Strona główna > Świat > Słowa Klucze

Słowa Klucze

Ważne słowa. Oto pewne ważne słowa, jakie powiązane są z planem tych międzynarodowych kryminalistów.

keyword

Efekt kumulacji

W jaki bądź sposób nie spojrzymy na stan spraw – na to, jak nas atakują, czy też, jak możemy się przed tym bronić, słowem kluczowym jest kumulacja. Jesteśmy atakowani na poziomie wielowymiarowym z każdego  kąta w najbardziej prymitywny sposób. Podobnie, jak działamy w celu naszej obrony, tak samo powinniśmy przeciwdziałać ich atakom w każdy możliwy sposób, robiąc regularnie wiele małych „co-nieco” (codziennie, jeśli to możliwe). Wszystkie nasze małe działania przeciwko nim doprowadzają do efektu skumulowanej obrony.

Nie może ci to zwisać

Myślę, że o to w tym wszystkim chodzi, do tego się to wszystko sprowadza. Jak bardzo tak naprawdę obchodzi cię, co się wokół dzieje? Jeżeli na czymś nam wystarczająco zależy, to mamy na to wpływ i to daje efekty. Nie dochrapiemy się żadnej realnej zmiany na lepsze w świecie, dopóki dość wielu z nas o to nie zadba. To dotyczy zarówno stada śpiochów, jak też  przebudzonych dusz.

Dokonanie wyboru

Powiązane z tym, jak bardzo nam zależy…… bo to wszystko zależy od naszego wyboru. I faktycznie mamy wybór. Od nas tylko zależy – jakiego dokonamy. Możemy ciągle tylko jęczeć o tym, co oni nam robią, i co „oni” planują nam zrobić. ALE JEST TAK TYLKO DLATEGO, ŻE WCIĄŻ IM NA TO POZWALAMY. To my sami jesteśmy tymi, którzy pozwalają na ten cały nonsens. Dzieje się tak wskutek naszych codziennych zbiorowych uczynków i zbiorowej bierności. To my jesteśmy problemem.

Tyran może tylko wtedy być tyranem, gdy tyranizowani pozwalają tyranowi znęcać się nad nimi.

To w dokonaniu wyboru naprawdę sedno sprawy – zawsze na tym to polegało. To my sami łykamy żydowskie trucizny, my sami pozwalamy na ich kontrolę umysłową nad nami, to my wybieramy niewolę, decydujemy o kupowaniu w supermarketach żydo-korporacji zamiast pójść do sklepu obok, to my sami wzajemnie sprowadzamy się do pionu wg planu żydowskich kryminalistów. Dokonujemy wyboru dostosowania się do tego koszmaru. I tylko od nas zależy, czy dalej postanowimy tego nie robić. To nasz duchowy wybór.

Dysonans poznawczy

To potężny czynnik. Dopiero niedawno w pełni zrozumiałem ten dziwny stan psychiczny, że szaleństwo tego świata w końcu stało się dla mnie bardziej sensowne. Orwell określał ten stan umysłu dwoma określeniami: dwójmyślenie i nowomowa. Mieć dwie przeciwstawne ciągi myślowe jednocześnie, w tej samej chwili. „Wojna to pokój„. Dysonans poznawczy idący w parze z wrodzoną skłonnością naczelnych do tego stanu odpowiada za to, że tak wielu potencjalnie dobrych ludzi sprzedało swoje dusze na rzecz żydowskiego planu zniszczenia świata. Często dzieje się tak za przyczyną oferty krótkoterminowych korzyści lub ze strachu. Ale tak czy inaczej dysonans poznawczy odgrywa ogromną rolę.

Ich podświadomość pozwoliła na to, żeby ich moralny kompas przestał funkcjonować, żeby mogli udawać , że dobrzy z nich ludzie, służą społeczeństwu (Big Brother), a to wszystko pod pozorem pomagania innym i przyczyniania się do szczęścia ludzkości. Żołnierze, policjanci, urzędnicy, służba medyczna od uprawiania eugeniki, itp.

Czubki żydowskie na punkcie kontrolowania

To na tym właśnie żerują te pojeby żydowskie, rządzą światem, a ich pożywką jest kontrola. To ich napędza. Jest czymś, co daje im energię, tworzy ich siłę. Oni dosłownie żywią się nami poprzez posiadanie nad nami kontroli. W każdym aspekcie naszego życia. Boimy się coś zrobić na własną rękę. A jeśli to zrobimy, te pojeby od kontroli muszą mieć wystarczającą ilość swoich przeszczepów plemiennych lub sprzedajnych sługusów, aby przeszkadzać i kontrolować rezultat. Każda wspólnota, każde zbiorowisko publiczne, każde spotkanie, każdy samorząd lokalny, każde wydarzenie sportowe, każdy pokaz, demonstracja ….. wszystko. Absolutnie wszystko. Kontrola, kontrola, kontrola.

Kontrolowana opozycja

Oczywiście to łączy się bezpośrednio z manią na punkcie kontroli. Lecz kontrolowana opozycja warta jest wyizolowania w odrębną kategorię i analizę indywidualnych aspektów tego programu, bo jest tak ważnym zagadnieniem. To smutne, gdy się widzi tylu ludzi o dobrych intencjach nadzianych na ten hak i oszukanych przez grupy kontrolowanej opozycji, czasami przez wiele lat. Grupy wsparcia Palestyny, grupy dochodzeniowo-śledcze w sprawie 9/11, Ruch Prawdy jako całość usiany agenturą kontrolowanej opozycji. Gdyby było inaczej, Prawda w całej krasie już z łatwością dotarłaby do mas. Ludzie otwarcie mówili by o żydowskim NWO, a nie jakimś abstrakcyjnym NWO. To właśnie z powodu tych setek agentów kontrolowanej opozycji, opowiadaczy pół-prawd wciąż gonimy własny ogon. Oni są bardzo skuteczni, ale mimo wszystkich ich wysiłków, Prawda wyziera spod fałszywego woalu. Coraz więcej ludzi na szczęście otwarcie nazywa „międzynarodowe żydostwo” winowajcą tego całego burdelu na świecie.

Oszustwo

Wiele tych słów-kluczy ma ze sobą powiązanie. Cała koncepcja kontrolowanej opozycji powstała na fundamencie tego, że zarząd międzynarodówki żydowskiej jest mistrzem w dziedzinie oszustwa. Oszustwo jest ich mocną stroną. A my wciąż wpadamy na te ich sztuczki, raz za razem, z pokolenia na pokolenie. Ale z powodu globalnej komunikacji, jesteśmy teraz mądrzejsi, zaczynamy dostrzegać ich zagrywki. Wielu członków Ruchu Prawdy potrafi natychmiast wywęszyć oszustwo lub jedną z całej plejady technik oszustwa zastraszania (np. w sprawie szczepionek). Ale oszustwo jest nadal jedną z głównych broni, których używa żydowska międzynarodówka w stosunku do mas. Jest to związane z innym znaczącym słowem-kluczem: Zaufaniem.

Demonizm

Wielu z nas, którzy jesteśmy dobrze zapoznani z tym programem próbowało zrozumieć sens tego szaleństwa. Najwięcej, co mogła zrobić większość z nas, to pokręcić głową z niedowierzaniem i stwierdzić, że ta żydowska banda to psychopaci …… jakimi rzeczywiście również są. Ale dla tych z nas, którzy siedzą w tym wystarczająco długo, uświadomienie sobie i nazwanie tego klinicznym wypadkiem psychopatii, jest zbyt prostackim wyjaśnieniem. Jest to o wiele głębsza materia. Wkrótce zdajemy sobie sprawę, że jest to duchowa wojna dwóch wielkich sił: ciemności ze Światłością, zła z Dobrem. I że te pojeby są demonicznie napędzani i działają na poziomie energicznym demonizmu. To może być jedyne wyjaśnienie trzymające się logiki, jakie możemy wydedukować z działań żydowskiej międzynarodówki. Gdy tylko staramy się rozumować poza te duchowe kategorie, wszystkie rzeczy stają się bardzo trudne do zrozumienia.

I dlatego większość ludzi po prostu nie przyjmuje do wiadomości, że istnieje PROGRAM żydowskiej międzynarodówki. Mają plan.

Wysiłek

Wszystko, co naprawdę chcemy osiągnąć w życiu wymaga wysiłku. Wszystko, co jest istotne w naszym życiu osobistym kosztowało nas energię i ciężką pracę. Więc dlaczego miałoby być inaczej z rozwaleniem tego żydowskiego planu (?) Nadto nasi przeciwnicy podejmują cholernie dużo wysiłku, aby nas zniszczyć. I my musimy przeznaczyć go nie mniej w obronie, to jest dokładnie sposób myślenia, jaki musimy przyjąć, aby uratować nasze życie i ten świat posprzątać z żydów – wysiłek. Jak wspomniano wyżej, na to potrzeba wiele małych „co-nieco”, skutek kumulowania. To jest ciężka praca, to wyczerpująca walka, gdy się ma do czynienia z tą ciemną energią, ale musimy być na to gotowi. Wykorzystać wszystkie nasze doświadczenia życiowe i nabyte umiejętności. Musimy czynić regularnie wysiłki dla naszego własnego przetrwania.

Eugenika

Jakiś czas temu zrobiłem krok wstecz i spojrzałem na ten program. Uważam, że on cały sprowadza się do eugeniki, eugeniki – to eugenika w czystej postaci. Nie ma znaczenia, jak to nazwiemy: wyludnienie, masowy mord, morderstwo z przyczajenia, wojna, zabójstwo, rzeź  niewinnych, eutanazja, aborcja na życzenie, mafia medyczna, hard kill, soft kill, itp. To wszystko jest zaplanowany z premedytacją mord tych demonicznych pojebów żydowskich.

Eugenika jest ich głównym modus operandi. Międzynarodowe żydostwo chce dokonać uboju 90% nie-żydów. Nie da się tego powiedzieć miło lub z użyciem eufemizmu. Oni mówili o tym jasno i otwarcie w Protokołach Mędrców Syjonu. To jest ich plan gry. Zniszczenie Gojów – hard kill i soft kill.

Strach

Bezpośrednio związany z dysonansem poznawczym. Większość żydowskiej kontroli nad nami jest oparta na strachu. Częściowo to prawdziwy strach, ale głównie to tylko nasza własna prognoza strachu. To wręcz biblia strachu przed żydami. Bo są właścicielami mediów, więzień, policji, prawa, sądów, i jest zrozumiałe, dlaczego ludzie grzęzną w tym strachu. Poza tym ludzie cierpią z powodu tego przekleństwa. Ale ironia polega na tym, że ci, którzy są w stanie prawdziwego strachu, to właśnie ……. ta pasożytnicza banda szefów międzynarodówki żydowskiej. Oni są naprawdę przerażeni możliwością przebudzenia się mas. I chciałbym dodać do tego rosnący poziom globalnej świadomości mas – co dzieje się w czasie rzeczywistym na naszych oczach.

Ale niestety na krótką metę ten stan rzeczy sprawia, że ​te krwiożercze pojeby są jeszcze bardziej niebezpieczne. Gdy są przyparci do muru, wpadają w tryb walenia na oślep. Ale możemy sobie z tym poradzić. To jest dokładnie to, co mamy robić dalej – zaganiać tę bestię do narożnika i zamknąć w pułapce – raz na zawsze.

Syndrom myślenia stadnego

Darzę Orwella wielkim szacunkiem za wkład do zrozumienia mentalności ludzkiej i tego, jak ludzie myślą i reagują na symptomy tego planu, a także za terminologię, jakiej używał do opisania tych stanów mentalności. Ale szczególnie przydatnym określeniem jest właśnie „myślenie stadne” do opisania mentalności ludzkiej. Termin ten jest tak bardzo dokładny. W rzeczywistości możemy prawdopodobnie policzyć na jednej ręce osoby, które znamy, i które rzeczywiście myślą samodzielnie używając rozumu i logiki. Którzy mają pewien poziom mądrości i nie wykonują poleceń tego programu żydowskiego. Którzy się nie boją, nie toną w strachu, co ludzie o nich myślą? Którzy robią to, co jest słuszne, to co trzeba robić. Ilu jest takich ludzi.

Mało. Bardzo, bardzo mało.

Digger

źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2014/01/19/key-words/

Thank God, Digger is back!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.