Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Generał Smedley Butler gangster banksterów z Wall Street

Generał Smedley Butler gangster banksterów z Wall Street

Smedley Darlington Butler ( 1881-1940 ) był generałem najwyższego stopnia, dostał 16 medali za odwagę z których 5 za bohaterstwo. Młodo doszedł do najwyższego istniejącego stopnia w marynarce USA.

W czasie swojej 34 letniej kariery wojskowej walczył o wolność Wall Street w okradaniu narodów w Chinach, w Ameryce Centralnej, na Filipinach i Karaibach. Prekursor ekonomicznego gangstera-mordercy (hitmana) Johna Perkinsa.

W 1935r napisał książkę „War is a racket” ( Wojna To Kradzież ) w której opisał jak UsrAelski kompleks wojskowo-polityczny używa siły dla zysku finansowego Korporatokracji.

Pod koniec życia dal się wplatać w intrygę, zmontowana prawdopodobnie do zdyskredytowania jego wyznań, mającą niby na celu zamach na Roosevelta w celu zainstalowania wojskowej dyktatury w USA. Roosevelt był tak posłuszną marionetką Banksterów, ze nie mieli powodu przeprowadzać żadnych gwałtownych akcji przeciwko niemu. Natomiast generał Smedley zmarł młodo.

We wspomnieniach pisze: spędziłem 33 lata i 4 miesiące w czynnej służbie wojskowej i podczas tych lat najwięcej czasu spędziłem jako płatny ochraniacz gangsterskich interesów Wall Street i bankierów. Krótko mówiąc, byłem gangsterem, mordercą, wyzyskiwaczem dla kapitalistów. Pomogłem spacyfikować Meksyk a szczególnie Tampico dla amerykańskich interesów ropnych w 1914r. Pomogłem zrobić z Haiti i Kuby dobre miejsca aby chłopcy z National City Bank mogli spokojnie zbierać zyski. Pomogłem w ostrzyżeniu pól tuzina republik centro-amerykańskich dla zysku Wall Street. Pomogłem wyczyścić Nikaraguę dla International Banking House of Brown Brothers w latach 1902-1912. Przyniosłem „światło” dla amerykańskich interesów cukrowych w Republice Dominikańskiej w 1916r. Sprawiłem, ze Honduras stal się odpowiednim miejscem do uprawy owoców na rynki USA. W Chinach w 1927r zatroszczyłem się aby nikt nie przeszkadzał interesom Standard Oil.

Patrząc wstecz mógłbym dać parę dobrych rad Al Capone ( który był tylko głupawym Włochem zręcznie sterowanym przez żydowską mafie i zdradzonym jak mu się zaczęło wydawać, ze jest „kimś” – dopisek MatiRani) który w najlepszym momencie operował w trzech dzielnicach podczas gdy ja oszukiwałem i mordowałem na trzech kontynentach.

Przez największą część mojej 34 letniej służby w Marines byłem po prostu najemnym zabójca dla Wielkiego Biznesu, dla Wall Street i dla Banków. W skrócie byłem gangsterem kapitalizmu.

Http: //www.goodreads.com/work/quotes/191777-war-is-a-racket

MR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.