Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Sodomickie orgie watykańskich ” duchownych „

Sodomickie orgie watykańskich ” duchownych „

Śledztwo niemieckich dziennikarzy ujawniło sodomickie orgie watykańskich „duchownych”!a11

Miliony wiernych na całym świecie śledzi rozwój nowego, potężnego skandalu w Kościele Rzymsko-Katolickim. W tych dniach kiedy papież rzymski Franciszek odbywa pielgrzymkę do Ziemi Świętej dziennikarze niemieccy opublikowali dokumentalny film w którym szczegółowo opowiadają jak w rzeczywistości wygląda życie watykańskich „kapłanów”.

a66

Nietradycyjny seks, intrygi, pranie brudnych pieniędzy i to, jeżeli wierzyć autorom filmu, zaledwie wierzchołek góry lodowej. Według korespondenta NTV, Konstantina Goldenzweiga, korupcja, kumoterstwo i seksualne skandale to wypryski z mrocznej przeszłości z których, wydawałoby się,  Watykan nie nadąża się oczyszczać.

Ale autorzy filmu, zatytułowanego „Watykańskie sprzysiężenie”, wyemitowanego w telewizji ARD, dowodzą, że to wszystko nie jest przeszłością ale, tak jak dawniej, jest to teraźniejsza rzeczywistość Kościoła Rzymsko-Katolickiego.

3 lata temu włoski dziennikarz Carmelo Abbate, dowiedziawszy się od przyjaciela, który był sodomitą, o tym, że u rzeczonego odbył się seks z udziałem jednego z dostojników watykańskich, natrafił na całą grupę takich „kapłanów” a wkrótce zdobył także wstrząsające zdjęcia , z podziemnego seksklubu, zrobione ukrytą kamerą. Na jednej z takich „seksualnych wieczorynek” w Rzymie watykańskich dostojników zabawiają zamówieni przez nich prostytutki-chłopcy na telefon (call boys).

Carmelo Abbato, dziennikarz, mówi: „A potem nastąpiła chwila, która mną wstrząsnęła jak nic dotąd. Wtedy w pełni zdałem sobie sprawę co się, w rzeczywistości, tutaj działo, że tutaj nie chodziło jedynie o seks. „Kapłan” z Francji, ktory „przespał” noc z moim przyjacielem, rankiem wyjął ze swojej torby podróżnej kościelne sprzęty liturgiczne i rozpoczął odprawiać nabożeństwo – w tym samym domu w którym tylko co on i inni „kapłani” zajmowali się tym wszystkim”.

aaa

To nawet dla tolerancyjnego, europejskiego widza jest bardzo szokujące. Z kim sodomici mają związki to ich sprawa osobista ale okazuje się, że oni także czytają przy ołtarzu kazania o grzechu sodomii. O jednym z takich świętoszków, zmuszających swoich podopiecznych do „tłumienia w sobie cielesności”, który zrobił na zażartej walce z kościelną rozpustą karierę, opowiada w filmie jego były kochanek.

„Sodomici-kapłani” na wysokich stanowiskach, ofiary kościelnej pedofilii i kardynałowie, marnie próbujący walczyć z korupcją i praniem brudnych pieniędzy w najbardziej hermetycznym w świecie banku watykańskim to rzeczywistość do której ma zastosowanie nieomalże cały włoski Kodeks Karny, który Stolica Święta, oczywiście, nie uznaje.

Ze skandalami wstrząsającymi Watykanem autorzy filmu bezpośrednio łączą i rezygnację Benedykta XVI. Były papież, publicznie obiecujący otwarcie nowego rozdziału w życiu katolików, nie tylko wiedział co się wyprawiało podczas jego pontyfikatu ale jako głowa komisji ds. badania przestępstw seksualnych w Kościele ,sam także, jak się wyjaśnia, stawiał przeszkody przeprowadzaniu pełnych i szerokich dochodzeń.

Za: http://dsnmp.ru/rassledovanie-nemetskih-zhurnalistov-seks-orgii-vatikanskih-svyashhennikov-geev/

Publikacja: 1.10.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *