Strona główna > Świat > Edward Snowden: O Nowej Broni Biologicznej…

Edward Snowden: O Nowej Broni Biologicznej…


[na górę strony]

mikstury bezmetki

bezmetki – Wybrane, trudniej dostępne teksty, własne tłumaczenia i „widzimisie”. Wyrażam i popieram tradycyjne poglądy lewicowe. Nie po drodze mi zarówno z liberałami jak i z „nową lewicą” („gender”, wojującym feminizmem i propagandą dewiacji),

Edward Snowden: O Nowej Broni Biologicznej…

1BezTabu, co piszą „inni”, z cyklu- Krajobrazy Putinistanu: dziś Edward Snowden, z sensacyjnym oświadczeniem, na temat aktualnie prowadzonej, przez USA, wojny biologicznej – wobec Rosji i ZNP.

Edward Snowden: O Nowej Broni Biologicznej(*1.) W Służbie USA…

Wszystkim wiadomo, że pasożyty źle wpływają na życie człowieka. One zatruwają ciało swoimi odchodami i zjadają wszystkie użyteczne składniki odżywcze, niezbędne ciału. Ale sprawy mają się jeszcze gorzej, bo Edward Snowden poważnie ogłasza, że Stany  Zjednoczone wwożą do Rosji i krajów ZNP produkty zainfekowane szczególnym rodzajem pasożytów, zdolnych..

Kolejne wideo-apel byłego pracownika służb wywiadowczych Ameryki, Edwarda Snowdena wprawiło rosyjską opinię publiczną w szok. Ponad 80% produktów, towarów, nawozów i leków, przywożonych do Rosji z USA – STANOWI ZAGROŻENIE dla ludności. Z takim SENSACYJNYM oświadczeniem Snowden wystąpił na żywo w 56 kanale telewizji.

„Rosjanie nie wiedzą , że większość z tego, co jedzą, już dawno – zostało zainfekowane…”

Wiarygodność tej informacji obecnie potwierdzają eksperci, ale nie ma co wątpić. Informatorzy Snowden’a, nadal zgłaszają mu, wszelkie, nowe informacje wywiadowcze, na temat działalności Ameryki, przeciwko Rosji.

Jak wiadomo, embargo towarowe, nie dotyczy importu z USA mięsa i produktów rybnych, produktów rolnych, różnych gatunków popularnych produktów: przekąsek i napoi bezalkoholowych. A co mówić, o półfabrykatach dla restauracji fast food’ów, których popularność, jest cały czas, niebywale wysoka u rosyjskich obywateli. Według Snowden’a, wszystkie produkty, których używają Rosjanie zawierają bombę zegarową – szczególne spectrum pasożytów.
Dostawy importu produktów z USA za 2015 rok:
2
Snowden: „Na pierwszy rzut oka to wydaje się śmieszne. Ale w Ameryce od dawna prowadzone są zakrojone na szeroką skalę badania destrukcyjnego wpływu pasożytów na organizm człowieka. Doświadczalnie infekują, specjalnie hodowane formy pasożytów. Wykryć ich obecność, w organizmie, jest praktycznie niemożliwe.

To jeden z bardziej niebezpiecznych bio-materiałów, których głównym celem, jest dosłownie, „zżerać” i niszczyć człowieka od środka!”

Nie należy mylić ich z najprostszymi formami typu glista lub tasiemiec.

Są to specjalne mikro-odmiany. Trafiając do ciała człowieka, te pasożyty wędrują po organiźmie . Często skupiska pasożytów, w tym, lub innym organie człowieka, ujawnia się dopiero w trakcie sekcji zwłok.

Najlepsze środowisko dla ich bytowania, rozmnażania i życia – ludzka wątroba, tkanka mięśniowa, gałki oczne i oczywiście, mózg, który pasożyty dosięgają w ciągu 10-12 lat. To skrajny stopień zarażenia, po którym, człowiek nigdy już, nie będzie w stanie – wyzdrowieć. Zniszczenie organizmu następuje powoli, człowiek nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.

Śmierć następuje w 9 przypadkach na 10.

Na pytanie, dlaczego nikt wcześniej, nie bił na alarm z tego powodu, Snowden udzielił w pełni przekonującej odpowiedzi:

„Przytoczę kilka faktów. Zajrzyjmy do statystyk zgonów w Rosji. W 87 % przypadków głównym powodem – krwotok śródmózgowy, mówiąc prościej udar mózgu. Czy to przypadek?

Za ostatnich 20 lat, ta choroba, wyszła na pierwsze miejsce, wśród przyczyn zgonów ludności. Lekarze stawiają tę diagnozę przy każdym naruszeniu pracy mózgu. Ale co naprawdę było przyczyną, nikt nigdy się nie dowie, bo w tym przypadku nie przeprowadza się sekcji. Człowiek albo warzywo, albo trup”.

Najczęściej pierwszymi objawami są zmęczenie, słabość, ból głowy, zaburzenia snu .

„Jesteśmy przyzwyczajeni obwiniać, wszystko, co tylko chcesz: burze magnetyczne, ciśnienie, stres. Tylko nie podejrzewamy, że w nas jest JUŻ URUCHOMIONO MECHANIZM ZNISZCZENIA” – mówi Snowden.

Ameryka już od dawna, truje Rosjan – bronią biologiczną.

Istnieje wiele dróg zakażenia . Główne niebezpieczeństwo – restauracje typu fast food, popularne gazowane napoje . Szczególne zagrożenie, stanowi żywność sportowa, biologiczne, suplementy, leki i szczepionki – zakażenie przez nie odbywa się w 100% przypadków.

Z pomocą przychodzi 56 kanał TV: „W przeszłości, główna służba sanitarna kraju, zamknęła część restauracji fast food „Mcdonald’s”. Główną przyczyną stały się liczne naruszenia sanitarnego prawa.”

Z gastronomicznym gigantem,Роспотребнадзор*2.  walczy już od dawna. Kary, nakazy, pozwy do sądu. Ale wszystko bez skutku. Dwa lata temu sieć restauracji, była na skraju zamknięcia. Do Moskwy, nawet przylatywali, przedstawiciele z Ameryki. Po raz kolejny, obiecali zaprowadzić porządek i kontynuowali ekspansję w regiony”.

Rolnicza sfera Rosji, również okazała się być zagrożona. To oświadczenie, wywołało szok u przedstawicieli РОССЕЛЬХОЗНАДЗОРА *3 . Większość stosowanych nawozów zakupiono w USA. One również były zainfekowane jajami śmiertelnie groźnych pasożytów. Rolnicy  nawożą  nimi glebę, pod uprawę warzyw i owoców.

Snowden: „Walczyć z tym nie ma sensu. Mechanizm już działa. Ameryka rozumie fiasko swoich działań na arenie politycznej, i jest gotowa wykorzystać wszelkie metody, aby  postawić Rosję na kolanach. Rozłożyć ją od wewnątrz W DOSŁOWNYM ZNACZENIU! Idzie niewidzialna wojna. Dlatego wzywam wszystkich obywateli bądźcie czujni!”

Broń biologiczna w służbie USA

Niniejsze oświadczenie skomentował dyrektor (ФБУН)*4. – Federalno Budżetowego Ośrodka Naukowego, (НИИ)*5 Centralnego Instytutu Badawczego Epidemiologii – (Роспотребнадзора) – Federalnej Służby w Sferze Obrony Praw Konsumenta i Dobra Człowieka:

„Informacje z pewnością powodują obawy. Powinna być przeprowadzona pilna i dokładna inspekcja wszystkich działających punktów sieci fast food’ów dla potwierdzenia słów pana Snowden’a.  Obywatele  kraju powinni być poinformowani o możliwym zagrożeniu i w miarę możliwości, całkowicie wykluczyć z diety, wyżej wymienione produkty”.

——————————-

Odnośniki:

*1. Broń Biologiczna: A biological agent—also called bio-agent, biological threat agent, biological warfare agent, biological weapon, or bioweapon—is a bacterium, virus, protozoan, parasite, or fungus that can be used purposefully as a weapon in bioterrorism or biological warfare (BW).[1] In addition to these living and/or replicating pathogens, biological toxins are also included among the bio-agents. More than 1,200 different kinds of potentially weaponizable bio-agents have been described and studied to date. (…)
https://en.wikipedia.org/wiki/Biological_agent

*2. Роспотребнадзор – Federalna Służba w Sferze Obrony Praw Konsumenta i Dobra Człowieka

*3 РОССЕЛЬХОЗНАДЗОР -Федеральная служба по ветеринарному и фитосанитарному надзору: Federalna Służba Nadzoru
Weterynaryjnego i Fitosanitarnego

*4. ФБУН. – Federalno Budżetowy Ośrodek Naukowy,

*5. НИИ – Centralny Instytut Badawczy

———————————
YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=eewhniVC3Xc
Is Pentagon Developing Bioweapons to Use Against Russia? Russia’s Top Bio-Security Expert Thinks So

https://www.youtube.com/watch?v=aOi3VROIdOs
Biotechnology and Bioterrorism: Re-Conceptualizing Bioweapons Threats

—————————-

źródło:

http://ecology.md/page/edvard-snouden-o-novom-biologicheskom-oruzhie-na-sluzhbe-u-ssha
http://narzur.ru/article/25509
Эдвард Сноуден: о новом Биологическом оружии на службе у США
Важное в блогах!

01.12.2017

————————

Tłumaczenie i opracowanie: bezmetki
Rozpowszechnianie przetłumaczonych tekstów, dozwala się wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych, ze wskazaniem adresu tekstu źródłowego i nick’a autora tłumaczenia.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *