Strona główna > NWO > Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim" > Słowo dla Polski Część 3: Czy Polska wróci do zdrowych korzeni wiary?

Słowo dla Polski Część 3: Czy Polska wróci do zdrowych korzeni wiary?

Wymagania, które daje Watykan Franciszka, stawiają Polskę przed podjęciem decyzji: albo przyjmie drogę apostazji Franciszka, lub wróci przez pokutę do zdrowych korzeni wiary.

a19

Cytat ks. prof. A. Kobylińskiego: „W Polsce nie toczy się debata o eutanazje, które dzieją się w Kanadzie, Francji, Niemczech… Natomiast, dla katolików, mieszkających w Polsce ważniejszym jest problem decentralizacji Kościoła katolickiego. I to, co się stało ostatnio w Kanadzie, jest świetnym przykładem, do czego prowadzi proces decentralizacji”.

Odpowiedź: Kobyliński powiedział, że to, co wydarzyło się w Kanadzie, na przykładzie eutanazji, jest wyraźnym przykładem decentralizacji. Ale tym potwierdza, że decentralizacja dotyczy nie tylko opieki duszpasterskiej, w czym jej zwolennicy starają się przekonać społeczeństwo, lecz dotyczy wprost doktryny Kościoła. Więc chodzi o podział, który w ramach Kościoła oficjalnie umożliwia istnienie heretyckiej struktury.

Cytat: „Jesteśmy w Europie największym krajem katolickim, i być może warto rozpocząć jakąkolwiek dyskusję w Polsce, żeby lepiej ten ogólnoświatowy proces decentralizacji katolicyzmu rozumieć, ponieważ ten proces też dojdzie do nas”.

Odpowiedź: Dlaczego Kobyliński chce rozpocząć w Polsce dyskusje o decentralizacji? Bo według nowej metodologii wojny psychologicznej niezbędnym jest, żeby współczesny upadek Kościoła nazywany był pozytywnym pojęciem, a dzięki toczącym się dyskusjom o decentralizacji ludzie przyzwyczaiły się do tego tematu. Wtedy przestaną chronić się przed duchową trucizną, która kryje się za tym pozytywnym pojęciem. Faktycznie chodzi o proces aktywacji likwidacji chrześcijaństwa w Polsce.

Za: http://vkpatriarhat.org.ua/en/?p=13784http://vkpatriarhat.org.ua/en/wp-cont…

Data publikacji: 29.01.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *