Strona główna > NWO > Snoop Dogg: Szczepionki są po to, by Cię Kontrolować [wideo]

Snoop Dogg: Szczepionki są po to, by Cię Kontrolować [wideo]

Snoop Dogg ostrzega swoich fanów przed szczepionkami. Zamiast szczepionki na grypę raper proponuje posłuchać babci i wziąć cytrynę z miodem. Snoop twierdzi, że szczepionki są niebezpieczne, a koncernom farmaceutycznym zależy na kontrolowaniu ludzi.

Snoop-Dogg

Snoop Dogg:

„Pieprzę to, nie zamierzam brać żadnych zastrzyków na grypę tylko dlatego, że jest sezon grypowy. Wezmę trochę tych pieprzonych cytryn, trochę miodu i pomarańcze. Babcia miała sposób na zdrowie, Czarnuchu. Zawołaj swoją babcię, Czarnuchu. Zawołaj kogoś ze swojej rodziny.

Nie potrzebujesz tego zastrzyku, wstrzykują Ci w tyłek jakieś gówno. Ze mną jest wszystko w porządku. Nie chcę żadnego zastrzyku. Szczerze.

Oni wstrzykują Ci coś, jakąś kontrolę nad tobą, jakieś gówno, by mieć nad tobą kontrolę. Kiedy już będą mieć twoje umysł, ciało i duszę, trochę Cię wyhamują. Nie ufam im.

Ze mną jest wszystko w porządku. Powinny być jakieś środki dostępne bez recepty, które moglibyśmy kupić, jak jakieś Theraflu czy NyQuil.”

Raper nie jest autorytetem w dziedzinie szczepień czy medycyny ale jego zarzuty wobec szkodliwości szczepień nie są bezpodstawne, coraz więcej mamy dowodów na zawartość metali ciężkich w szczepionkach, które uszkadzają mózg i powodują otępienie umysłowe.

Dr. Hubert Czerniak, lekarz chorób wewnętrznych o szkodliwości szczepionek:

„…250 razy przekraczając normę dopuszczalną rtęci. Czy 2,5 tysiąca procent normę aluminium. Są to metale ciężkie, które jak wszyscy stwierdzili i wiedzą niszczą układ ośrodkowy, mózg… po prostu stajemy się głupsi, rtęć powoduje, że stajemy się głupsi…”

Cały wywiad wideo z dr. Hubertem Czerniakiem:

Przygotował: Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *