Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Śmierdząca żywność. Niewolnicy i kanibale hamburgerowni

Śmierdząca żywność. Niewolnicy i kanibale hamburgerowni

Prawdopodobnie mało kto się domyśla, że sprzedaż bułeczek z kotletami może być tak interesującą jak też i straszną w istocie. Interesującą – pod każdym względem, z wyjątkiem ekonomicznego. Firmy takie jak McDonald’s, nie dążą przede wszystkim do natychmiastowego bogacenia się przez samą sprzedaż przekąsek. Cele ich funkcjonowania są inne. I to „inne” jest straszne pod każdym tego słowa znaczeniem.

a

Pod koniec lipca 2011 roku w sieci pojawił się dziwny klip wideo «Skandaliczna prawda o projekcie McDonalda.” Umieszczona w nim sieć została przedstawiona jako globalna sieć schronów przeciwlotniczych, które na terenie Stanów Zjednoczonych mogą ukryć ponad 100 tysięcy osób. Zaletą tych schronów jest to, że wszyscy Amerykanie z dzieciństwa znają ich lokalizację, a przed wojskami przeciwnika przedsiębiorstwa zbiorowego żywienia – to idealne maskowanie.

Na ile wiarygodne są informacje zawarte w filmie, ani zarząd spółki, ani rząd USA nie skomentowały. Ale już w grudniu 2012 roku sieć restauracji McDonald’a zwróciła uwagę dziennikarzy w pewnym związku z CIA. Co więcej, zarówno McDonald, jak i CIA zajmowały się tym, że oszukiwały klientów Internetu. Za obszar swoich nielegalnych działań przedstawiciele McDonald’a wybrali Internet – „Encyklopedię” Wikipedia.

Pracownicy McDonald’a skrytykowali suplementy spożywcze, obniżające apetyt. Z jednego z komputerów, należących do sieci wewnętrznej firmy, zostały dokonane wpisy do prawie wszystkich artykułów na temat leków, które obniżają chęć do jedzenia. Zostały dodane takie komentarze jak: „spróbowałem tego i jeszcze bardziej przybrałem na wadze”.

Cała informacja, dotycząca wyników sprawdzenia, pochodząca z firmy McDonalds, została wycofana z Wikipedii, a dostęp do redagowania witryny dla wszystkich komputerów w sieci McDonalds został zablokowany.

Takie metody „korygowania” informacji „pod siebie” McDonalds zapożyczył od CIA, która zmieniała na lepsze biografie byłych prezydentów USA Ronalda Reagana i Richarda Niksona, opublikowanych w Wikipedii.

Pod koniec lutego 2013 roku McDonald ogłosił, że planuje w Rosji otworzyć jeszcze 150 restauracji. I, według słów prezydenta kompanii w Federacji Rosyjskiej i Europie Wschodniej Chamzata Chazbułatowa, w 2012 roku firma otworzyła już 46 punktów, wchodząc w nowe regiony – Sarańsk, Surgut i inne.

Ekspansja, powiedzą Państwo, jest kluczem do sukcesu firmy, będącej w sieci. Pod wieloma względami tak jest. Ale nie dla firmy zagranicznej, zlokalizowanej w kraju, który jest strategicznym przeciwnikiem. Oczywiście, – powiedzą Państwo, jest to zrozumiałe, że zwykli obywatele nie uczestniczą w polityce globalnej. Ale nie uczestniczy tylko pojedynczy człowiek, kiedy nie jest on członkiem jakiejś wspólnoty.

Przypomnijcie sobie fanty Czubajsa – tzw. vouchery – bony (ros.- ваучеры). Każdy z nas rozumiał, że osobiście jego bon nic właścicielowi nie da. Ale były syjonistyczne dzieci w krótkich spodenkach, którym diaspora zapewniła skup dużych ilości takich bonów i w rezultacie cały przemysł ZSRR spłynął do Izraela.

Tak samo w przypadku McDonalda. Jeden nabywca hamburgera nic nie znaczy, ale miliony – jest to siła, która może osiągnąć dużo. Firma obsługuje 2,5 – 3 mln klientów dziennie. Ten taśmociąg, który wpycha w każdą osobę swego hamburgera, tym samym wpływa na całą ludność, korzystającą z jedzenia w tej sieci.

Ważność wpływu, jaki McDonald wywiera na ludność, zrozumiała jest z tego faktu, że na przykład w Omsku rozmowa o budowie sieci szybkiej obsługi (fast-food) McDonalda odbyła się podczas wizyty w Omsku w 2012 roku generalnego konsula amerykańskiego w Jekatierynburgu Michaela Reinerta. W obecności tej sieci na terenie naszego kraju zainteresowany jest nie biznes, a władze USA. Przypomnijmy, że interesują ją jedynie agresja i wojny, które Stany Zjednoczone nieustannie prowadzą na całym świecie.

Cóż takiego zabójczego wkłada McDonald do swoich hamburgerów? Okazało się, że wkłada on wiele rzeczy. W nadzieniu zdarzają się robaki. Przypomnijmy sobie wydarzenie z lata 2012 roku. Wówczas klientowi restauracji McDonald w Moskwie sprzedano hamburgera, rojącego się od robaków. Ten incydent rozgniewał naczelnego lekarza sanitarnego Federacji Rosyjskiej Giennadija Oniszczenkę. Obiecał on podjąć „najsurowsze środki”, jeśli poszkodowany zwróci się do Rosyjskiej Służby Kontroli (ros. – Роспотребнадзорa).

Kupując ten, jeżeli tak można powiedzieć posiłek, człowiek nie zakładał tam obecności jakichś innych istot żywych w postaci robaków. Przypominam naszym współobywatelom, że hamburgery, nawet bez robaków, nie są właściwym wyborem żywienia dla ludności Moskwy i Rosji. Jedzenie to – nie jest nasze”- skomentował Giennadij Oniszczenko niezdatne kanapki z McDonalda.

Ale robaki – to jeszcze nic! W hamburgerach McDonalda zawarci są ludzie! Przynajmniej tak o tym wprost powiedział rabin Wschodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych Abe Finkelstein na żywo w audycji radiowej sieci Turnera, w programie John 8:44 (ros. – Иоанн 8:44) z wiodącym nauczycielem Boga Jahwe James’em Vikstromem (www.jameswickstrom.com).

Bardzo się radujemy podczas Paschy, kiedy kradniemy ich dzieci –przyznał wprost rabin. – Kradniemy od stu do trzystu tysięcy dzieci rocznie tylko w tym jednym kraju. I wypuszczamy z nich krew, mieszając ją z chlebem Paschy (macą), a następnie wyrzucamy trupy do rzeźni, których jesteśmy właścicielami i mielimy wszystkie ciała na farsz do kiełbas i hamburgerów. McDonald jest jednym z naszych ulubionych punktów handlowych i ludzie, którzy jedzą śniadanie lub obiad, spożywają swoje dzieci.”

Niektórzy czytelnicy mogą powiedzieć: „Co za bzdury! Ostatni raz takie przestępstwo miało miejsce w Krasnojarsku w latach 1990-tych, ale władze wszystko ukryły. Ale w USA nie będą ukrywać!”. Ani w USA, ani w Wielkiej Brytanii tego faktu nie ukryto i mieszkańcy tych krajów oraz świata dowiedzieli się, że nadal istnieje realne zagrożenie dla ich dzieci z powodu kanibalistycznych zwyczajów społeczności żydowskiej, wciąż jeszcze żyjącej według praw epoki kamiennej.

Wpierw skomentujemy wymieniona przez rabina liczbę – 100 tysięcy dzieci rocznie. Na pierwszy rzut oka, jest to liczna niemożliwa. Jednak według danych rządu federalnego, całkowita liczba zaginionych bez wieści mieszkańców Stanów Zjednoczonych przekroczyła w 2013 roku milion osób.

Przy czym znikanie nieletnich tłumaczone jest tylko czterema powodami. Pierwszy – to dobrowolna ucieczka z domu. Drugi – uprowadzenie przez któregokolwiek z rodziców. Po trzecie – ucieczka z ukochaną osobą. I wreszcie czwarty – porwanie przez handlarzy niewolników, gwałcicieli, sadystów, handlarzy narządami.

Na przykład, semita Ariel Castro od 2002 do 2013 roku trzymał w zamknięciu trzy dziewczyny. Swoje ofiary bił, gwałcił i torturował w domu, znajdującym się w centrum miasta Cleveland (Ohio). Miliony Amerykanów mają w swoich domach bunkry – piwnice, do których nie przenika ani światło, ani dźwięk, ani mieszkaniowi inspektorzy z policją. Takich piwnic nie można zeskanować nawet za pomocą termowizjerów, reagujących na ciepło.

Badacze podkreślają wymowną statystykę. Trzy osoby na tysiąc jest porywanych w Stanach Zjednoczonych. Podczas gdy molestowaniu seksualnemu lub gwałtom poddaje się zaledwie jedna osoba na tysiąc. Gdzie się mieści ten milion porwanych? Przecież nie w prywatnych bunkrach „szanowanych” Amerykanów. Jest możliwe, że część porwanych zatrzymuje się lub przetrzymuje w „schronach przeciwlotniczych» McDonalda, które są zdolne przyjąć 100 tysięcy osób, dokładnie tyle, ile powiedział rabin Finkelstein.

Od 45 min:

W klipie wideo:

korespondenci BBC omawiają na żywo artykuł, opublikowany w jednej z publikacji. Materiał jest poświęcony informacji, że martwe dzieci ludzkie są dodawane do hamburgerów McDonalda, wyprodukowanych w Wielkiej Brytanii. A w artykule „McDonald zdemaskowany w korzystaniu z ludzkiego mięsa!” podaje się kolejny fakt.

McDonald wpierw znalazł się pod ostrzałem krytyki za korzystanie z mięsa końskiego, a następnie – za wykorzystywanie mięsa ludzkiego. Ujawnione mięso, które znaleźli inspektorzy w zakładzie przetwórstwa mięsnego McDonalda w Oklahoma City i innych zakładach przetwórstwa mięsnego McDonalda w całym kraju, okazało się mięsem ludzkim. W artykule stwierdza się, że mięso ludzkie stanowi około 9% przebadanego mięsa. Departament USDA (Amerykański Departament Rolnictwa) zawiesił produkcję i dostawy McDonalda.

Sieć McDonalda, delikatnie mówiąc, zachowuje się brzydko nie tylko w Stanach Zjednoczonych oraz w Wielkiej Brytanii, ale również w Kanadzie. Ostatnio zagraniczni pracownicy restauracji McDonalda w Edmonton poinformowali, że kierownictwo firmy dosłownie odbiera im połowę wynagrodzenia – na wynajęcie wysokiej klasy mieszkań korporacyjnych, nie dając im możliwość wyboru mieszkania przez nich samych, informuje CBC. „Kiedy przylecieliśmy, powiedziano nam: ”Mamy już dla was doskonałe zakwaterowanie”, i po tych słowach zdaliśmy sobie sprawę, że po prostu nie mamy wyboru” – opowiada Jaime Montero, który przyjechał z Belize wraz z czterema przyjaciółmi do Kanady do pracy.

Robotnicy szybko zdali sobie sprawę, że z marzeniem o dobrych zarobkach można się pożegnać. Ponadto CBC poinformowała również, że Korporacja McDonald pobierała z pracowników najemnych o 600 $ więcej niż wynosi rzeczywisty koszt miesięcznego czynszu. Po tym, jak Jaime Montero rozmawiał z mediami, wkrótce został zwolniony, a punkt o zakazie komunikowania się z mediami jest obecnie zawarty w umowie każdego pracownika McDonalda.

I wreszcie, całkiem niedawno w Omsku odbyła się akcja przeciwko otwarciu McDonalda. Aktywiści Ruchu „Rozgniewani Omczanie” uważają, że „na tle wrogich amerykańskich działań przeciwko Rosji otwarcie amerykańskich punktów żywienia jest oburzające”. Są oni przeciwko podobnym anty patriotycznym działaniom. W swoim apelu działacze społeczni wezwali do interwencji gubernatora Wiktora Nazarowa, aby zakazał budowy restauracji McDonald’a w Omsku.

Jednakże pierwszy zastępca przewodniczącego rządu regionalnego Wiaczesław Siniugin uważa, że ​​pojawienie się McDonald’a zapewni dodatkowe wpływy do budżetu regionalnego i nowe miejsca pracy. A lider organizacji regionalnej LDPR poseł do Dumy Państwowej Jan Zieliński powiedział, że „zamiast skutecznego pobudzania małego biznesu w sektorze zbiorowego żywienia Omska w oparciu o własne możliwości i ekologicznie czyste produkty, próbuje się sztucznie wprowadzić do miasta potężną sieć amerykańską”.

Tak więc, „piąta kolumna” w Rosji nie krepując się otwiera drzwi przed „koniem trojańskim” USA o imieniu McDonald, zmuszając naród rosyjski do spożywania nie tylko robaków, ale także, według wersji rabina Finkelszteina zabitych przez syjonistów dzieci.

A więc, być może, McDonald rzeczywiście jest zaangażowany w ludobójcze działania wobec ludności Rosji? Inaczej jak wytłumaczyć fakt, że restauracja ta nie pozwała do sądu wspomnianego rabina, publicznie oskarżającego McDonald’a w kanibalizmie religijnym?

Autor: Oksana Padwa

29 maja, 2017

Źródło:

Смердная еда. Рабы и каннибалы McDonald’sа

http://3rm.info/publications/46079-smerdnaya-eda-raby-i-kannibaly-mcdonaldsa.html

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

1.6.2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.