Strona główna > NWO > Apokalipsa > Słynny projektant chce poślubić swojego kota

Słynny projektant chce poślubić swojego kota

a33

Na zdjęciu Karl Lagerfeld ze swoim kotem.
Za: http://zmianynaziemi.pl

Upadek naszej cywilizacji przejawia się czasami w dziwacznych formach. Rodzina jest czymś złym, dzieci to balast, chyba, że jest się homoseksualistą, to wtedy należą ci się dzieci zabrane innym rodzinom i gdy już wydawało się, że nie może być dziwniej okazuje się, że może. Światowej sławy projektant Karl Lagerfeld oświadczył właśnie, że chce poślubić swojego kota.

Postęp socjalistycznej Francji przyspiesza i ledwo, co przepchnięto ustawę zezwalającą na adopcje dzieci przez pary homoseksualne a już o swoje prawa upominają się zwolennicy zwierząt. Kot 79-letniego niemieckiego projektanta mody Karla Lagerfelda już teraz nazywa się Shupett Lagerfeld. Zwierzę żyje skąpane w luksusie i ma trzy osobiste pokojówki. Żywi się jedzeniem tylko z drogich potraw.  Na “osobistym” koncie Twittera Shupett ma 30 tysięcy osób śledzących jego poczynania.

Projektant mody ubolewa nad faktem, że między ludźmi a zwierzętami nie ma małżeństw, ale nie wyklucza, że przygotuje dla swojego ulubionego kota jakąś suknię ślubną. Zanim jednak zwolennicy miłości ze zwierzętami uzyskają możliwość zawierania związków małżeńskich ze swoimi pupilami, co niewątpliwie nastąpi w najbliższej przyszłości, doczekamy się zapewne legalizacji pedofilii, bo przecież jak tolerancja to na całego.

We wspomnianej Francji politycy pracują już nad ustawą, której efekt spowoduje usunięcie z przestrzeni publicznej sformułowań matka i ojciec i zastąpienie ich neutralnym “rodzice”. Upadek cywilizacji zachodniej odbywa się na naszych oczach i jak w każdym totalitaryzmie panuje milcząca zgoda społeczna przerywana tylko manifestacjami pokazywanymi w lewicowych mediach, jako objawy faszyzmu.

Co zabawniejsze od faszystów protestujących przeciwko upadkowi naszych wartości wyzywają przeważnie komuniści. Komintern jak widać ma się dobrze tylko po wyzwoleniu robotników znaleziono innych, których trzeba wyzwolić. Nie ma się, co łudzić, po kobietach, homoseksualistach przyjdzie czas na nowy elektorat zastępczy i dojdzie do tego, że dziwactwa takie jak to zaprezentowane przez zgnuśniałego starego projektanta większość będzie uważać za coś normalnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.