt jak to miało miejsce ostatnio w kwestii reformy sądów. To nie są nasze konflikty. Warto mieć swoje zdanie, ale nie możemy pozwalać na rozpalanie ognisk wojennych, a ostatnie manifestacje i DEMONstracje tym właśnie były. Smutnym jest fakt, że osoby nazywające sie chrześcijanami dały się w to wciągnąć broniąc jednocześnie postkomunistów.

Ażeby uświadomić Wam o jak wielką stawkę jest gra przedstawiam wpis przewodniczącego tej  Rady Fundacji Otwarty Dialog:

aa

fot. www.magnapolonia.org/

Poniżej tylko kilka z jego punktów planu destabilizacji Polski człowieka Sorosa:

]

1. Mimo wszelkich różnic – konieczna jest ścisła współpraca i koordynacja szeroko rozumianych środowisk opozycyjnych i obywatelskich, którzy stworzą wspólną strukturę służącą podejmowaniu kluczowych decyzji i wyłonią spośród siebie oficjalną reprezentację. Na Majdanie taką platformą była po części Rada Majdanu i Sztab Sprzeciwu Narodowego. U nas może to być Front Demokratyczny, w ramach którego zostaną powołane odpowiednie, tematyczne zespoły zadaniowe odpowiedzialne za realizację działań w poniższych sferach.

2. Skuteczność wymaga zmobilizowania szerokich mas społecznych, a – zanim to nastąpi – wielu środowisk, których opór może sparaliżować funkcjonowanie państwa; wymaga to rozmów prowadzonych przez opozycję i czołowych działaczy społecznych z centralami związków zawodowych (w szczególności ZNP) i przedstawicielami biznesu (Polska Rada Biznesu, Business Centre Club, Konfederacja Lewiatan).

3. Strajk generalny nauczycieli, czy też – w przypadku formalnie nie mogących strajkować sędziów sądów powszechnych i administracyjnych – szeroko zakrojony protest w formie przerw w pracy i powstrzymania się od wykonywania czynności służbowych. Powinno to wywołać poważne i szerokie zaniepokojenie społeczne, którego władze nie będą mogły ignorować; to już nie będzie walka o sądy, to będzie walka o Polskę.

4. Warto rozważyć otwartą i zakrojoną szeroko akcję czasowego powstrzymania się od płacenia podatków i innych należności na rzecz skarbu państwa pod hasłem np. „Nie płacę na PiS”.

Czy teraz widzimy o jak wielką stawkę chodzi? Czy chcemy dojść do takiej sytuacji, w której powiemy sobie: ostatni niech gasi światło? Czy chcemy drugiego Majdanu? Pytania retoryczne.

Jeszcze jedno chciałem napisać. Nie wiem czy pamiętacie jak pisałem przy okazji obchodów kościoła rzymskiego o ofiarowaniu Polski demonom.

Za: http://detektywprawdy.pl/2017/07/27/soros-i-polscy-komunisci-z-opozycji-sejmowej-sprowadzaja-ukraincow-do-wywolania-wojny-domowej/

Data publikacji: 27.07.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.