Strona główna > NWO > Skradająca się globalizacja. W 2014 mieszkańcy obwodu orłowskiego zaczną płacić za media za pomocą uniwersalnych kart elektronicznych

Skradająca się globalizacja. W 2014 mieszkańcy obwodu orłowskiego zaczną płacić za media za pomocą uniwersalnych kart elektronicznych

aWczoraj, 6 marca, Vadim Potomsky spotkał się z prezydentem spółki „Uniwersalna Karta Elektroniczna „, wiceprezesem banku państwowego Aleksandrem Popovym, podaje służba prasowa regionu Orłowa. Przypomnijmy: umowa o współpracy między spółką a rządem regionu Orłowa została podpisana w lecie 2013 roku. Dokument zakłada utworzenie w Orłowie jedynego ośrodka przetwarzania i rozliczeń (ЕЦПиБ) dla rozwoju i wystawiania jednego rachunku za usługi komunalne, a także płatności bezgotówkowych za podróż transportem publicznym przez obywateli.

Mieszkańcy Orłowa słyszą o tych możliwościach nie po raz pierwszy. Eksgubernator Alexander Kozlov już  „przyprowadzał” do Orłowa inwestora, który stworzył Jedyne Centrum Informacyjno – Obliczeniowe i obiecywał, że będziemy płacić za media jednym kwitkiem od sierpnia 2012 roku. Jednym z powodów niepowodzenia była nieufność Orłowców:  założycielem Spółki potencjalnie mającej miliardy w obrocie była nikomu nie znana osoba prywatna  Radik Zakirjanov. Ponadto regionalnym władzom i przywódcom JCIO nie udało się złamać oporu spółek zarządzających, gotowych do samodzielnego wyprodukowania jednego rachunku i nie chcących płacić za to osobom trzecim.

Teraz sprawa jest o wiele bardziej poważna. „Jedyny ośrodek przetwarzania i rozliczeń obwodu Orłowa” – to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z kapitałem zakładowym w wysokości jednego miliona rubli, utworzona w formie partnerstwa publiczno-prywatnego, w którym udział „Uniwersalnej Karty Elektronicznej” (jednego z projektów państwowego banku ) wynosi 75% minus jedna akcja, 25% plus jedna akcja – udział Orłowa.

UEK już jest wydawana obywatelom – całkowicie za darmo. Jest to odpowiednik tożsamości, który umożliwia płatności bezgotówkowe i korzystanie z państwowych, komunalnych i komercyjnych usług w formie elektronicznej.

Do końca 2014 roku uniwersalną kartę elektroniczną połączoną z jednym rachunkiem planowane jest wprowadzić w całym obwodzie Orłowa.

Źródło: http://www.orelgrad.ru/blog/2014/03/07/v-2014-godu-orlovcy-nachnut-platit-za-zhkx-s-pomoshhyu-universalnyx-elektronnyx-kart/comment-page-1

Tłum. z j. ros. Olga Ka

P.S. Suplement:

Zobacz także:

Paszport elektroniczny z punktu widzenia technologii, prawa i Wiary

&

Realizowanie planów Antychrysta. Zamiast UEK (Uniwersalnej elektronicznej karty) światowy elektroniczny paszport?!

&

NWO w Rosji czyli początek końca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.