Strona główna > Polska > Smutna refleksja Henryka Pająka

Smutna refleksja Henryka Pająka


Cytat z tomu III serii „Chazarska dzicz panem świata”, zatytułowanego „Czas skorpionów” :

„W tomie drugim „Chazarskiej dziczy…” zacytowałem Marię Dąbrowską” z jej „Dzienników”: „Jeśli ten naród się ostoi, naprawdę jest ze złota i stali.”

Pisała to w pierwszych latach żydochazarskiej okupacji resztówki Polski zwanej „Ludową”. Pisarka nie mogła przeczuwać, że z Polaków żydochazarzy wyszlamują wszystko złoto, potem wszystką stal i zostanie tylko gówno w szambach.

Książki pana Henryka Pająka można zamawiać telefonicznie bezpośrednio u pisarza w Wydawnictwie Retro http://wydawnictwo-retro.pl/

pod numerem telefonu 81- 50 30 616

****************

Skromny fragment z ponad 450 stron książki p. Henryka:

Chazarska dzicz panem świata t. III: Czas Skorpionów. Rozdział I-kliknij

Pisarz ze smutkiem konstatuje przerażającą rzeczywistość.

a


7 thoughts on “Smutna refleksja Henryka Pająka

 1. Zydzi uczynili ze slowa ‚anty-semtityzm’ swego rodzaje immunitet, ktory daje im specjalne,tylko im nalezne przywileje , zwalnia od odpowiedzianosci za popelnione przesteptwa i zbrodnie ,
  a takze daje prawo do aktywnego przesladowania gojow , ktorzy to wszystko kwestionuja.

  1. Im więcej będzie ludzi świadomych i kwestionujących żydowskie poczynania tym mniej skuteczna będzie ich broń przeciw gojom.

  1. No nie do końca jest to dobra informacja dla nas te całe żydostwo będzie chciało się gdzieś podziać a „nasze” władze szykują im już „Polin” tak uważa Grzegorz Braun który przedstawił na to już dowody które są dość wiarygodne.

   1. Polacy oczywisce licza na to, ze pan Braun, pan Pajak, albo pan Michalkiewicz, albo pan Jablonowski , czy inna persona ich zbawi. Ci ludzie nadstawiaja karku, zeby cos nieco tym baranom uswiadomic, a barany laskawie czasami to posluchaja , czesciej nie , i maja nadzieje ze na tym sie skonczy.
    Ludzie czesto boja sie posluchac czy przeczytac prawde, a co dopiero mowic o jakimkoliwek dzialaniu ?? Oni czesto chca, WOLA byc ignoratami, wola nic nie wiedziec , wola nie myslec, bo mysla, ze to ich w jakis sposb od zla uchroni.
    Lub licza, ze ci co nadstawiaja karku ich wyzwola, a oni juz sie pozniej do nich , na koncu, dolacza, przy podziale lupow.
    Nie bedzie zwyciestwa i podzialu lupow. Bedzie podzial Polski i placz i zgrzytanie zebow.
    Oby tylko tu i teraz, a nie w wiecznosci. Bo to dopiera bylaby kicha.

    1. Dokładnie bezczynność będzie nas bardzo wiele kosztować tyle że świadomi tego będziemy jak przyjdzie nam się zmierzyć z nową rzeczywistością.

 2. Z prasy niezależnej (archiwum)

  Zagłada Polski

  Okryci tajemnicą, dziesięciu okrutnych, bezlitosnych mężczyzn tworzy „ukryte koło” (Inner Circle) spisku iluminatów. Michehva nawiązał do sytuacji w Polsce. ;Nie chcę narzucać moich metod w niszczeniu naszych wrogów – ciągnął dalej Michehva – ale wiedzą wszyscy, czego moi ludzie dokonali w narodzie polskim. Trzy wielkie mocarstwa przez pokolenia nie mogły złamać ducha tego narodu. Moi ludzie w ciągu kilkunastu lat doprowadzili do tego, że naród ten – pod naszym dyktandem – idzie do Unii Europejskiej jak nasza zawszona hołota szła (też pod dyktando) do „łaźni” hitlerowskich. W ciągu jednego pokolenia moi ludzie „wyprali” mózgi temu narodowi. Już nawet wielu z Polaków wierzy w to, że to ich ojcowie mordowali naszą hołotę. Polacy, dopóki mają czym napchać swoje zwierzęce żołądki, to nic nie robią, tylko jak bezmyślne cielęta patrzą w nasze okienko, w którym widzą świat i siebie takimi, jakich my im przedstawiamy. A jak już nie mają za co kupić żarcia, to się wieszają, trują, skaczą z pięter na bruk. Nie minie wiele czasu, a świat zapomni, że istniał kiedyś naród polski. Wroga trzeba najpierw uśpić, a później niszczyć go szybko, z całą bezwzględnością, aby nie zdążył się obudzić i zerwać do walki” -zakończył triumfalnie Michehva. „Wiemy, że znajomość historii swoich przodków czyni naród – ciągnął dalej Zoran. Wielki Mistrz Michehva doprowadził do tego, że np. Polacy nie znają swojej historii nawet sprzed 50 lat. Ale znajomość katolickiej doktryny i zasad postępowania czyni katolików. A moi ludzie doprowadzili do tego, że obrzędy katolickie zamieniają się w teatry i to gorszego gatunku. A co u nich z Dekalogiem, który jest podstawą postępowania wierzących? Moi ludzie zamieniają katolikom Dekalog na sodomię I eutanazję. Już nic u nich nie ma stałego, obowiązującego. Katolicy masowo połykają przynętę nazywaną „reformą soborową”, „wyzwoleniem człowieka”.
  Genialność moich ludzi doprowadziła do tego, że nasi wrogowie sami się wyniszczają. Nie musimy zadawać sobie trudu, jak to robiliśmy w Rosji i wszędzie tam, gdzie zdobyliśmy władzę pod hasłem wyzwolenia ludu. A czyż ślepa wiara Polaków w Unię Europejską nie jest w dużej mierze także dziełem moich ludzi na stanowiskach kościelnych? Czy Wielki Mistrz Michehva nie widzi, że zniszczenie w Polakach instynktu samoobrony nie jest tylko dziełem jego ludzi? Czy muszę tu przypominać, że moi ludzie we władzach kościelnych w Polsce przez swoje genialne nauczanie niszczą w Polakach wolę walki? Nasi niepoprawni ortodoksi – na rozkaz rabinów szli bez oporu do obozów śmierci. Polaków już nie musimy wysyłać do obozów zagłady. My im tylko odbieramy wolę walki, a nasi mędrcy stwarzają im takie warunki, że sami nie chcą dłużej żyć. Odbierają życie swoim dzieciom i sami popełniają samobójstwo. To jest niesłychane w historii. To jest mądrość, aby naszych wrogów doprowadzić do takiej depresji i braku wiary w siebie. Takiej mądrości brakowało naszym mędrcom przez tysiące lat.
  …Nawiązując do swoich obaw, Zoran mówił dalej: „W narodzie polskim ciągle zauważamy tu i owdzie odruchy, które mogą spowodować wybuch wulkanu. Są to objawy buntu jako skutek gwałtownego wyniszczenia narodu, w którym ciągle drzemią ogromne ukryte siły. Nasi ludzie ciągle rozładowują te odruchy buntu. Ale dopiero wejście tego bydła do Unii Europejskiej obezwładni ich całkowicie. W Unii Europejskiej Polacy będą jak wynędzniała mysz w pazurach wielkiego kota. Po ich wejściu do Unii Europejskiej będzie zależało tylko od naszego humoru, jak długo pozwolimy im konać w jękach w śmiertelnym przerażeniu.
  Niebezpiecznych dla nas patriotów można „kupić”. Zależy tylko, za ile, co też ciągle robimy. A których nie możemy „kupić”, mamy dzisiaj wypróbowane sposoby, że tacy umierają „na zawał serca” albo w „wypadkach”. Tacy ciągłe znikają z tej ziemi i z ludzkiej pamięci. Bezmyślne masy przyjmują to jako naturalne” – mówił dalej Zoran.
  „…Moi ludzie doprowadzili do tego, że masowe sprowadzenie do Polski niezdrowej żywności z krajów Europy Zachodniej uważane jest za gest dobrodziejstwa władz Unii Europejskiej. Żywność ta tak otępia i zatruwa Polaków, że nie są zdolni do żadnego zrywu, który zagrażałby władzy moich ludzi w tym kraju. A ostatnio „gwoździem do trumny” Polaków jest zakup przez władze szczepionki z zawartością rtęci. Za tę decyzję należy się wielka nagroda naszemu pełnomocnikowi na Polskę” – powiedział podniecony Michehva.
  „.. .Wiem, że wszystkim tu obecnym szczególnie leży na sercu oczyszczenie Polski z narodu, który daleki jest od uznania naszego boga światłości Lucyfera – ciągnął dalej Michehva. – Dlatego moi ludzie wprowadzają tam genialne akcje, które złożą do grobu nawet pamięć o tym narodzie. Przez media zniszczyliśmy ducha tego narodu, a przez zaplanowany głód kierujemy myśli Polaków ku samobójczym sznurom.
  …A najważniejsze, że nasz pełnomocnik na Polskę wynajduje coraz to nowe sposoby obezwładnienia tego bydełka, które ciągle wierzy w swojego Chrystusa.”

  – (fragmenty) Kurier Codzienny, Chicago 3-5.10.2003

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *