Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Sodomia w Watykanie

Sodomia w Watykanie

SODOMIA W WATYKANIE. Były szwajcarski gwardzista watykański mówi, że: „Kardynałowie nagabywali mnie o seks”.

DIABEŁ

a3,3

W niedzielę 5 stycznia 2014 roku szwajcarski tygodnik „Schweiz am Sonntag” ujawnił historię byłego szwajcarskiego gwardzisty z Watykanu, który twierdzi, że otrzymywał propozycje stosunków homoseksualnych od „kardynałów”.

(Cytat z gazety „Schweiz am Sonntag”: „Schweizergardist packt aus: ‚Habe von Kardinälen Sex-Angebote erhalten'”)

Szwajcarski gwardzista przerywa milczenie: „Kardynałowie nagabywali mnie o seks”

Autorzy: Henry Habeggar i Beat Kraushaar

4 stycznia 2013; 11:32 PM CET

Obecnie Gwardia Szwajcarska dołącza do paskudnego środowiska Watykańskiego Lobby Sdomickiego. Były gwardzista mówi, po raz pierwszy, że szwajcarscy ochroniarze papieża są jednymi z ich (Watykańskie Lobby Sodomickie) najbardziej pożądanych obiektów. Młody Szwajcar twierdzi, że był obiektem pożądania pewnej liczby duchownych. Obejmuje to także wysokiego dostojnika, który był w centrum watykańskiej władzy. Były gwardzista opowiada szczegóły jak ta osoba zadzwoniła do niego na jego telefon komórkowy ażeby zaprosić go do swojego pokoju po północy. Ten człowiek, który był zakwaterowany w pałacu papieskim blisko Ojca Świętego, uważany jest, przez osoby dobrze poinformowane, za osobę powiązaną z Siatką Homoseksualną. Szwajcarski gwardzista wyjaśnia, że nie był to przypadek odosobniony. Podczas gdy pełnił służbę (w Watykanie) otrzymywał rzekomo jednoznaczne propozycje od ponad 20 duchownych. Dotyczy to także biskupów, kardynałów i księży. Jednoznaczne (niemieckie tłumaczenie brzmi „dwuznaczne”, ale wygląda to na błąd typograficzny- NOWatch) propozycje obejmowały także obiad z księdzem, który zwierzył się gwardziście o zamiarze bycia jego „deserem”. Członek Sekretariatu Stanu Stolicy Apostolskiej który także, rzekomo, czynił zaloty, został później przeniesiony na inne stanowisko. Doniesienia według których osceniczne zachowania seksualne dzieją się na przed oczyma papieża, by tak to ująć, rodzą kłopotliwe pytania. I zdarza się to raczej w niefortunnym czasie dla Rzymu ponieważ 27 kwietnia Jan Paweł II będzie kanonizowany. Czy ten gwardzista jest tylko chwalipiętą i mącicielem? Dobrze poinformowani specjakiści ds. Watykanu uważają jego opowieść za wiarygodną, nie tylko ogólnie, ale i szczególnie w odniesieniu do wysoko postawionego dostojnika z otoczenia papieża. Według jego własnego świadectwa nie otrzymał on żadnego wsparcia ze strony samej Gwardii Szwajcarskiej kiedy składał swoim zwierzchnikom raporty dotyczące tych wypadków. Był oskarżany o niezrozumienie. Biuro Prasowe Gwardii Szwajcarskiej w Watykanie odpowiedziało na zarzuty byłego gwardzisty: „Plotkarska „Siatka Homoseksualna” nie stanowi problemu dla papieskiej Gwardii Szwajcarskiej”- stwierdził rzecznik Urs Breitenmoser. Według niego: „Młodzi Szwajcarzy, którzy podpisują dwuletni kontrakt służby w Gwardii Szawjcarskiej surowo przestrzegają wartości wojskowych i religijnych. Dla nich istnieją zupełnie odmienne sprawy w centrum ich koleżeństwa i aktywności rekreacyjnej”- twierdzi Breitenmoser.

(Za Schweiz am Sonntag)

„Kapłani, słudzy mojego Syna, kapłani, przez ich złe życie, przez ich brak szacunku i bezbożność w celebracji Świętych Tajemnic, przez ich miłość do pieniędzy, ich miłość do zaszczytów i przyjemności, ci kapłani stali się ściekiem nieczystości. Tak, kapłani proszą się o pomstę a pomsta wisi nad ich głowami. Biada kapłanom i tym poświęconym Bogu, którzy przez ich niewierność i ich złe życie, krzyżują powtórnie mojego Syna! Grzechy, tych poświęconych Bogu, wołają o pomstę do nieba i teraz pomsta stoi na progu ponieważ nie pozostał nikt by błagać o miłosierdzie i przebaczenie dla ludzi. Nie ma już wspaniałomyślnych dusz; nikt już nie pozostał godny składania Niepokalanej Ofiary Przedwiecznemu przez wzgląd na ten świat.” (Nasza Pani z La Salette, 19 września 1846 roku, opublikowane przez Melanię w 1879)

„W 1865 roku nastąpi zbezczeszczenie miejsc świętych. W klasztorach kwiaty Kościoła zgniją i diabeł uczyni się jakby Królem wszystkich serc. Niechaj ci odpowiedzialni za zgromadzenia religijne będą czujni wobec ludzi, których muszą przyjąć bo diabeł ucieknie się do wszystkich jego sztuczek ażeby wprowadzić grzeszników do zgromadzeń zakonnych bo niepokoje, zaburzenia i miłość cielesnych rozkoszy będą rozprzestrzenione po całej ziemi” (Nasza Pani z La Salette, 19 września 1846 rok, opublikowane przez Melanię w 1879 roku).

„W roku 1864 Lucyfer wraz wielką liczbą demonów zostanie uwolniony z piekła; położą oni kres Wierze krok po kroku, nawet u tych poświęconych Bogu. Tak ich zaślepią, że o ile nie będą mieli szczególnej Łaski to ci ludzie przyjmą ducha tych aniołów piekła. Kilka instytucji religijnych utraci Wiarę i zatraci wiele dusz.” (Nasza Pani z La Salette, 19 września 1846 roku, opublikowane przez Melanię w 1879 roku).

„Kilka porzuci Wiarę i ogromna ilość kapłanów i członków zgromadzeń zakonnych odpadnie od prawdziwej religii, wśród tych ludzi będą nawet biskupi” (Nasza Pani z La Salette, 19 września 1846 rok, opublikowane przez Melanię w 1879 roku).

„Bóg uderzy w niewyobrażalny sposób” (Nasza Pani Z La Salette, 19 września 1846 rok, opublikowane przez Melanię w 1879 roku).

Za: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową)

http://www.novusordowatch.org/wire/index.htm#.UszlHdLuLEw

blog katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową)

http://www.popefrancisthedestroyer.blogspot.com/search?updated-max=2014-01-12T14:49:00-08:00&max-results=7

Data publikacji: 7.01.2014

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *