Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Śmiercionośne pasożyty

Śmiercionośne pasożyty

IMI

IMIGilad Atzmon: Handlarze śmierci z Tel Aviv

Kontynuacja wątku o kompleksie zbrojeniowo-przemysłowym zbudowanym przez śmiercionośne pasożyty za ukradzione światu pieniądze w okupowanej Palestynie.

izrahellski „the Lab” i Palestyńskie króliki doświadczalne

Haaretz donosi, że w izrahellu działa ponad 6800 eksporterów broni.

Na koniec 2012 roku było 6684 osób zajmujących się eksportem produktów i usług bezpieczeństwa z 1006 spółek i 312 firm niezależnych. Agencja ds. kontroli eksportu (The Israeli Defence Export Controls Agency) wydała 1900 pozwoleń marketingowych i 8716 zezwoleń eksportowych”.

6684 izrahellczyków zarabia na życie sprzedając śmierć po całym świecie. Służą dla przemysłu, który oferuje ponad 150.000 miejsc pracy. Jednak najważniejsze pytanie, jakie trzeba postawić brzmi: w jaki sposób państwo żydowskie stało się fabryką śmierci? Wczesna wersja syjonizmu obiecywała przecież, że przyniesie światu „nowego żyda” – produktywną, autentyczną istotę ludzką kierującą się w postępowaniu etyką i humanizmem. Lecz nie minęło zbyt wiele czasu, aby państwo żydowskie odsłoniło swoje prawdziwe oblicze, skłonności do supremacji i pragmatyzmu Stada Grabieżców.

A w tej chwili izrahell nie jest już tylko regionalnym zagrożeniem. W rzeczywistości działa on jako laboratorium przemysłu wojskowego. Na co dzień świętuje się tam rzezie, izrahell cieszy się posiadaniem niszczycielskich mocy na koszt i szkodę sąsiadów i Palestyńczyków, a dzieje się to po to, aby znaleźć nowe rynki zbytu dla rosnącej klasy handlarzy śmiercią.

Czy można uznać to za przypadek, że gospodarka państwa żydowskiego opiera się na handlu bronią, kradzieży ludzkich narządów(*1) i wydobyciu oraz obróbce krwawych diamentów(*2)? Sami oceńcie.

(*1)

Interpol łapie dwóch izrahellczyków zamieszanych w handel organami do przeszczepu w Kosovie.

http://www.haaretz.com/news/national/interpol-hunts-two-israelis-for-kosovo-organ-trafficking-1.324383

izrahellczyk oskarżony o kierowanie siatką handlarzy organami ludzkimi na Ukrainie

http://www.haaretz.com/news/world/report-israeli-suspected-of-running-ukraine-organ-trafficking-ring-1.306470

Parlamentarzystka w U.K. wyrzucona z klubu za twierdzenia o tym, że IDF wycinało organy do przeszczepu ofiarom tragedii na Haiti

http://www.haaretz.com/news/u-k-lawmaker-fired-over-claims-idf-harvested-organs-in-haiti-1.263311

Szwedzka gazeta Aftonbladet publikuje artykuł, w jakim pisze, że armia izrahella pobiera organy do przeszczepu i dobija rannych Palestyńczyków.

http://www.haaretz.com/jewish-world/2.209/using-jewish-humor-to-fight-a-new-european-blood-libel-1.1381

Ukraiński profesor twierdzi, że izrahell importuje 25 000 dzieci ukraińskich , aby pobrać z nich organy

http://www.haaretz.com/print-edition/news/ukraine-academic-israel-imported-25-000-kids-for-their-organs-1.2930

i wiele innych przykładów (notabene doniesień z żydowskich gazet) pod linkiem:

http://www.haaretz.com/meta/Tag/Israel%20organ%20harvesting

(2*)

Link: http://www.inminds.com/boycott-israeli-blood-diamonds.php

izrahell jest jednym z wiodących światowych producentów ciętych i polerowanych diamentów. Importuje surowe diamenty, podwaja ich wartość przez cięcie i polerowanie, a potem eksportuje je na cały świat za pośrednictwem hubów w Londynie, Antwerpii, Hong-Kongu, Nowym Jorku i Bombaju. W 2011 r. eksport netto tych diamentów był wart 10 mld $ (30% eksportu przemysłowego, przemysł nr 1 w izrahellu). 40-50% diamentów sprzedanych w USA pochodzi z izrahella.

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że diamenty sprzedawane u jubilerów na całym świecie finansują maszynę wojenną izrahella: „Ogólnie rzecz biorąc, izrahellski przemysł diamentowy wnosi ok. 1 mld $ rocznie do budżetu wojska i przemysłu bezpieczeństwa … za każdym razem, gdy ktoś kupuje diament, jaki został wyeksportowany z izrahella, to część tych pieniędzy kończy w budżecie wojskowym„, stwierdzenie izrahellskiego ekonomisty Shir Hevera (Russell Tribunal, listopad 2010).flaga-izrahella11

O tym, jak izrahell „pozyskuje” te diamenty w Afryce, link: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/opowiesc-o-krwawych-diamentach-2012-10

Pod tym linkiem jest plik pdf z relacją na temat udziału żydów w prawdziwym holokauście w Kongo.

na podstawie: http://www.gilad.co.uk/writings/the-death-merchants-of-tel-aviv.html

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.