Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Służalczości wobec izrahella nigdy dość

Służalczości wobec izrahella nigdy dość

Angela Merkel - Wiadomości Polska Świat

Służalczość - Wiadomości Polska Świat - Wolna PolskaAngela Merkel zapewnia o niemieckiej służalczości wobec izrahella

Świat zmienia się w oczach Niemiec. Niemiecki eksport spada, niemieckie towary nie są już postrzegane jako synonim niezawodności i trwałości, a niemiecki establishment polityczny jest postrzegany z pogardą w coraz większej liczbie krajów europejskich.

Ale nie ma się czym martwić: elita rządząca może się pocieszyć przynajmniej jednym trwałym osiągnięciem, jakie wydaje się odporne na wszelkie zmiany. Nie mówimy tu konkretnie o ekspansywnej, bandyckiej polityce Niemiec wobec krajów ościennych ani o nazistowskim dziedzictwie, lecz czymś, co jest z tym związane – z powinowactwem do innego kraju, który przyswoił sobie wiele aspektów barwnej przeszłości Niemiec, z izrahellem.

To powinowactwo przejawia się w regularnych pokazach służalczości Niemiec wobec państwa syjonistycznego. Właśnie ostatnio ukazał się wywiad z kanclerz Angelą Merkel w gazecie żydowskiej drukowanej po niemiecku, Jewish Voice from Germany.

http://jewish-voice-from-germany.de/cms/merkel-israel-sure-of-support/

W wywiadzie, kanclerz … podkreśliła bezwarunkową solidarność, jaka łączy Niemcy z państwem żydowskim„. Merkel mówi: „Nigdy nie będziemy neutralni, a izrahell może być pewien naszego wsparcia, jeśli chodzi o zapewnienie mu bezpieczeństwa„.

Nigdy nie będziemy neutralni? Nawet w obliczu izrahellskich zbrodni wojennych, zbrodni przeciwko ludzkości i wielu innych naruszeń prawa międzynarodowego? A czym w ogóle jest to tzw. bezpieczeństwo izrahella? Czy polega na utrzymywaniu izrahellskiej okupacji Zachodniego Brzegu i jego przestępczego oblężenia Strefy Gazy – to jest składnik „bezpieczeństwa izrahella?”, czy może Merkel ma na myśli tylko zapewnienie bezpieczeństwa syjonistycznej okupacji ziem palestyńskich zajętych przed wojną z 1967 r.?

Podobnie jak ciekawe jest twierdzenie Merkel – o jakim donosi the Jewish Telegraphic Agency, ale nie ma ani jednego słowa w Jewish Voice from Germany – że „wsparcie Niemiec dla bezpieczeństwa izrahella jest częścią naszego narodowego etosu, to nasze raison d’etre„.

Raison d’etre (racja stanu – przypis), przypomnijmy, oznacza najważniejszy powód lub cel dla czyjejś egzystencji. Więc bezwarunkowe wsparcie fałszywego, bandyckiego państewka, izrahell, jest najważniejszym powodem istnienia Niemiec? Czy Niemcy naprawdę upadły już tak nisko?

Jak mówi stare przysłowie: ptaki o jednakowym upierzeniu lecą w tym samym stadzie. Współpraca syjonistów z niemieckimi nazistami jest dobrze udokumentowana. Ten milutki związek partnerski od czasu do czasu wychyla z otchłani swój potworny łeb, i widać go doskonale, gdy izrahellczycy stosują z podziwem niektóre taktyki nazistów w swym postępowaniu z Palestyńczykami.

Gdy analizować wypowiedzi Merkel w tym kontekście i na tle barwnej przeszłości Niemiec, to jej bezwarunkowe poparcie dla izrahella, że „jest część naszego narodowego etosu”, zaczyna mieć sens.

źródło: http://www.redressonline.com/2013/08/angela-merkel-reaffirms-german-servility-to-israel/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.