Strona główna > Świat > Ślub Jamesa Rothschilda z Nicky Hilton. Co pominęły media

Ślub Jamesa Rothschilda z Nicky Hilton. Co pominęły media

Ślub odbył się w Pałacu Kensington w Londynie – możliwe było to nie tylko dzięki ogromnej fortunie małżonków, ale także za sprawą dziadka pana młodego, Wiktora, który posiadał tytuł angielskiego barona. Wśród zaproszonych gości byli politycy, bankierzy i członkowie rodziny królewskiej.

01bef6d17bf1f5073e17fce13ab8189946c4c285

Para poznała się w USA, w sierpniu zeszłego roku James oświadczył się Nicky ofiarując jej pierścionek zaręczynowy z 8 karatowym brylantem wartym ponad milion funtów. Media poinformowały o ślubie znanej celebrytki i dziedziczki sieci hoteli, który odbył się w zeszły weekend. W prasie pojawiły się zdjęcia i usłyszeliśmy o sukni ślubnej od Valentino za 75 tys. dolarów, natomiast o jej wybranku napisano zaledwie tyle, że pochodzi z wielopokoleniowej rodziny bankowej.

Żeby zobaczyć więcej zdjęć pary młodej z opisem ślubu, kliknij na link poniżej do portalu Pudelek.pl:

http://www.pudelek.pl/artykul/81204/nicky_hilton_wyszla_za_miliardera_zdjecia/

Hiltonowie

Hiltonowie dziedziczą udziały w sieci luksusowych hoteli po swoim dziadku Conradzie Hilton, karierę zaczynał jako bankier, a w  1919 roku kupił swój pierwszy hotel w Teksasie, w latach 50-tych był już właścicielem ponad 200 najbardziej ekspluzywnych hoteli m.in.: Mayflower Hotel in Washington, The Palmer House w Chicago, The Plaza Hotel oraz Waldorf-Astoria w Nowym Yorku.

https://en.wikipedia.org/wiki/Conrad_Hilton

Rothschildowie

Ojcem Jamesa (ur. 1985r.) był Amschel Mayor James  Rothschild, w 1990 roku został on prezesem banku N M Rothschild & Sons, 3 lata później stanął na czele rodzinnego imperium stając się prezesem bankowej grupy kapitałowej  Rothschild Group.

https://www.rothschild.com/about_rothschild/our_group/

W 1981 roku Amschel ożenił się z Anitą Patience Guinness, córką  James Edward Alexander Guinnessa (bankiera pochodzącego z irlandzkiej arystokratycznej rodziny, której przodek był założycielem browaru Guinness) i Pauline Rundell Vivien Mander. Mieli troje dzieci:

  • Kate Emma Rothschild (ur. 1982), żona Ben Goldsmith, finansista, polityk, ekolog (syn miliardera, bankiera lorda James Goldsmith i Lady Annabel Goldsmith)  https://en.wikipedia.org/wiki/Ben_Goldsmith
  • Alice Miranda Rothschild (ur. 1983), żona Zac Goldsmith, Polityk Partii Konserwatywnej i redaktor naczelny magazynu ekologicznego The Ecologist  https://en.wikipedia.org/wiki/Zac_Goldsmith
  • James Amschel Rothschild Victor (ur. 1985) bankier, żonaty z Nicky Hilton dziedziczką sieci hoteli

W 1996 roku ojciec Jamesa, Amschel Rothschild został znaleziony martwy w  łazience hotelu  Hôtel Le Bristol Paris, ciało znalazła  pokojówka, wisiało ono na pasku od spodni. Oficjalna wersja śledczych ustaliła jako przyczynę śmierci samobójstwo, choć było wiele niejasności. Śmierć nastąpiła kilka godzin po spotkaniu rodzinnym, gdzie była omawiana duża fuzja mająca połączyć aktywa firmy. Po śmierci Amschela stery rodzinnego biznesu przejął jego kuzyn lord Evelyn de Rothschild.

https://en.wikipedia.org/wiki/Amschel_Rothschild

Chazarscy Żydzi

Rothschildowie są  pochodzącymi z Niemiec aszkenazyjskimi  żydami , w XI wieku aszkenazyjczycy przywędrowali do europy po upadku Imperium Chazarskiego. Jak podają źródła Wikipedia:

Żydzi aszkenazyjscy (chazarscy) stanowili w XI wieku zaledwie 3% ludności żydowskiej na świecie, w 1931 roku stanowili ok. 92%. Żydzi aszkenazyjscy (stanowiący znaczną większość wszystkich Żydów na świecie) są potomkami plemienia Chazarów, którzy przyjęli judaizm jako religię państwową, natomiast jedynie Żydzi sefardyjscy i mizrachijscy wywodzą się od prawdziwych starożytnych Izraelitów.

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydzi_aszkenazyjscy

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydzi_chazarscy

Apokalipsa 3.9

„Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana,
spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami –
a nie są nimi, lecz kłamią…” 

Apokalipsa 2.9

„… [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana.” 

Kwestia chazarskiego pochodzenia żydów oraz rola jaką odegrała rodzina Rothschild w żydowskiej społeczności i ruchu syjonistycznym została opisana w artykule:

dr Jerzy Jaśkowski – Gdzie są Żydzi?

Lichwa

W średniowieczu lichwa była zakazana przez Kościół Katolicki, który miał w ówczesnym czasie duże wpływy polityczne. Kościół katolicki wielokrotnie potępiał lichwę na soborach powszechnych, mających dla niego dogmatyczne znaczenie.

Sobór lyoński II (1274) określił lichwę jako:

„przeklętą i haniebną przez prawa Boże i ludzkie, zakazaną przez Pismo Święte, tak w Starym, jak i w Nowym Testamencie”.

Stolica Apostolska zmieniła zdanie w 1830 r. stwierdzając, że praktykę lichwy można tolerować ze względu na niegodziwość czasów.

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydzi

a793eab17c62

Królowie Żydów

Rothschildowie nazywani w poprzednich stuleciach Królami Żydów, wżenili się w arystokratyczne rodziny przyjmując tytuły lordów i baronów. Dziś ta licząc około 1500 członków rodzina uważna  jest za arystokracje, której żyły wypełnia błękitna królewska krew. Rothschildowie po uzyskaniu królewskich godności i zgromadzeniu olbrzymiego majątku byli głównym wsparciem dla międzynarodowego syjonizmu.

Profesor Simon Schama jest brytyjskim historykiem i autorem książki „Two Rothschilds and the Land of Israel”(1978) –  „Dwóch Rotszyldów i Ziemia Izraela” z 1978 roku. Prof. Shama  udowodnił na podstawie przeprowadzonych badań historycznych,  że Rothschildowie są właścicielami 80 procent powierzchni Izraela, także  budynek  Izraelskiego Sądu  Najwyższego, który został przekazany Izraelowi  w 1992 roku był wybudowany na ziemi należącej do Rothschildów. Izraelici w podziękowaniu  umieścili  wizerunek lorda Edmonda Benjamina Jamesa de Rothschild na banknocie 500 szeklowym. Więcej w artykule:

Rothschildowie są właścicielami 80% Izraela

Od maja 2013 roku funkcje przewodniczącego Światowego Kongresu Żydów sprawuje stryj Jamesa Rothschilda, francuski baron David René James de Rothschild, JWC to międzynarodowa federacja organizacji i gmin żydowskich ze 115 krajów.

http://en.wikipedia.org/wiki/David_Ren%C3%A9_de_Rothschild

paris-hilton-nicky-really-awards
Dziedziczki multimilionowego majątku siostry Hilton

Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *