Strona główna > Zdrowie > Śmierć z powodu tatuażu

Śmierć z powodu tatuażu

Nie tak dawno na łamach W-P mogliśmy przeczytać artykuł o zgubnym wpływie tatuażu na człowieka. Poniższy tekst wskazuje, że tatuaż może mieć również wpływ na śmierć człowieka …

https://www.youtube.com/watch?v=uaRZ8FjcglE

„22 grudnia zeszłego roku [najprawdopodobniej chodzi o 2014 rok – dopisek uzupełniający B.K.] na Bogolubowskiej Górze pod Władimirem zdarzył się straszny wypadek. Fura zahaczyła motocyklistę i wyrzuciła na przejezdną część (drogi) 23-letniego młodego człowieka o imieniu Maksim. Zginął natychmiast.

Starszy brat chłopca Aleksiej opowiedział, że latem Maksim zrobił sobie nowy tatuaż. Przedstawiał on (na jego ręce) rozbity zegarek, z którego wylatywał ptak i krew. Swoim krewnym Maksim powiedział, że jest to symbol śmierci, ale on się jej nie boi. Oczywiście, że wszyscy się przerazili, ale nikt nie przykładał do tego specjalnego znaczenia.

Tylko potem, kiedy oglądaliśmy fotografię na komputerze, mama zwróciła uwagę na rozbity zegarek wskazany na tatuażu – wspomina Aleksiej – kiedy się przyjrzałem, to wstrząsnęło mną. Na nim był przedstawiony dokładny czas śmierci mojego brata, a szczególnie początku jedenastej godziny wieczorem.

„Mistrz tatuażu”, który zrobił chłopcu ten tatuaż, opowiedział, że każdy człowiek wkłada swoje znaczenie w rysunek na ciele. „Niewymownie jest mi żal chłopca” – opowiada on – „Jedynie, co ja mogę powiedzieć: po naniesieniu rysunku na skórę zmienia się charakter człowieka. I w zależności od przywiązanego do tego znaczenia, zmienia się los człowieka w „lepszym” lub gorszym kierunku”.

Korespondentka Władimirskiej Gazety znalazła kilka takich szkiców w internecie. Po ich zbadaniu stało się zrozumiałe, że na wszystkich narysowany był jeden i ten sam czas. Ale zestawiwszy tatuaż Maksima z tymi szkicami, stało się zrozumiałe, że chłopiec zmienił czas na swoim szkicu na czas swojej śmierci”…

Na podstawie filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=uaRZ8FjcglE

Szok! Czas śmierci był ukazany na tatuażu

ШОК!!! ВРЕМЯ СМЕРТИ было указано НА ТАТУИРОВКЕ

Tłumaczenie: B.K.

A dla przypomnienia – artykuł, który obszernie opisuje sprawę tatuaży:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tatuaze-makijaze-przekluwanie-ciala-itp-praktyki-sa-rowniez-ciezkim-grzechem-2015-09

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *